2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İnan denedim fırlatıyor kafama en sevdiklerini bile ..kusa kusa yıkanıyor işte.bu arada ben grip oldum yine bugün

İnan denedim fırlatıyor kafama en sevdiklerini bile ..kusa kusa yıkanıyor işte.bu arada ben grip oldum yine bugün
Yaa donem donem oluyo heralde canim bunlar ben haftada bir yaptryorm suan istemedigi icin banyoyu bi kere sampuanliyorm vucuduna su dokerken sknti yok ama kafasina dokunca agliyo en son yikiyorm kafasinida

Canım geçmiş oldun öncelikle gene ilaç verdi mi doktor peki?

Yüzük hiç mi takmadı sonradan mı takmamaya başladı?

Ah çanım kelin ilacı olsa kendine sürer ya bir Öner’im yok banyo o kadar problem ki banyo yaptırmıyorum bez değiştirmek o kadar problem ki bez değiştirmiyorum wc eğitimi de yalan oldu inat ediyor o nedenle hiçbir şey başaramıyorum

15 hasta olmadan atlattik sukur taa ki dune kadar.. sabah aradim babami burnu akiyor , hapşuruyor falan dedi .
Hala baya hapsuruyor insallah ilerlemez ama..

I ilknurrr22 seker000 M mutlubulut
Bitti kizlar dun cok sukur. Zorla bi 3 yazdi. Yine abuk subuk konusarak tabi. Dedim ne ben onlari tamiyorum ne onlar beni nasil dinlesinler..
Aa biliyorum zaten kendi ogretmenleride kontrol edemiyor, bak ben onlara birsey sordum hepsi nasil susup beni dinledi dedi..
Bu ne ozguven Allahim bir anlasam. Koca kadinsin cocuklar tabi seni daha buyuk olarak goruyor, bizi ise ogretmenden cok abla gibi .
Ne diyeyim Allah goruyor neyse gecti gitti bitti cok sukur. Emeklerim bosa gitmedi en azindan.

Edam nasipse haziran temmuz gibi son buyuk sinavlar var 3 tane. onlari gecersem insallah mezun oluyorum artik.
Ama istesem calismaya baslayabilirim artik.
Ama en iyisi gir koye biryere en en rahati, buyuk yerde tam deli işi

Sekerim yuzuk konusuna bencede cok takilmamaya calis, cok iyi anliyorum seni.
Bazen esim unutuyor cikariyor ben taktiriylrum veya cantasinin yanina koyuyorum hatirlayip taksin diye.
Ama bir hata yapacak olan onu cikarip rahatla yapabilir. O yuzden sıkma o guzel gonlunu.
Biliyorum birseye odaklanamiyorsun ve bize karsidan konusmak kolay geliyor ama.nebileyim ya erkek milleti cok farkli cozemedim ben onlari,cozebilen beri gelsin

I ilknurrr22 ciktimi sonuclar canim

Yaa donem donem oluyo heralde canim bunlar ben haftada bir yaptryorm suan istemedigi icin banyoyu bi kere sampuanliyorm vucuduna su dokerken sknti yok ama kafasina dokunca agliyo en son yikiyorm kafasinida
Benim 1 yaşına kadar ağlamıyodu sonrasında git gide artarak devam etti işte ben de şimdilik haftada bir ama yazın nasıl olucak bakalım hayırlısı..

Soğuk algınlığı şurubuna devam et dedi hâlâ burnu akıyor..

İlk bir yıl taktı canım sonra kilo aldı daraldı diye takmamaya başladı yenisini aldık uzun bi süre taktı zayıfladı bu defa bol geliyor ilki hâlâ dar yani anlıyorum aslında saat filan da takamıyor sıkıntıya gelemiyor..ben de evde takamıyorum sadece dışarı çıkınca ne bilim işte takıyorum kafaya

Canım wc eğitimi için erken bence küçükler daha önce sütten kesmek gerekiyormuş sanırım..onu da nasıl kescem bilmiyorum çevreden herkes yeter filan diyor gece 30 40 defa kalkıyoruz ama kesecek psikolojide değilim şuan önümüz de ramazan bakalım hayırlısı..

Canım çoook sevindim inan hep aklımdaydın inşallah büyük sınavlardan da geçip mezun olursun..

