2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ardayi hastaneye gotrdgum gun cok soguktu o gun zaten kesin hasta olcagim belliydi oldumda smdide farkettim ki 20lik disimin kenarlari hep sismis agzimin ici hep yara dudagimda 3 4 tane ucuk iyice çökmüş bagisiklik ama bu dis beni mahvetti iki gundur kulagima vuruyo.agrisi yarinda dişci yollari gozuktu bana

2 senedir kar göremiyoruz pek kuzu ya istiyoruz ama artık ısıttık mı havayı nedir kalabalıktan düşmeden eriyor

hastasinya ondandir canim.
zerdecalla ara ara calkala agzini

daha iyisinizdir insaAllah
su 20likler basa bela ya

nehirnil111 haha dogrudur bak :)
artik kar yok, grip var bol bol..

hastasinya ondandir canim.
zerdecalla ara ara calkala agzini

daha iyisinizdir insaAllah
su 20likler basa bela ya

nehirnil111 haha dogrudur bak :)
artik kar yok, grip var bol bol..
Dişciyede gittim canim bi dolgu yaptrdm yine 20lik icinde ameliyat gunu verdi 6 marta dolguyu yaptirinca agri kesildi bilemedm napsam benim daha iştah felan yok hic bi yedigimden tat almiyorm resmen tat alma duyumu kaybettim 3 kilo vermsm bi haftada arda benden daha iyi cok.sukur siz nasilsiniz ayaz napiyo

daha varmis marta kadar agri yaparsa gidersin canim
cesaretin varsa cektir kurtul
grip baya mahvediyor insani hakkaten

biz buna sukue iyiyiz canim.
ben sadece pek iyi degilim yaklasik 20 gundur panik ataklarim asiri derece artti, tedaviye basladim.
resmen depresyonda gibi hissediyorum kendimi ne evde durabiliyorum,ne disari yalniz cikabiliyorum. Bir ara iyice yataga dustum tuvalete zor gider oldum halsizlikten.Esime tutunup yuruyodum hatta bazen o derece halsizlesmistim.
pek anlatasim gelmedi burda ama oyle oldu iste.
biraz evden uzaklasip orda gecirdigim kotu ataklari unutayim diye annemlerde kv delerde kaldik. Nasil aşarim bu durumu yine bilmem Rabbim benim ve tum hastalarin yardimcisi olsun insaAllah

Ya gecmis olsun canim allah yardımcın olsun insallah
Bi tedavisi felan yok mu böyle surkli panik atak

Ya gecmis olsun canim allah yardımcın olsun insallah
Bi tedavisi felan yok mu böyle surkli panik atak
Amin canim
yani var ama t3daviye ragmen tekrarlama olasiligi hep var. Kisaca panik.atak omur boyu birakmiyor pesini.
basladim bakalim tedaviye ne olacak. dr Yinede mucize bir ilac yok,kendin cabalamalisin dedi. Dogru ama yasayan bilir olmuyor arkadas cabalasanda cok zor
halimize sukur tabi

iyidir Lokumum seni sormali, yoksun .
ne var ne yok

Benden de iyidir canım ya valla benim kızım 2 buçuk yaşı geçti şimdi de üç yaş sendromu filan başlıyor herhalde günler zor geçiyor :)

Sen de pek foto atmıyorsun aslında :) sende ne var ne yok

Şuraya iki msj yazasıya benim yaramazlar gitmiş babalarının traş solüsyonunu alıp başlarından aşağı dökmüşler bir de kızım gelmiş diyor ki anne bak biz traş olduk
Allahım sana geliyorum

Benden de iyidir canım ya valla benim kızım 2 buçuk yaşı geçti şimdi de üç yaş sendromu filan başlıyor herhalde günler zor geçiyor :)

Sen de pek foto atmıyorsun aslında :) sende ne var ne yok

sendeki sendromlar bi kat fazla sahi :)
yaramazliklarini yesinler Mustafa Kemale nasil tras olunacagini ogretiyordur o annesi

evet pek moralim yoktu canim, ataklar vs yanlis tedaviyle bildigin yataga dustum resmen. simdi psikiyatristten tedaviye basladim buna sukur toparlamaya calisiyorum en azindan kalkip yemegimi az cok yapmaya basladim

yenimi acmistin sen bu uyeligi yahu, 2012 degilmiydin sende

bu pembelokum ilk üyeliğim değildi bir öncekiyle de birkaç yıl takılmıştım hatırlladığım kadarıyla 2011den beri buradayım :)
ah canım ne oldu sana? hemen anlat bakayım nasıl yanlış tedavi nasıl yataklara düştün? iyiydin bir ara ya ne oldu böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…