2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Insallah duzelirsin canim girmeyi unutuyorm yaa hep bi kosusturmaca kac gjn olmuş

Iyiyim canim.cok.sukur valla cok merak ettm.seni niye.girmiyo diye
60 kilo olmsm cok moralim bozuk gerci ili hafta once 62ydm hastalaninca 3 kilo vermstm 1ini geri.almisim bide aldigimida farketmiyorm belli olmuyo ayni goruntum tarti.farkli
canım iş yerinde pek giremiyorum, telefonda da girmek çok sıkıntı hiç vakit bulamıyorum o yüzden giremiyrdum. şimdi bir nebze de olsa düzeldi
kilo olayı beni benden alıyor.. 62 ne ki ... ben geçen tartıldım gözlerime inanamadım, 82 gösteriyordu... totalde tam 30 kilo almış oluyorum evlendiğimden beri.. şimdi tekrar başladım diyete umarım başarılı olurum. ben nerelere gideyim :)

kızlar merhaba :) özlemişim yahu buraları

a aa kimler gelmiis
nasilsin canim gel gel buradan yazismanin tadi baska :)

kizce nasil alistimi okula

PembeLokum bitkisel tedavi denedim canim,birde bitkisel ilac. Gittigim yerde duzeleceksin diye o kadar umut verdiki. Kullanmaya basladigim andan itibaren bir halsizlik, bir kaygi anlatamam.1 saniye bile yalniz kalamiyordum sakam yok.

Psikologa gittim tabi sonra, simdi buna sukur. Sabahlari geliyor ataklar sadece insaAllah onlarida aşarim

I ilknurrr22 bende 1 hafta olmus girememisim
boy kac bende 60larda duruyorum, simdi ilaclarla kesin kilo alirim ama.saglik olsun napayim

seker000 burayada gel

Verirsin insallau canim ben cok korkyrm kilo almaktan cunku iradeli degilim diyet felan cok zor yapamam yani

1.66 canim boyum gostermiyomsum kilomu herkes oyle diyo ama yinede almamak iyi

tutkku geldim canımm
duman91 canım nerelerdeydin yaa çok özlettin kendini

Ohh kızlar kilolar havada uçuşuyor darusı bana..ben 55i göremedim bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…