2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bayramda geldi gecti ya

Annenler gelmis galiba size, esin iyi etmemis ama bosver onlarda bilir artik nerde duracagini. Adimini atmislar, esin utansin yani 2 dk bari gelebilirdi yanlarina
Gelmedi canim ben habersiz gelirlerse mecbur barisir diye dusundum babam kabul etmedi iste boyle habersiz bi araya gelinecek ki bisey diyemesin emri vaki olsun bakalim ne kadar surecek bu küslük inslllah bi an once son bulur

Selam Canlar geçmiş bayramınız kutlu olsun nasıl geçti?

Biz de önce tatile gittik sonra eşimin köyüne gittik çok yoruldum ya tatil bana pek tatil gibi olmuyor :)

I ilknurrr22 cnm bayramda barışma olmadı mı hani bayramda küslükler biter ya:KK51:

Bu arada kızım bezi bıraktı ama kendisi söylemiyor hep ben hal be hareketlerinden anlayıp bir de artık tuvaleti gelmiştir diye düşündüğümde götürüyorum tuvalete kendisi ne zaman söylemeye başlar acaba?

Sütten kesme de olmuyor ya kardeşini gördükçe istiyor imkansız gibi :/ Artık epey zorlanıyorum ikisi birden çok zorluyor özellikle yolculuklarda sürekli emmek istiyorlar

Selam Canlar geçmiş bayramınız kutlu olsun nasıl geçti?

Biz de önce tatile gittik sonra eşimin köyüne gittik çok yoruldum ya tatil bana pek tatil gibi olmuyor :)

I ilknurrr22 cnm bayramda barışma olmadı mı hani bayramda küslükler biter ya:KK51:

Bu arada kızım bezi bıraktı ama kendisi söylemiyor hep ben hal be hareketlerinden anlayıp bir de artık tuvaleti gelmiştir diye düşündüğümde götürüyorum tuvalete kendisi ne zaman söylemeye başlar acaba?

Sütten kesme de olmuyor ya kardeşini gördükçe istiyor imkansız gibi :/ Artık epey zorlanıyorum ikisi birden çok zorluyor özellikle yolculuklarda sürekli emmek istiyorlar
2 3 haftadan sonra kendisi soylemeye baslar canim smfi arda kendi istedikce gidiyo hic götrmuiyorum hatta sabah uyanms gtms banyoya kakasini yapiyo bende ardayi ariyorm evde nerde diye sesleniyorm cevapta vermiyo sipa
Yok canim barismadilar malesef pazar gunu kvdelere geldi annemgil esime soylemedim onlarin olduğunu görünce geri gitti

Kizlar adetim gecikti yine hemde 19 gun iki kere test yaptim bisey cikmadi hastaneyede gitmedm bayram felan derken bide arda hastalandi atesi var 2 gundur bugün gidesim gelmedi hastaneye sizce bisey var midir yaa olsa cikmaz miydi bu ay adet olunca spiral taktrcaktm olmadm

2 3 haftadan sonra kendisi soylemeye baslar canim smfi arda kendi istedikce gidiyo hic götrmuiyorum hatta sabah uyanms gtms banyoya kakasini yapiyo bende ardayi ariyorm evde nerde diye sesleniyorm cevapta vermiyo sipa
Yok canim barismadilar malesef pazar gunu kvdelere geldi annemgil esime soylemedim onlarin olduğunu görünce geri gitti

Hadi ya üzüldüm ne inat varmış senin adamda da ya ama aynı konumda sen olsan tatsızlık olmasın huzurumuz kaçmasın diye eşinin hatrına vs çoktan kapatmıştın meseleyi :işsiz:
Kvdeler annenlere nasıl davrandı bari:işsiz:

Kizlar adetim gecikti yine hemde 19 gun iki kere test yaptim bisey cikmadi hastaneyede gitmedm bayram felan derken bide arda hastalandi atesi var 2 gundur bugün gidesim gelmedi hastaneye sizce bisey var midir yaa olsa cikmaz miydi bu ay adet olunca spiral taktrcaktm olmadm

19 gün gecikip de hamilelik var ise testte çıkmaması mümkün değil canım bir şey yoktur

Hadi ya üzüldüm ne inat varmış senin adamda da ya ama aynı konumda sen olsan tatsızlık olmasın huzurumuz kaçmasın diye eşinin hatrına vs çoktan kapatmıştın meseleyi :işsiz:
Kvdeler annenlere nasıl davrandı bari:işsiz:

19 gün gecikip de hamilelik var ise testte çıkmaması mümkün değil canım bir şey yoktur
Kvdemler iyiydiler canim onlarla zaten hic problemleri olmadi ne annemglin ne kvdemlerin
Adet oldum bugun cok şükür ama niye o kadar gecikti 21 gun adet mi gecikir yaa

Kvdemler iyiydiler canim onlarla zaten hic problemleri olmadi ne annemglin ne kvdemlerin
Adet oldum bugun cok şükür ama niye o kadar gecikti 21 gun adet mi gecikir yaa

canim stresli gunler gecirdin illa rtkiliyor
benimde 2 gun gecikti ve karnimin alt kismi bazen agriyor

bugun fenalastim .. ac gibiydim yemek yemeyi camasirlari astiktan sonraya erteledim tabi orda fenalik geldi yarim biraktim hemen mutfaga kostum ekmek alip atistirayim diye tabi panikledigim.icin cok fena oldum kapiya kostum komsumu cagirayim diye bayilip kalirim diye korktum ayaz uyuyordu cunki
neyseki kapiyi acinca biraz rahatladim. hemen yemek atistirdim.
ama o strestenmidir hala halsizim midem bulaniyor bir garip
birde uzerine sistit oldum . agri kesici vr sistit ilaci ictim olasi.bir hamilelik olsa sizce zarari varmidir bebege kizlar
hamilelik diyorum cunki suphe var birde gecikip agri olunca haliyle etkilendim ictigim.ilaclar aklimi kurcaliyor simdi yani

