2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok şükür canım..benim de geçen gün elektrik süpürgem bozuldu ona canım sıkılıyor geçen yine bozulmuştu yaptırdık bidaha bozuldu şimdi yenisini almamız lazım ama model karar veremiyorum..

Yine sormuşmuydum bilmiyorum sizlerinki hangi marka hangi model?

Bence philips marathon al cok guzel benimki bozulsun bende onfan istyorm benimkidr philips ama farklı ne kadarlik bisey istiyosn

Bence philips marathon al cok guzel benimki bozulsun bende onfan istyorm benimkidr philips ama farklı ne kadarlik bisey istiyosn
Yaa ben de onu çok beğeniyorum ama çok pahallı yaa:/ en fazla 400 civarı düşünüyorum arnica yada philips arasındayım arnica tesla da güzel..benimki rowentaydı işte..sulu da istemiyorum kullanışlı değil bence seninki sulu mu canım

Yok canim sulu degil o zaman benimkinden al cekis gücü cok guzel benim ucu felan kirildi farklı uc aldık biraz azaldi ama annemde aynisi var cok guzel cekiyo haliyi kaldırıyo yerinden

Benimkide rowenta canim
Aslinda memnunum haliyi felan kaldiriyo ama yeni halim ince ondanmi bilmem

Ama rowentanin tam hangi modeli bilmiyorum

Balkona koyuyordum guneste mahvettim ama supurgeyi. Cogu yeri kirildi. Idare ettigi kadar etsin bakalim

PembeLokum bu ara bende ev isine sardim ama ayaza zaman ayiramadigimi aksine daha gergin oldugumu fark ettim yahu

I ilknurrr22 gecmis olsun canim neyi var

Iyi geliyor bazen uyumasanda dinlenip muzik vs dinlemek gercekten

Öksürük ve ates canim dun oksure oksure kusmus uyurken oglen yanina gitmemistm uyuyo diye uyanmis kustum diye yanima geldi bende bugun kendim icin gittim hastaneye

Selam canım ben de geçen hafta hep temizlik yaptım bu hafya hiç enerjim yok senin elektirik süpürgen hangi model canım? Benimki bozuldu da arayıştayım

Fakir veyron canım ama memnun değilim tavsiye etmem hiç güçlü çekmiyor boşuna süpürüyorum resmen

Ben bugün bosladim ev isini arda hasta hastaneye gotrdm geldim yattim insallah uyurum ardayla biraz muzik dinliyorum kulaklikla arda dogdugundan beri yapamiyodm son ses kulaklikta muzik dinlemek

Oy düşündüm de kulaklıkla en son ne zaman müzik dinlediğimi, hatırlayamadım geçmiş olsun canım

Ben de evde iş yapınca stres atıyorum resmen

Benimki de rowentaydı ama sulu hiç kullanışlı değil bu defa sulu istemiyorum. .

Anladım canım sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…