2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Insallah canim
Ayaz 1 aydan fazladie gozleri kizarik canim, gunese alrerjisi var dedi iki goz dr.
Alerji doktoruna goturecektik, kan vs alip 20 cesit alerjiye bakiliyormus ama gunler denk gelmedi.
Bakalim.nasipse gidince bi gecicez bellimi olur alacagi tutar bizi insallah tabi

Bu arada masallah sana. Gercekten.
Ozellikle esinin ev islerini takmamasini takdir ettim.

Rabbim illa bi kolaylik veriyor diimi, 3.bebis hakkinda hayirlisi olsun. Esin ozellikle destekciyse bence zor ama guzel olur yani :)

I ilknurrr22 bence hergun supurge acip yer silme canim.
Al bi el supurgesi veya girgir onla oyle bi masa altlarini vs gecersin.
Gercekten olan sana oluyor.

Ihmal konusunu bende dusunuyorum. Ozellikle mutfaktan cikmak gercekten zor. Cocugun aklina bulasikci olarak yazildim herhalde.
Telafi etmeye calisiyorum ama biliyorum telafisi yok
Bazen cok guzel kendi kendine oynuyor ama bazen beni istiyor birlikte oynamak istiyor haliyle

Olsun ama iste bir sekilde idare ediliyor.
Artik laf eden varsa kendi utansin ne diyeyim.
Elimden geleni yapmaya calisiyorum, e benimde dinlenmeye ihtiyacim var. E ben yorgun veya gerginsem bu mutlaka cocuguma yansiyor o yuzden bosvermek lazim şu ev islerini biraz

seker000 seker000 insallah canim
Sen nasilsin
Çok şükür canım..benim de geçen gün elektrik süpürgem bozuldu ona canım sıkılıyor geçen yine bozulmuştu yaptırdık bidaha bozuldu şimdi yenisini almamız lazım ama model karar veremiyorum..

Yine sormuşmuydum bilmiyorum sizlerinki hangi marka hangi model?

Çok şükür canım..benim de geçen gün elektrik süpürgem bozuldu ona canım sıkılıyor geçen yine bozulmuştu yaptırdık bidaha bozuldu şimdi yenisini almamız lazım ama model karar veremiyorum..

Bence philips marathon al cok guzel benimki bozulsun bende onfan istyorm benimkidr philips ama farklı ne kadarlik bisey istiyosn

Bence philips marathon al cok guzel benimki bozulsun bende onfan istyorm benimkidr philips ama farklı ne kadarlik bisey istiyosn
Yaa ben de onu çok beğeniyorum ama çok pahallı yaa:/ en fazla 400 civarı düşünüyorum arnica yada philips arasındayım arnica tesla da güzel..benimki rowentaydı işte..sulu da istemiyorum kullanışlı değil bence seninki sulu mu canım

Yaa ben de onu çok beğeniyorum ama çok pahallı yaa:/ en fazla 400 civarı düşünüyorum arnica yada philips arasındayım arnica tesla da güzel..benimki rowentaydı işte..sulu da istemiyorum kullanışlı değil bence seninki sulu mu canım
Yok canim sulu degil o zaman benimkinden al cekis gücü cok guzel benim ucu felan kirildi farklı uc aldık biraz azaldi ama annemde aynisi var cok guzel cekiyo haliyi kaldırıyo yerinden
Screenshot_2018-07-15-14-28-38.png
Screenshot_2018-07-15-14-28-32.png

Benimkide rowenta canim
Aslinda memnunum haliyi felan kaldiriyo ama yeni halim ince ondanmi bilmem :KK53:

Ama rowentanin tam hangi modeli bilmiyorum

Balkona koyuyordum guneste mahvettim ama supurgeyi. Cogu yeri kirildi. Idare ettigi kadar etsin bakalim

PembeLokum PembeLokum bu ara bende ev isine sardim ama ayaza zaman ayiramadigimi aksine daha gergin oldugumu fark ettim yahu

I ilknurrr22 gecmis olsun canim neyi var

Iyi geliyor bazen uyumasanda dinlenip muzik vs dinlemek gercekten

Benimkide rowenta canim
Aslinda memnunum haliyi felan kaldiriyo ama yeni halim ince ondanmi bilmem :KK53:

Balkona koyuyordum guneste mahvettim ama supurgeyi. Cogu yeri kirildi. Idare ettigi kadar etsin bakalim

PembeLokum PembeLokum bu ara bende ev isine sardim ama ayaza zaman ayiramadigimi aksine daha gergin oldugumu fark ettim yahu

Öksürük ve ates canim dun oksure oksure kusmus uyurken oglen yanina gitmemistm uyuyo diye uyanmis kustum diye yanima geldi bende bugun kendim icin gittim hastaneye

Selam canım ben de geçen hafta hep temizlik yaptım bu hafya hiç enerjim yok :KK53: senin elektirik süpürgen hangi model canım? Benimki bozuldu da arayıştayımo_O

Fakir veyron canım ama memnun değilim tavsiye etmem hiç güçlü çekmiyor boşuna süpürüyorum resmen:işsiz:

Ben bugün bosladim ev isini arda hasta hastaneye gotrdm geldim yattim insallah uyurum ardayla biraz muzik dinliyorum kulaklikla arda dogdugundan beri yapamiyodm son ses kulaklikta muzik dinlemek :KK70:

Oy düşündüm de kulaklıkla en son ne zaman müzik dinlediğimi, hatırlayamadım :KK48: geçmiş olsun canım

Benimkide rowenta canim

Ben de evde iş yapınca stres atıyorum resmen :KK45:

Benimkide rowenta canim

Benimki de rowentaydı ama sulu hiç kullanışlı değil bu defa sulu istemiyorum. .

Fakir veyron canım ama memnun değilim tavsiye etmem hiç güçlü çekmiyor boşuna süpürüyorum resmen:işsiz:

Oy düşündüm de kulaklıkla en son ne zaman müzik dinlediğimi, hatırlayamadım :KK48: geçmiş olsun canım

Ben de evde iş yapınca stres atıyorum resmen :KK45:
Anladım canım sağol:KK66:

X