2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Takip ettiğim gruba mesaj yazıldığında da beni uyar diye bir seçenek olmalı kuzum ayarlarda onu yapabilirsin
Aa telefon mı bildirim geliyor instgram falan gibi

Benim yok canim zaten esimin var onunkini ikimiz kullanıyoruz ordan bakiyodm sana onceden smdi adinida unuttm bakamiyorm
bende artık birşey paylaşöıyorum hatta resimlerin yarıdan çogunu sildim

MutluBulut_ sendemi oyle bitirmistin ben bunu neden kacirmisim Allah Allah :)
Biz 4 sene sadece sacmalik okuyup, 4.yil hooop cocuklarin onune ativeriyorlar.
Yilda 3,4 kez anca gotururlerdi bir 15er dakika ogretmenlere bakip cikardik. E pardon ben nesini ogrenicem bu isin boyle.

3.haftam bu staja basladigim inan o ladar cok sey ogrendimki..

Sunumlarin vs bencede harik otesi. Bosver. Zaten birkere begenilmesin artik o kisiye yemek yaparken hevesin kalmadigi icin guzel olmuyor ben bunu anladim

Moralim coooook bozuk kizlar.
Dusuk not aldim 2 yazdi bugun dil dersinden.
4-5 yas grubu cocuklari kontrol edemiyormusum, ilgilerini cekmiyomus hazirladiklarim, iyo hazirlanmamisim vs vs vs vs yine bussuru sacmalik.
Aglamaktan bir hal oldum sabahtan beri.
Carsamba gunu bir sans daha veriyorum dedi yine olmazsa malesef kaliyorum yine
Bu kadarbhafta ayazi ardimda aglayarak biraktigimami yanayim, saatlerce calistigimami.

Halbuki rahattim, hazirladigim hayvan resimleri vs gayet iyiydi, saatlerce ugrastim onlarla.. sinifi kontrol etmek. Pardon ama beni iki haftadir taniyor cocuklar?bende onlari yeni taniyorum kendi ogretmenlerini dinlemiyolarda beni nasil dinlesinler.

4 yil inek gibi okula git, koca karninla git hatta, 2 yilini bir sinav yuzunden kaybet. sonunda 15 20dakikalik bir dersle karar versinler senin mezun olup olamayacagina vay be..
Ne diyeyim Rabbim goruyor. Diger ogrencilerede bussuru hatalarini soyledi sonunda guzel not aldilar. Neden cunku ben turkum. Bu ayrimcilik bitmedi,hic bitmeyecek belli.

Utanmadan soruyor birde cocugun kc yasinda oldu diye. Dedim 2.
Oo buyumus o artik vs.. hani rahatla gelebilrsin anlaminda. Isterse 10 yasinda olsun yahu o daha bana muhtac , cocuk hep gitme diye yalvardi bana, kilitledim anne seni gitme dedi . Resmen insa hayatiyla oynuyorlar

Uzun oldu kusura bakmayin ama cok sinirliyim cok

Aksama misafirimde var, birsey yapasim yok. Bu sinirle kiymali sigara boregimi dogru duzgun saramadim bile. Daha ders hazirlamam gerek.
Patlamama az kaldi gercekten

Ay canim cok dolmussun insallah carsamba gununki sunumunu begenirler o cocuk sana daha muhtac ihtiyaci var biraz tolerans gostersinler bu ne böyle ayrimcilik niye yapiyolar anlamiyorm insani insan gbi degerlendirsinler

Ya inanamıyorum canım çok üzüldüm gerçekten hazırladıkların güzeldi emek verdin nasıl 2 verir ya bu nasıl ırkçılık ayrımcılık Allah yardımcın olsun kuzum üzülmemek elde değil üzülme demeyeceğim Çarşamba günü dediğin yarın di mi? İnşallah geçersin canım mezun olursun artık ..

Ay canim cok dolmussun insallah carsamba gununki sunumunu begenirler o cocuk sana daha muhtac ihtiyaci var biraz tolerans gostersinler bu ne böyle ayrimcilik niye yapiyolar anlamiyorm insani insan gbi degerlendirsinler

Bu ogretmenlerin vicdanini hic bir zaman anlamadim zaten.. kendileri bu yoldan gecmemis gibi sadece can yakiyoyorlar. Onlar ogrenciyken cok zorluk cektiler herhalde simdi acisini bizden cikartiyolar diyorum artik.
Lise falanda degil yahu universite artik bu,herkes koca koca insan kiminin ailesi var coluk cocugu var.
2012de basladim okula dusun..
Insallah yarin gecerim uyku duzenim alt ust oldu iyice

Evet yarin canim nasipse. Dun geldi gecti cok sukur diye sevinirken simdi yeniden ayni stres..
Hepsini kendi ellerimle hazirlamistim, ayazin ogle uyku saati bile yetmiyordu ama bilirsin el emegine hic bir yerde saygi yoktur.
Iyi hazirlanmamisim vs vs daha ne yapayim, ne zorluklarla hazirlandigimi bir bilseler.