Sen anlıyosundur beni canım kafaya takmamak elde olmuyor işte..iki tane alyansı var biri geniş geliyor biri dar ben de hep çantasının yanına göz önüne koyuyorum hatırlatıyorm bazen takıyor..inşallah kafamdan atabilirim bütün kötü düşünceleri inşallahh..

Cok sevindim canim gozun aydin

Cikti canim butun degerleri düşük sonuclari gostermeye gittim dun ama bi tanesi cikmamsti oda ciksn ilaclari oyle yaziyim dedi öğleden sonra gittim sonucu aldm doktor gitmis sagolsunlar bi sonuc icin beni ordan oraya gonderdiler labaratuvara gidiyorm cocuk kan almaya git diyo bakmadan oraya gidiyorm bulamiyo tekrar oraya gonderiyo gidiyorm oraya gittiniz mi oradadır diyo bi baksana yaa yok iste orda labaratuvardayms sonuc yani beni bos yere gonderdi 2 3 kez bi bakiyim demedi kadin sekreter ayri bisey yerinde yok ara ki bulasin buluyosn cagiriyosn daha cene yapiyo hemsirelerle gelmiyo of bıktım burdan diyo sanki bedava calisiyo

Insallah canim cok rahatladim ama ya cidden zor gecti cunki.

Valla canim hala bazen banada geliyor abuk subuk dusunceler ama kafamdakini esimle paylasiyorum , ve ya o an kafama takiliyorsa ariyorum nerde diye arkadan gelen seslerden nerde oldugunu cozuyorum falan.. cok fenayiz yahu.. gerci cok sukur genelde sadece ev is is ev gittigi yerler ama bazen isten gec gelince takmiyor degilim.
Ama yapacak olan yapar canim bosver zarari sana ve yavruna, cikip gezebiliyosan cik gez kafan dagilir biraz

I ilknurrr22 sagol canim.
Hadi ya, desene heryerde var oyleleri.. zorla calisiyorsa isi biraksinde yerine hevesle bekleyen yeniler gelsin o zaman.
Isleri ne ki bi anlasam

Oturup bilgisayardan cikti almak isi bu yani neyinden bikiyosun bugun gosterdim sonuclari demir eksikligi buyuk ihtimal benim gibi talasemi tasiyiciligi var onada bi ay sonra bu ilaci kullandiktan sonra bakcaklar

Oturup bilgisayardan cikti almak isi bu yani neyinden bikiyosun bugun gosterdim sonuclari demir eksikligi buyuk ihtimal benim gibi talasemi tasiyiciligi var onada bi ay sonra bu ilaci kullandiktan sonra bakcaklar

Hadi ya :/
Kullansin bakalim ilaci, yinede insallah yoktur canim

Hepsi heryerde böyleler canım..inşallah yoktur onda talasemi taşıyıcılığı .. bende de akdeniz anemisi taşıyıcılığı var sen diyince aklıma geldi acaba bizim oğlanda da var mıdır. ? İnşallah iyi gelir ilaçlar canım denemediysen şırıngayla içirmeyi dene kaşıktan daha kolay oluyor

Ayni sey canim akdeniz anemisi talasemi hastaligi genetik olduğu icin geciyo ama bide sen baktir
Siringayla da icmiyo malesef

Nasilsiniz kizlaar

I ilknurrr22 sahi sen icmiyo demistin, ilacini icince odul verecegini soylesen icmezmi?
Ben suyla oynamayi sevdigi icin genelde yediremedigim icirwmedigim seyleri suyla oynarken veriyorum

Kızlar biz kaç gündür kötüyüz yine nerdeyse 3 haftadır ara ara geçen grip vardı oğlanın..en son 3 gün önce doktora götürdüm boğazı eneksiyon olmuş dedi antibiyotik ateş düşürücü verdi..

ama 2 gün ateşi hiç düşmedi dün gece acile götürdük 39.5muş ateşi ve benim bir gece önce hissettiğim daha fazlaydı Allah korudu 2 serum verdiler tahliller filan geceyi orda geçirdik çok şükür düştü kulakları iltihap olmuş çok korktum ama o ağladı ben ağladım Allahım korusun bütün yavruları

Sizin ateşölçerler hangi marka ve model hemen bitane almak istiyorum nasıl almadım daha önce bilmiyorum benim ihmalkarlığım bazıları yanlış ölçüyormuş kötü bişi almıyyım diye size sorıyım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…