2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 hep giricem diyip erteliyorum .
canim bencede vesvesedir dogru yoldasin ve seytanin tabiki bir oyunudur.

ssiz nasil oldunuz duzeldinizmi

PembeLokum masaAllah canim tutuyor yapmiyorsa iyi yani. Elbet soyleyecek o zaman. dedigin gibi alismis o saatlerine belliki

Sağol canım yok kullanmıyorum ilaç ama kullanmam lazım kötü baya..sana da geçmiş olsun bende de enfeksyon var galiba randevu aldım haftaya gidicem bakalım

Kizlar ben acilmak istiyorum yaa bu ara acayip bi acilma istegi var icimde acele mi ettim diyorim bilmiyorum kafam cok karışık bide gecen hafta eşim bana sorarsan bence kapanmasaydin dedi iyice acilma istegi artti
Sıcaklardandır canım ben de yazın kapanmıştım baya zor gelmişti ama sakın ani bi kararla kötü bi karar verme Allahın izniyle geçer bu his biraz sabret iyi olur inşallah

Maşallah canım atlatmışsınız sayılır darısı Mustafa Kemale:)

Nisan ayiydi canim valla karar verdim 2 3 haftadir dusunuyorum geceleri uyku uyumuyorm yemeden içmeden kesildim resmen kac gundur bisey yemiyorm dusunmekten hayatimda en cok kinadigim seyi yapicam ama acilmaya karar verdim tek cekincem kayinbabamdi ama bunu allah icin devam ettrmiceksem icimden gelmediktrn sonra onlar ne der diye kendime eziyet edemicem esimde sadece laf etcekler diye yok dedi ama soyledn kvye kpede o soylesin artik gercekten layikiyle yerine getrdigimi düşünmüyorum insallah tekrar nasip olur daha iyi bi sekilde tutkku seker000
Tutkucum evet bu ay benim dogum gunum 14u

seker000 git canim bi gorun. sanirim antibiyotiksiz atlattim bu kez. en azindan adet oldum iyice temizlenmistir herharde.

gerci ictigim 2 ilac ictim oda antibiyotik tarzi bjseydi galiba ama olsun 2 ilacla atlatmam bile efsane bu konuda :)

I ilknurrr22 hakkinda hayirlisi olsun canim.o kadar oldumuydu kapanali zaman ne hizli yine..

kp dusunmene gerek yok bence ona laf dusermiki.
Rabbim dogru karari almani nasip eder insallah ama yinede vesvesemidir diye dusunmeden edemedim.

neyse bize pek laf dusmuyor, Allah biliyor senin dusunceni yuregini canim

Hakkında hayırlısı olsun canım

Acildim canim gercektsn suan kendimi rahat hissediyorm aylardir bu kadar iyi hissetmemistim demek ki gercekten hazir olmadan kapandim keske hic kapanmasaydim oyuncak gbi kapandim acildm yaptigim iyi bisey degil ama gercektem kendimi suan iyi hissediyorm acildim diye dinimden uzaklasmadm allaha olan inancım ayni bana farz olan seyleride biliyorum ama gercekten yapamicaktm kapalilik isini insallah ilerde tekrar en guzel sekilde nasip olur seker000

hakkibda hayirlisi olsun canim
kp dedimi birsey
birde sey sorcaktim Ardayi ana okula verecekmisin

I ilknurrr22 hayırlısı olsun canım yeni bir düzene alışmak 6 ay sürüyormuş tüh 6 ay olacakmış nerdeyse bir daha kapanırsan 6 ay bekle
Bi daha kapanmam baya zor olur herhalde ben kendimi boyle daha cok seviyomusum bunu anladm kapaliyken disari cikarken bu kadar kendimi begenerek cikmiyodm yakismisti herkes cok begenmisti ama ben degildim yaa acilinca allah affetsin bi rahatladim ustumden bi yuk kalkti sanki gercekten hazir degilmisim

Valla ilginç canım:) ben de kendimi tesettürlü çok güzel buluyorum bir de makyaj saç baş uğraşmayı hiç sevmiyorum makyaj yapmam da kapansam zorlanacağımı zannetmiyorum

Valla ilginç canım:) ben de kendimi tesettürlü çok güzel buluyorum bir de makyaj saç baş uğraşmayı hiç sevmiyorum makyaj yapmam da kapansam zorlanacağımı zannetmiyorum
Iste bende o yuzden zorlandm ben sacimla ugrasan bi insanim makyaj desen zaten her gun yapıyorum disari ciksamda cikmasamda seviyorum yani disari cikiyorm oyle bi tulbentle bakkala felan gidemiyodm bi saat sal utule tunik pantolon giy sal yap makyaj yap cikmasi bi saat sürüyo sacimi yapsam en azindan banyo yapana kadar kullaniyorm tesettr oyle mi her eve girdiğinde cikar her disari çıktığında yap dedigim gbi oyle bi tulbentle cikacak bi insan degilim ondan bana zor geldi
Yoksa kapali halimi cok begendm ama alisamadm profil fotosuna koyuyim bak

Kp sessiz kalmayi tercih etti herhalde daha bisey demedi
Yok canim burda anaokulu 5 yasinda zaten kres oluyo daha küçükken onuda suan dusunmuyorm

ah ne guzelmis ya.. mecburi olmasa hic gondermicem bende.. ama nasipse basliyoruz bakalim cok zor olacak ben daha ne zamandir aglamalara basladim

ya nasil ugrasiyosun makyajla kac yildir tanisiyoruz gercekten hep bakim yapiyosun kendine.. ben ozellikle bu ara kaş maş bile ugrasmayi biraktim oyle saldim gitti kendimi :)
majyaji seviyorum ama onu cikarmak, makyaj kalmistir aman abdestim olmadi diye diye kendimi yipratiyorum o yuzdende ozel gunler disinda pek tercih etmiyorum. her gun yapsam cildimi tahris ederim kesin sile sile

Seviyorum bugünde yapmayim diyorum yine yapiyorm ama mutlaka çıkarıyorum uyumadan once bebek sampuaniyla yikiyorum yuzumu iyice gozumudr pamukla siliyorum argan yagi döküp yada vazelin vazelin cok guzel goz makyaji çıkarıyo en sonda nemlendirici krem arkadasim geçen diyo sen manyak misin yuzunde hic biseu yok niyr makyaj yapiyosn diye ama gozum alismis o eyelinere goz kalemine

Sakin pes etme canim oyle devam et biraz zpr oluyo aglayinca vermej istyosn kiyamiyosn ama vazgecme artik buyudu dahada zorlasiyo biraktrmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…