2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

tutkku canın buğday alerjisi demek gluten alerjisi mi?

Bu arada canım soyağacıma baktım babamın babası olan dedemin adı Ahmet hiç görmedim canım çok genç yaşta vefat etmiş Ahmet dedemin annesi babası dedesi ve babaannesi şumnu da doğmuş:)

Babamın baba tarafı Bulgaristan’dan anne tarafı yani babaannemler de Kafkasya’dan gelmiş :)

Son düzenleme:
Ay inanmıyorum canım geçmiş olsun yas böyle olmasını istemezdin elbet ama resmen ahın tutmuş
Sagol canim valla ahim tuttu sonradan bi doktora daha gitti oda 3 hafta duracak demis dun gittigi doktor kirik degil demis daha once kirildi mi diye sormus kucukken iki kez kirmis o aynı kolu bilmiyorm nolcak tomografiye girmis dun cuma gunu cikcakmis sonuc

Iyiyiz canim ben daha iyilesemedm gerci sesim kısık iyi tatiller nereye gidiyosnuz

Yaz gribi uzun surer derler hakkkkaten oyle

Burdaki karadenize gidicez nasipse canim. Yol yine bana sıkınti vermeye basladi gecen sene baya kafanizi sisirmistim burda
nedir.benim bu uzun yol fobim bilmem

Ayy inşallah geçer hafta sonuna kadar canım..geçen sene biz çıkacağımız gün ateşlenmişti yol baya zor oluyo öyle..bu sene belli değil canım iznine bağlı bizim..

Zordir ya olmazmi, devam ederse gitmemeyi.bile dusundum o halde ceaaretim yok malesef bakalim nasip kismet
Birde ertelemistim bu hafya orda olacaktik gitseydik orda hastalanacakmis yani

Arastirinca fark ettimki gluten alerjisi diye geciyomus evet. Veya ikisi ayri seymi.bilemedim
Sahsen su an pek bir sınır koymadim, daha ilaclarinada baslamadim nasipse tatilden sonra baslarim

Sizin cocuklae gunes gozlugu takiyormu, iyisinden alsam takarmi acaba cunki gunese cikina goz kizarikligi artiyor

tutkku bir de akraba çıkıyor muşuz Şumnu ile bağlantınız var mı soyağacınızı görebiliyor musunuz

A ciddimisin ne guzel olurdu yahu :)
Ama orayla pek yok uzagiz zaten biz Kircaali tarafindayiz

Burda varmi oyle soy agacina bakmak icin birsey acaba bir arastirayim bende merak ettim

Tekrar geçmiş olsun canım valla işte haklıymışsın ki ahın tutmuş maalesef gerçekten zor durumdasın Allah yardımcın olsun eşine de insaf versin sana daha çok yardımcı olsun inşallah

Güneş gözlüğü uzun süreli takmıyor öyle takıp 3 dk sonra çıkarıyor canım

Gluten alerjisi için glutensiz ürünler satılıyor sizin oralarda da satılıyor mu acaba? Ama her şeyde buğday var bununla nasıl başa çıkılır ki?

Tüh akraba çıkmadık mı:)) ama ben babamın babası tarafının full Orda doğduğunu ordan geldiklerini öğrenince çok şaşırdım babamın annesigilin Kafkasya’dan geldiklerini biliyordum ama :)

Soyağacına bakma uygulaması yeni çıktı bizde internetten bakıyoruz Türkiye.gov.tr diye bir site :)

Son düzenleme:

Takmasi gerek ya bakalim nasipse tatil donusu alerji ilaclarini kullanip duzelme olmazsa alirim herhalde guneste rahat etsin takmak zorunda yani

Var canim ama arastirmadim daha pek birsey nedense her konuyu arastiran ben bunu hic arastirasim gelmiyor. Bir,2 kez arastirdim sanirim sadece az biraz

Dunya ne garip ya herkez uzaaktanda olsa akraba gibi falan hani nebileyim cok ilgimi cekiyor boyle konular :)
Birde sevgi saygi icinde yasamayi ogrensek neyi bolusemiyor neyin derdindeyiz anlamiyorum yani

Aman canim tatile gidiyosn herseyi bi kenara birak kafan rahat olsun orda dinlen gez dolas

Sagol canim insallah

Bu arada kizlar çarşamba gunu annemgil geçmiş olsuna gelelim dediler esime soyledim yok dedi tabiki gelcekler ben yok diyemem aksam senin ne yapacagin nasl davrancaginda sana kalms dedim esim gelmedi annemgil gidene kadar
Aslinda biz annemle habersiz gelmelerini planlamstk ama babam illa haberi olsun bilmiyorm ne zaman bariscaklar

Ah yapma ya annengil ne güzel incelik etmiş adım atmış eşin ayıp etmiş ama sonuçta evine bi misafir geldiğinde kim olursa olsun bir hoşgeldin denir yani eşinin inat da inat daha çok ah alır o senden

Canım yaa annenler büyüklük yapmış gerçekten inşallah zamanla düzelir araları

Geldimm kizlaar
Nasilsiniz herkez iyidir insallah

Bayraminiz mubarek olsun bu arada

Cok guzeldi tatil cok sukur, dert ettigim yolculukta iyi gecti
Daha guzelleri sizin olsun insallah
Siz nasilsiniz

Ilk defa hersey dahile gittik inanilmaz rahatti. Simdiye kadar hep yemek,bulask vs ugrasmistim bu kez hic eve gelesim yoktu hakkaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…