2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda cok hırçın saldirgan sebebi biziz gecen gun esimle tartistik esim icerden geldi mutfaktayiz ardayla baba kizmican diyo ona kızacak saniyo sonra suclu yine ben oldum tabi ben bagirtmisim onuda bilmem ne de bilmiyorum nolacak boyle ya

Ay yavrum benim kiyamam niye cikti ki acaba

Tablwtten biseyler izliyo ya canim orda goruyo evde havuzu var zaten ama illa o havuz olcaj

Kizlar esim kolunu kirdi.
Pazar gunu su istedim getirmedi arda cisim geldi dedi gotur nolur cok hastayim usuyorum dedim goturmedi bende dedim ki insallah hastalanirda elime dusersin adam dun macs gitmişti düşmüş kolunu alciya aldilar 1 bucuk ay alcida olan yine bana olacak tabi
Bi daha bisey soylerken 100 kere dusunurum artik

PembeLokum I ilknurrr22
Bilmiyorumki kil kokleri mikrop kapinca oluyomus genelde, bagisiklik sistemi vs fusukse ozamandami oluyomus ne.

Kabuk tutmaya basladi bakalim ama daha pansuman yapiyoruz mikrop.kapmasij diye

I ilknurrr22 cok gecmis olsun canim. Kotu olmus
Simdi yine sana kizmaz insallah senin yuzunden oldu diye :/

Kizlar dun yine gittik doktora ayazinda dundu alerjisi icin baktirdik abuk subuk alerjiler cikti cok saskiniz.
Evdeki toz, nem birde bugdaya aleejisi cikti.
1 ay kadar bunlardan uzak kalicaz bakalim hepsi tamamda ekmektemi yedirmicem ben bugdaysiz zor olacak.
Gozlerinin kizarikligiylada ne alak bu alerjiler tam anlamadik

Ben kontrolden gecerken ayazida gecirdik goz doktorundan cok sukur hersey iyi ama ona hafif astigmatmis . Gozluge gerek yok dedi cogunda oluyor bu akdsr dedi

Kızma değilde sitem tarzında sen bana ne Zaman bişey desen başıma bir iş geliyor dedi bende ona gore davran o zaman dedim

Gecmis çok olsun canim ekmeği çok sknti etmed e bir çok seyde var biraz zor olcak w

Çok sevindim canım önemli bişi yokmuş sen gönlünü ferah tut başka kötü şeyler düşünmemeye çalış..kıyamam ayazda da çıban çıkmış benim de çıkıyodu bi ara iyileşmişyir inşallah..

Geçmiş ışdun canım sana da eşine de..çalışamıcakmı alçıda olduğu sürede

Aa canım benimm..diğerleri tamam da buğdaya alerjisi olması kötü olmuş belki yanlış bakmışlardır

I ilknurrr22 iyi bari kizmasinda senin yuzunden oldu diye :)

seker000 sagol.canim gecti cok sukur ama yerinde iz kaliyomu boyle hafif mor kirmizi.gibi duruyo. Daha yeni gerci ondanmidir

Sorma tek anlamadigim.alerji gozde kizariklik.yaparmiki. hadi vucudunda biesey olur anlarimkasinti, kizariklik vs ama..

Siz nasilsiniz kizlar
Giremedim.bu ara yine .
Hafta sonu nasipse tatile cikiyoruz ama dunden beri atesliyiz.
Insallah toparlar bakalim.tahlilleri.almadim daha

Siz gidecekmisiniz biryerlere

İyi canım geçmiş çok şükür.. aynen bi süre öyle kalıyor sonra geçiyor ama

Siz nasilsiniz kizlar
Giremedim.bu ara yine .
Hafta sonu nasipse tatile cikiyoruz ama dunden beri atesliyiz.
Insallah toparlar bakalim.tahlilleri.almadim daha

Siz gidecekmisiniz biryerlere
Ayy inşallah geçer hafta sonuna kadar canım..geçen sene biz çıkacağımız gün ateşlenmişti yol baya zor oluyo öyle..bu sene belli değil canım iznine bağlı bizim..

Ay inanmıyorum canım geçmiş olsun yas böyle olmasını istemezdin elbet ama resmen ahın tutmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…