Ana okulundaki ogretmen cok yardim ediyor ama hakkini yemeyeyim uzun zamsndir boyle iyi insana rastlamadim ben.

Allah yardımcın olsun canım bizim yapabileceğimiz bir şey var mı peki

Yok canim cok sagol sordugun icin.

Siz nasilsiniz iyidir herkes insallah

seker000 @ilknurrr23 iyilestimi kuzucuklar kizlar
Insallah gecersin canim emeginin karsiligini alırsın
Cok sukur iyilesti insallah bi daha hastalanmaz 1 haftadir ishaldi cocuk gecmek bilmedi gitmedigimiz hastane kalmadi bi haftada herseyi yıkadim evde hala yikiyorm yani mikrop felan ne varsa gitsin

Yok canim cok sagol sordugun icin.

Siz nasilsiniz iyidir herkes insallah

seker000 @ilknurrr23 iyilestimi kuzucuklar kizlar

İyiyiz canım şükür hastaydı iki kuzu iyileşmek üzereler resmen cinnet kıyılarında dolandım son 10 gün çok zor geçti

Ben de wc eğitimine başlıyorum bakalım hayırlısı

Çok üzüldüm canım insan emeklerine acıyor sen bi de arkanda çocuk bırakıyosun inşallah bügünkünden geçersin Allah yardımcın olsun

Meraba kızlar kaç gündür giremedim benim oğlan yine grip oldu daha antibiyotiği bitireli 5 gün olmuşken..bende de devamlı halsizlik vardı diye doktora gittim tahlil yaptı aşırı kansızlık vitaminsizlik çıktı..

Ondan ayrı psikolojik olarak iyi değilim yine kıskançlığın doruklarındayım yüzük takmamasına taktım kafayı yine kafamdan kötü düşünceleri atamıyorum belki size basit gelebilir derdim ama düşüncelerime engel olamıyorum diye hiç birşeye konsantre olamıyorum ruh gibiyim böyle..Allah beterinden korusun inşallah

uzun oldu kusura bakmayın içimi dökmek istedim çünkü anlatabileceğim başka hiç ama hiç kimse yok . .

PembeLokum canım 2016haziran annelerinde yazdıklarını okudum tamamen aynı durumdayız ağlama krizleri vs.

Buna ek her banyomuz krizli geçiyor öyle ağlıyor ki kusuyor her defasında tası elimden çekiştiriyor kaçmaya çalışıyor filan var mı buna bir önerin

Hadi yaa neyse zaten artk eskisi gbi sunumda hazirlayamiyosundr
Kızımla tek oluyoruz genelde ve savasla gecıyo ozensem ne
Sadece lisede canım. Aonrasında 2 yık sosyl hızmetler okudum ama bıtmedı oyle kaldı.. Kesinlikle hep öyle içine girmeyince kitap okumakla olmıyor pratik lazım ve sizin cook sacma yani.. Ayrıca kac gundur ordasınkı dah hakimiyet saglamanı bekliyorlar. İlk ogretmenleri olsan neyse sacmalamıslar. Bugun nasıl gevtı canım? Bunlar tamam derse bitiyor mu okul kaç alman lazım inşallah insafa gelirler

Bizimde ayni durum emzirmeyi kestim istahi o kadar güzeldi ki 2 haftada çöktü geri 1 kilo almsti 2 ayda onu geri verdi sürekli bi savas halindeyiz ne yemek yapcagimi sasrdm

Bizde de asiri kansızlık var canim bugun hematolijiye gotrdm kan aldilar 4 tup sonuclar pazartesi cikcakms bide talasemi tasiyiciligi var mi ona baklcak bende oldugu icin buyuk ihtimal ardada olablrms istah sifir hic bisey yemiyo sadece sabah cok guzel yiyo oda sabaha kadsr cok aciktigindan sanirim
Esinle ilgili bisey diyemicem benim esimde takmıyo ama bisey yapcak olsa dışarda o yüzüğü yine çıkarır canim yuzukle olabilcek bisey degil yani bu
Banyo icinde oyuncaklarini goturebilirsin arda bu aralar banyodsn kaciyo cok severdi cikmamak icin aglardi smdi yapmak istemiyo benfr sevdigi oyuncaklarids goturelm yikayalm diyorm oyle gidiyorz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…