2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Biz de hastalıkla uğraşıyoruz canım kaç gündür önce grip sonra öksürük.. şurupları döke saça içiriyoruz filan

Bu ara bende staja gitmekten birseye vaktim kalmiyor.
Gelince dera hazirla, onu yap.bunu yap ayazla bile ilgilenemiyorum dogru duzgun su derslerden. 10 gunum.kaldi hayirlisiyla bir bitseydi. Dusa girmeye bile vaktim yok inanin tam lohusa modundayim

Mutella nasilsin canim
seker000 nasil oldu canim Gorkem sen nasilsin atlattinizmi.biraz

I ilknurrr22 girmeyince merak ettim oyle oluyor hakkaten vakit yok
İyiyim canım benim sen nasılsın?
İpekle takılıyoruz işte biz de. Ek gıdaya geçtik. Bir şeye alerji oldu ama bilemiyorum neye oldu. Peynir verdiğim gün fark ettim peyniri kestim geçmedi. Ara verdim ek gıdaya azalmıştı ama dün ve bu sabah iyice arttı. Canım sıkıldı. Benim yediğimden mi onun yediğinden mi anlayamıyorum ki

Iyi diyelim iyi olsun canim

Hadi ya, anlayamayinca iyice zor :/
Hem ipegin hem senin o gun neler yedigini hatirliyorsan hepsini kes, bir sure sonra teker teker hepsini ver bakalim yine .
Alerji olunca baya zoe gercekten :/

Biz de hastalıkla uğraşıyoruz canım kaç gündür önce grip sonra öksürük.. şurupları döke saça içiriyoruz filan
Gecmis olsun canim ayni durumdayız bizde oksuruk vardi antibiyotik verdi doktor 5 gun anca kullandim oda zar zor icmiyo kendini parçalıyo kusuyo zorla icirincede ayni oksuruk geçti dedk duzeldi dun yavrum kusa kusa ici disina cikti mahvoldu bugun biseyi yok cok sukur

Mutella nasilsin canim
seker000 nasil oldu canim Gorkem sen nasilsin atlattinizmi.biraz

I ilknurrr22 girmeyince merak ettim oyle oluyor hakkaten vakit yok
Ben daha iyiyim çok şükür de o öksürüyor hâlâ yaa 1 hafta oldu antibiyotik veriyorum geçmedi daha.. senin nasıl gidiyor canımm ayaz duruyor mu sensiz baban mı bakıyodu?

Aynen valla canım peşinden koşuyorum resmen şişeyi elimde görünce başlıyo ağlamaya..bi haftadır hergün kustu neredeyse :/ inşallah daha iyi olurlar.. sen nasılsın

Aynen valla canım peşinden koşuyorum resmen şişeyi elimde görünce başlıyo ağlamaya..bi haftadır hergün kustu neredeyse :/ inşallah daha iyi olurlar.. sen nasılsın
Hic iyi degilim ardada kusuyo 2 gundur dun aksama kadar kusmadi aksam oyle bi kustu ki ici disina cikti cuma gunude aksam 6 kez kustu hastaneye gotrdk bisey demediler dun bi daha gittik rontgen cektiler midesine cok gaz dolms lavman verdi hemsirede yapmiyo elimize tutusturdu ben nasl yapiyim cocuga 2 tup bide bebek bakim odasinda bi abla yapti allah razi olsun bakalım simdilik biseyi yok insallah devam etmez ya zaten zayif iyice coktu cocuk cok moralim bozuk

PembeLokum canim sen napiyosn. Minikler nasil

Napayım canım benim kızın iki yaş sendromu tavan yaptı ne yapacağımı şaşırmış haldeyim

Üzerini giymek istemiyor çıplak dolaşmak istiyor sürekli her şeye bağırıyor çağırıyor ağlama krizlerine giriyor hiç normal değil bu aralar

Bez de bağlatmıyor yaw, onun çığlıkları ağlama krizleri yüzünden oğlum da bi rahat uyuyamıyor garibim

Offf geçmiş olsun canım ya

Mutella üzülme canım genelde ilk başta vücutları tepki gösteriyor geçici tepkiler onlar mesela kızım da kavuna çok tepki göstermişti ilk yediğinde kıpkırmızı oldu sonra birdaha olmadı ama

Canım ben de çok ağır beslendim geçen hafta, o da etkilemiş olabilir. Doktora götürdüm diyet yapıyorum şimdi.

Bizde de tam gaz devam iki yas sendromu bide herseyi kendim yapcam diyo mesela sandalyeden indiriyorm ya usenmiyo tekrsr cikiyo kendi iniyo
Offf geçmiş olsun canım ya
Sağol canim bende ayni arda gbi oldum mide bulantisi ishal sabahtan beri mahvoldum

Yapma yaa inşallah daha iyi olur..

Bizde de tam gaz devam iki yas sendromu bide herseyi kendim yapcam diyo mesela sandalyeden indiriyorm ya usenmiyo tekrsr cikiyo kendi iniyo

İnanmıyorum yaa resmen aynı herşeyi kendi yapmak istiyor yapmayınca çığlıklar..geçen avm de arabasında durmak istemiyor yürümek istemiyor taşı diye tutturdu taşımayınca çığlık çığlığa bağırdı ağladı herkes bize baktı filan her an böyle

Ardada bugun avmde rezil etti bizi kırmızı araba istiyoms odasi oyuncaktan geçilmiyo artik durmadan bisey istiyo benm yok dicegimide biliyo anne git anne git beni kovuyo yurutmedi yaninda babasi her dedigini yapiyo yaa ben olmazsam oyle saniyo

Sağol canim bende ayni arda gbi oldum mide bulantisi ishal sabahtan beri mahvoldum

Geçmiş olsun çakım kurtulamadık hastalıklardan bu sene bir türlü

Bu sendrom ne zaman bitiyor ya sürekli çıplak dolaşmak ve su ile oynamak istediği için de hasta oluyor bez bağlatmıyor oraya buraya tuvaletini yapıyor ne yapacağımı şaşırdım

Ben de arada teyzeme anneme fila gidiyorum kapıdan giriyoruz ağlama krizi çıkıyoruz ağlama krizi yerlere yatmalar beni tekmelemeler bağrış çağırış ne ayakkabı giyer ne giydiği ayakkabıyı çıkarttırır ne ceket giyer ne bir şey sonra da üşüyor hasta oluyor ayakkabı gitmiyor çorapla dolaşıyor bu dönem ne zaman bitecek acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…