seker000 seker000 nerelerdesin canim

PembeLokum PembeLokum bezi b8rakmissiniz afferim Gulsimay
sen sor canim o zamanla soyler hemen soylemiyolar ozellikle oyuna dalinca yani
Buralardayım canım 1 haftadır midem çok kötü ağrıyo gastritim var ara ara azıyo böyle işte hiç bişey yapasım yok bi de sıcaklar baya bunalttı..şimdi okudum geçmiş olsun fenalaşmışsın aç bırakma kendini dikkat et ..içtiğin ilaçları da sorun etme testnyapsan çıkar mı ki bişi yoksa için rahatlardı belki

canim stresli gunler gecirdin illa rtkiliyor
benimde 2 gun gecikti ve karnimin alt kismi bazen agriyor

bugun fenalastim .. ac gibiydim yemek yemeyi camasirlari astiktan sonraya erteledim tabi orda fenalik geldi yarim biraktim hemen mutfaga kostum ekmek alip atistirayim diye tabi panikledigim.icin cok fena oldum kapiya kostum komsumu cagirayim diye bayilip kalirim diye korktum ayaz uyuyordu cunki
neyseki kapiyi acinca biraz rahatladim. hemen yemek atistirdim.
ama o strestenmidir hala halsizim midem bulaniyor bir garip
birde uzerine sistit oldum . agri kesici vr sistit ilaci ictim olasi.bir hamilelik olsa sizce zarari varmidir bebege kizlar
hamilelik diyorum cunki suphe var birde gecikip agri olunca haliyle etkilendim ictigim.ilaclar aklimi kurcaliyor simdi yani
Bi test yap canim ama 5 haftadan kucukse bisey olmuyo diye biliyorm ilac konusunda
Valla stresten bu kadar gecikir mi bilmiyorum cok şükür adet oldmda kurtuldum ardayla yine hastayz hele ben mahvolmus bi durumdayim cok kotuyum

I ilknurrr22 hala olmadim ya. gecenlerde test yaptim.negatifti. 2 tane daha var evde bir ara yine bakarim nasipse.
ama yine sistit oldum sanirim o geciktirir mi acaba

sizede cok gecmis olsun. ne zor oluyor ah.. Ardada hastaymis kiyamam yalniz durma bari cagir annenleri veya kv deleri . cok zor oluyoe hele tum vucut agriyinca..

seker000 seker000 gecmis olsun canim
ah su mideler.. hemen her sey onlara vuruyor
ilac birsey kullaniyomusun

test yaptim negatifti canim ama herhalde yine enfeksiyonum var. bu yil kac kez oldum artik

ben hamile kalmak istesem diyelimki kaldim ya hamileyken enfeksiyon olusursa yine nasil olur hep oralari dusunuyorum. doktorada sormaya unutmustum . yine gitsem olacak kontrole bu yilin basindan beri kac kez artik. Rabbim beterinden korusim tabi halime sukur

I ilknurrr22 hala olmadim ya. gecenlerde test yaptim.negatifti. 2 tane daha var evde bir ara yine bakarim nasipse.
ama yine sistit oldum sanirim o geciktirir mi acaba

sizede cok gecmis olsun. ne zor oluyor ah.. Ardada hastaymis kiyamam yalniz durma bari cagir annenleri veya kv deleri . cok zor oluyoe hele tum vucut agriyinca..

seker000 seker000 gecmis olsun canim
ah su mideler.. hemen her sey onlara vuruyor
ilac birsey kullaniyomusun

test yaptim negatifti canim ama herhalde yine enfeksiyonum var. bu yil kac kez oldum artik

ben hamile kalmak istesem diyelimki kaldim ya hamileyken enfeksiyon olusursa yine nasil olur hep oralari dusunuyorum. doktorada sormaya unutmustum . yine gitsem olacak kontrole bu yilin basindan beri kac kez artik. Rabbim beterinden korusim tabi halime sukur
Annemgil tatilde canim kvdemde hayir gelmez o konularda biliyosun bi corba yapti onlardayken sofrayi yine ben kurdum kaldirdim

Kizlar ben acilmak istiyorum yaa bu ara acayip bi acilma istegi var icimde acele mi ettim diyorim bilmiyorum kafam cok karışık bide gecen hafta eşim bana sorarsan bence kapanmasaydin dedi iyice acilma istegi artti

seker000 seker000 nerelerdesin canim

PembeLokum PembeLokum bezi b8rakmissiniz afferim Gulsimay
sen sor canim o zamanla soyler hemen soylemiyolar ozellikle oyuna dalinca yani

2 ay oldu söylemiyor Hale’n daha ama ben zamanları biliyorum artık namaz gibi günde 5 kere filan götürüyorum o da alıştı galiba söyleme ihtiyacı duymuyor ama ben götürene kadar da altına yapmıyor :)

PembeLokum PembeLokum maşallah gülsimaya..gece bağlıyomusun canım

Sağol canım YÖK gece bağlamıyorum uyandırmıyorum da uyumadan önce gidiyoruz tuvalete gece sık sık uyanıyor ama gitmek istemiyor sabah koşa koşa gidiyoruz :KK70:

Canım ne kadar oldu kapanalı? Şeytandan vesvese geliyordur ya kapanma bir de havalar Hale’n sıcak bunalıyorsundur kışın daha rahat olur

X