2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Öksürük ve ates canim dun oksure oksure kusmus uyurken oglen yanina gitmemistm uyuyo diye uyanmis kustum diye yanima geldi bende bugun kendim icin gittim hastaneye
0
Gecmis olsun canim. Toparlamistir insallah artik

Sana ne dediler neden oluyormus ciddi birsey yoktur insallah

Iyimisiniz kizlar
Gelemedim bir turlu. Canim pek birsey yapmak istemiyor. Hayirlisiyla doktor kontrolum bir geceydi, iyi geçeydi daha dogrusu.. aklim hep orda ama en azindan daha sakinim bu ara

Iyimisiniz kizlar
Gelemedim bir turlu. Canim pek birsey yapmak istemiyor. Hayirlisiyla doktor kontrolum bir geceydi, iyi geçeydi daha dogrusu.. aklim hep orda ama en azindan daha sakinim bu ara

Ben de hangi gün gideceksin diye sormaya gelmiştim cnm hangi gün? Ay bu aralar benim de çift görme fena arttı benim de gitmem Lazım gözlük yenilemem lazım ama para Yok:) benim gözlüklerim çok pahalı numara çok yüksek olduğu için

I ilknurrr22 doktor ne dedi canım ben de merak ettim bak şimdi

Geçmiş olsun canım ne dedi doktor tahlil filan yaptı mı
Yapti canim ekgye girdim efor testine girdim 8 tup kan aldılar
Önemli Bisey yok kizlar sagolun
Dun sonuc almaya gittim kalpte bi sknti yokmus vucudumda d vitamini hic kalmamis bidr kansizlik bunlar kolda uyusma felan yaparmis
tutkku PembeLokum seker000
Siz nasilsiniz

İlaç ile inşallah toparlarsın canım zor vallah annelik :) iyiyim canım çok şükür ya miniklerimle uğraşıyorum işte tüm gün her gün ayrı mücadele :)

Kizlar bana bi akil verin ben nerde hata yapiyorum yaa her gun disari çıkarıyorum ki cani sklmasin bunalmasn evde baska parklara gotryrm gezdryorum babasida oyle ne isterse yapiyoruz oyuncak istiyo gidip aliyoruz bugun havuza gitcem diye tuttrdu yakinlarda goturebilecegim bi yer yok hafta sonu gotururz dedik durmayinca avmye gittik yemek yedirdik oyun alanina soktuk oynattik dondurma istedi aldik ama yok agliyo hala arabada durcam dondurmayi yemicem sende yeme atmada elinde eriye eriye geldik surekli agliyo surekli bundan sonra hic bi istediğini yapmama karari aldik hatta gerekirse parka bile goturmicem anlasin ya elinde oynatiyo bizi esimin bi ay issiz kalmasi bizi iki aydır zorladi gecen ayda maasi eksik verdikleri icin ama biz elimizideki son kurusa kadar buna harciyoruz cocuk memnuniyetsiz napalim kizlar bi fikir verin

Iyimisiniz kizlar
İnşallah iyi geçer sen de rahatlarsın canım..kafanı farklı şeylerle meşgul etmeye çalış :*

Çok şükür önemli bişey çıkmamış.. Tekrar geçmiş olsun canım.. çok şükür iyiyiz benim 2 gündür tekrar 20lik dişim bi çektiremedim gitti

Sende bi hata yok canım yemin ediyorum aynıyız..önceki gün bi cafeye gittik neysr kalkıcaz bizimki yapıştı kalkmıyor güzellikle diyorum yok 10 dk ikna etmeye çalıştım gelmiyor çekiyorum çığlık atıyor Allahım nasıl bakıyor herkes sonda aldım kucağıma çıktık ama o çığlıklar rezil olduk..

bu ara bi de evin içinde taşı diye tutturuyor bi odadan diğer odaya..

galiba bu zamane çocukları hep böyle gerçi maşallah diyyim tanıdıklar arasında çıtı çıkmayan çocuklar da var yani..sağlıklı olsunlar da ..ayy bi de benim daha sütten kesme bez bıraktırma var

@PemkeLokum seker000 I ilknurrr22

Dun gittik kizlar. Cok sukur norolijik bir problem yokmus. Astigmatim yuzundenmis, gozluklor dogru degilmis vs haftaya yine gidip gozluk icin randevu aldik. 1 ay kullanip duzelme varmi yokmu bakicaz.
Ha ben rahatladimmi tabiki hayir. Herseyi dogru anlattimdi diye takiliyor bu kez aklima. Cunki tekrae mum testi vs. yapildi ve sey bana bagliydi. Benim nasil gormemle alakaliydi. Acaba dogru gordummu, dogru mu soyledim vs vs.. aman vallaha hastalik hastasi oldum ya artik canim burnumda ha.
Neyse buna sukur

Lokumum senin cift gorme tek gozunu kapatinca devam ediyormu?
Iki gozle bakinca cift gorup, birini kapatinca geciyorsa kesinlikle norolojik problemmis.
Tek gozu kapatinca devam ediyorsa kesinlikle gozle alakali dedi.

