2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi ya baya surmus. Gec etki gosteriyor aynen probiyotikler ama sen yinede ev usulu birseyler yap ishal icin.
Insallah yoktur kansizlik canim ama sende varsa aynen gecmesi buyuk bir ihtimal

Allahimm cok sukur 4 yazdi ya. 2,3 beklerdim. Birde sonuna kadar durmadilar gittiler dedim iste o kadar kotuydum ki sIkildilar gittiler ama cok sukur. Simdi kaldi iki tane daha bakalim insallah onlarda iyi gecer

Hadi ya baya surmus. Gec etki gosteriyor aynen probiyotikler ama sen yinede ev usulu birseyler yap ishal icin.
Insallah yoktur kansizlik canim ama sende varsa aynen gecmesi buyuk bir ihtimal
Kansizlik kesin var canim kani cok cok dusuk dedi bu hastalik var mi ona baktircam

Sen yazdıktan sonra baya bi araştırdım canım bazı doktorlar kesinlikle dokunmamak lazım bazıları da temizlemek lazım diyor ama çoğu zarar verilebilir diyor orda kılcal damarlar varmış diye..insan napıcanı şaşırıyor işte

Allahimm cok sukur 4 yazdi ya. 2,3 beklerdim. Birde sonuna kadar durmadilar gittiler dedim iste o kadar kotuydum ki sIkildilar gittiler ama cok sukur. Simdi kaldi iki tane daha bakalim insallah onlarda iyi gecer
Çok sevindim canım inşallah diğerleri de iyi geçer

O gün tatlı guzel olmustu ama acele ile cıkınc evde unuttuk canım sınavı gecmıssın tebrıkler. Ben acıktan okudum cocuk gelısımını lisede. Burada 3.yıl gozlem var haftada 1 gun gıdıyosun daha cok ızlıyosun. 4. Sınıfta yanlıs hatırlamıyodam hep gidiyoduk. Sabahcı ogretmenden cok sey ogrenıyodum. Zamanla beni hep yanlız bırakıp cıkıyodu oda. oglencılerde ogretmen degısıklıgı olmustu ılk ogretmen ılgısızdı cekıp gıdıyodu sabah ne ogrendıysem uyguluyodum bende mecbur. Hatta hep diyorum anaokul ogretmenı olucn bıde stajyer bulucn ohh sizin orada lisede falanda mı staj olmadı canım

Hosgeldin canim yoksun hic burda kaldık 4 kisi
Oyle oldu ya hrp usengeclık ten unutuyorumda :)

Ah şu eltiler olmaslar daha iyi am boşver canım dedigin gibi akrabasınız napacaksın

PembeLokum canım ya üzülme inşallh diger gögsünde acılır sen çok iyi bir annesin

Kızlar sendrom demişssiniz ya Ceyda 17 aylık ama boyle. Anasına cekmıs cok aglıyo. Aşırıda inatcı dedigim dedik. Cok zor gercekten.. İyiki varlar anne olmk cok guzel ama bir söz vr dogruymus.. Dogurmayan kocamazmış öyle degilmi yaslandık resmen

Birde konulra gec cevap veriyorum ama hani kvlere yaponca yemek tutmuyor demıssınız ya benım annemlerede tutmuyor :) cunku annem yaptıgım seyleri hiç begenmez gecenlerde cok cnım sıkılıp aglmıstım biraz. Sen beni sinir ettigin için inadına öyle diyorum dedi..
Kp bazen begenmez degıl ama akıl verır.. Ustelık onlrda yemek cok nadır kek kurabıye asla pişmez
Ama bak hkkını yemıyım kv ne yapsm begenır kötude olsa yer
Ama gercekten annemler öyle soyledıklerı için cok cnım sıkılıyo.. Bende ne yaptım bu sefer babam geldı ona ozel pek bisi yapmadım nasılsa pek begenmıyor
Eşim cok begenıyor ya neyse artık

Aynen kuzum bazı şeyleri tolere ediyorsun işte sen nasılsın

Ya ben iki kez kanattim biliyo msn ve zorlamadm bile hafif hafif indirirken o yuzden korkyrm yaparken zeytinyagi krem gbi bisey surmek gerekiyoms

Ya canim senin sunumlarin cok hostu yanlis hatirlamiyosam instagramda bakiyodm sanki neyini begenmiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…