Ama ben ikisiyle bakinca cift goruyorum, birini kapatinca devam ediyor yine.
Bidahaki gidisimde ozellikle sorucam bunu.
Illa takacak bisey buluyorum ya

I ilknurrr22 canim bunu.bende cok dusundum. Heeer istedigini yapiyoruz, oyuncaklar vs vs vs.. hatayi kendimde buluyor hayir demeyi zamaninda ogretmeliydik simdi.hayir olmaz desekte kim takar bizi.

Simariklik baska birsey degil bence.
Bende diyorum aglarsan asil yapmam istedigini, aglamadan soyle yapalim, veya sen dene yapamazsan bana soyle vs diye hep tekrarliyorum.
Ne diyeyim saglik olsun bu olsun dert.

Sanada tekrae gecmis olsun en azindan onemli birsey yokmus. Ilaclarla toparlarsin insallah.
Ayda bir nasil ilacmis o kadar guclumu ilgincmis

Çok şükür önemli bişey çıkmamış.. Tekrar geçmiş olsun canım.. çok şükür iyiyiz benim 2 gündür tekrar 20lik dişim bi çektiremedim gitti
Dis deme sag sol alttaki dolgular cok kotu yemek ye
O kadsr yoruldum ki laf anlatamiyorum artik gercekten biktim

I ilknurrr22 sabır sabır sabır canım başka bir çözümü ilacı Yok zor gerçekten misal kızım saçımı topla diyor topluyorum sonra Şacını başını yoluyor çıkar çıkar diye çıkarıyorum sonra hemen kendini geri yere atıyor topla topla topla diye valla bu zamane bebeleri dengesiz dışarda da genelde yerlerde sürünüyoruz

tutkku canım tek gözü kapatınca çift görme nasıl devam edebilir ki sonuçta çift görmek için çift görüntü lazım onun için de iki göz lazım vallah anlamadımbir gözümü kapatınca çift görmüyorum

Canim bence artik kafana takmayi birak bu kadar olumsuz dusunme
Ilacta degil aslinda dvitamini bazilarina gunluk veriyolar benim vucudumda hic olmadigi icin belki ayda bi kere yuksek doz vermistir
Yine hasta oldum ya bütün vucudum agriyo ateş öksürük boğaz ağrısı bu sene hep hastalikla gecti

Valla sabir sabir bi yere kadar tutturunca tutturuyo gecen havuza gitcem diye tutturdu kac yeri aradim 7 yas altini almiyolar ozel yerler var ama cok uzak aksama kadar agladi parka gotrdm gezdirdim aksam babasi gelince oyun parkina gotrduk geldik yine ayni bunu anlatmistim galiba yukarda kafam yerinde degil

PembeLokum 1 doktor ve 1 profesor oyle dedi canim.
Kapatinca devam ediyor benim cift gormem
Zaten ilk sadece birini kapatinca oyleydi ama simdi ikisi acikkende oyle.
Ama senin gozluk numaran buyuk onla alakali olabilir. Gidersen sende bi danis bakalim ne diyecekler

I ilknurrr22 her istediklerini yapiyoruz ya hani diyorumki sevgimizimi veremiyoruz, ilgimizi falan.
Insan ne dusunecegini sasiriyor genelde herseyi olan cocuklar mutsuzsa memnuniyetsizse aileden gelen bir eksiklik yuzunden oyledir ya onu dusunuyorum.

Kizlar çıban cikti Ayazin kolunda.
Gunlerdir agriyodu, dokunturmuyodj sinek isirigi sandik ama aksam patlattik Allahim nasil pislik cikti icinden resmen akti, sıkıncada fışkırdi. Bugun dr çıban oldugunu soyledi.
Nasil agrimistir kim bilir ama ne yapalim daha cok agri cekiyodu gunlerdir. Simdi pansuman yapiyoruz bakalim insallah gecer

Ah canım kıyamam
Havuzu nerden biliyor ki daha önce gitti mi? Eve küçük havuz alsanız onla avunur mu ki?

Ay çok ilginç geldi şimdi bana canım evet benimki numarası yüksek olduğu için birleştirme merkezi iki görüntüyü birleştiremiyor hep çift görüyorum ben doğduğumdan beri sanırım ama tek gözümü kapattım sen öyle deyince tek görüyorum o zaman çok ilginçmiş gerçekten senin durumun ben de doktora gidince sorayım bi fırsat bulursam gitmeye

Ayyy neden çıban çıktı ki canım sebebi ne hep duyarım ama hiç görmedim patlatmak mı gerekiyormuş ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…