2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Senin durum da kötü insan abdest alsammı almasammı diye şaşırıp kalıyor.. yok canım aşırı kanamadan başka rahatsızlık vermiyor aşırı olan da 2. ve 3. Gün

Aynenn aynen, tam diyorum tamam temizlendim alayim gusul abdestimi hop başa sariyor. Haliyle duş konusu yine takinti yapti bu aralar, habire dogru temizlenemedim hissi vs inan bazen deli ediyor beni

hmm anladim canim. su asiri kanama yuzunden cesaret edememistim ben yoksa dr onermisti ama.

Bu arada aksam gizem instagramda fotomu begendi, oraya girdigine gore kotu birsey yoktur diye dusundum, insallah yoktur

Demi insan rahatsız oluyor öyle..doktorlar öneriyor aynen..

İnşallah yoktur kötü bişey canım

Agri icin ne yapilirki.. normal dis olsa karamfil falan yine ise yariyor ama 20lik daha farkli iste.
Tuzlu suyla calkalasan? Uyusturma etkisi yapip biraz rahatlatiyor veya sekere onerdigim zerdecalli suyla calkalasan oda iyi gelir bence
Agri kesici iciyorm canim mecbur agridikca fircaliyorm bastirarak rahatlatiyo

Bi mesaj atsan canim instagramdan yinede

Kizlar ispanagi dolapta ne kadar sakliyorsunuz veya nasil.sakliyorsunuz.
Annem bahceden gonderiyor ama instagramda 4 gun dolapta saklanabilir yaziyor. E ben 4 gunde haliyle hepsini bitiremiyorum.
Ne olacakki 4 gun sonra daha versem, besin degerini mi kaybediyor acaba?
Siz nasil yapiyosunuz

Ben evlendiğimden beri hiç ıspanak pişirmedimsanmıyorum bişi olacağını canım

Insallah sorunsuzca atlatirsiniz canim
Kizi annengile felan biraksan hastaneye gidip gelrken durmaz mi

PembeLokum kıyamam hasta mı oldu..inşallah geçecek bu günler

Ben Konya’da Doğum yaptım ya oğlum da orada yoğunbakıma alındı bu nedenle kızım da bizimle kalıyordu annem de bizimle işte hastanede ya da otelde kaldık bazen bir kaç günlüğüne eve dönüp sonra hastaneden çağrıldıkları zaman Konya’ya geri gittik hep kızım bensiz 1 saatten fazla durmuyor ki mesela uyum odasına çıktık normalde 1 gece iken oğlum hastalandı 3 gece kalmak zorunda kaldık çünkü ben orda olmak zorundayım, annem ben eşim kızım bir odada kaldık

21 gün yoğunbakımda kaldı oğlum ve çıktı Canlar işte yarık damakla ilgili olanları biliyorsunuz bir de beyinsel bir sıkıntı var birkaç kere nöbet geçirmiş epilepsi ilacı kullanıyoruz beyninde ne olduğunu anlamak için çok küçükmüş 2 yaş civarı belli olurmuş nöroloji bölümü için Ankara’ya gidecektik ama kızım çok hasta o nedenle de buraya hiç yazamadım bağırsak enfeksiyonu oluşmuş öyle kötü oldu ki valla arrık perişan oldum ya bir evladım nefes alamaz morarır durur ya nöbet geçirirse diye korkuyorum sürekli çünkü geçirirsek alıcı hasar oluşurmuş epilepsi ilacını da beyinsel aktiviteleri yavaşlasın diye kullanıyoruz.. diğer evladım çok hasta, gece gündüz ya ateş fırlıyor ya sürekli ishal ya da sürekli kusuyor Allahımm öleceğim sanırım üzüntüden artık

tutkku pismis hali mi pismemis hali mi canim anlamadm ben yarim kilo aliyorm zaten 2 gun yiyoruz ben yemiyorm onuda ardayla esim yiyo bi kere isitilmasi gerekiyo sadece diye biliyorm pisirdigim gun zaten isitmiyorm ertesi gun isityrm bi kereden fazla isitinca zararliyms diye biliyorm

Allah yardimcin olsun canim bi an önce iki evladinda iyileşir insallah
Sen iyi ol ki cocuklarinda iyi olsun moralini yüksek tutmaya calis

Canım benim durumları biliyorum dualarım seninle Rabbim yardımcınız olsun ne söyleyeceğimi de şaşırdım şifa versin Allahım inşallah Güçlü bir annesin sen her şey yoluna girecek inşallah buda bir imtihan Rabbim çok büyük Sen güçlü olacaksın evlatlarında senden eşinden güç alacak

PembeLokum kuzum ya, tekrar tekrar acil sifalar diliyorum.
Uyumuyorum yazmistin biliyorum korkuyorsun nobet gecirecek diye ama biraz uyumaya calis, onlar senden guc alacak. Senin iyi ,guclu olman lazim.

2 yasa kadar beklemek ne zor olur :/ ama insallah gecer gider birsey kalmaz,sagligina kavusur yavrun insallah

I ilknurrr22 pismemis hali canim.
Pismis halini hic isitmaman gerek diye biliylorum ben, eskiden kendimiz yiyoduk gerci isitip bilmiyodum ama ogrendigimden beri asla isitmiyorum.

seker000 Gorkeme yedirmiyomusun canim.
Bizdede pek yenmiyor , yapsam yenir aslinda ama nedense pek aliskanlik.haline getiremedim ispanagi :)

nehirnil111 Topigimi kaybettin

Valla benimde aklimdasin hep etiketleyip yazicam diyorum kaliyor sonra
Nasilsin

Evet Girdikçe yazın özlüyorum sizleri sosyal medyadan tabi takiplerinizi yapıyorum ama yetmiyor ne yapıyorsunuz ne var ne yok

Evet Girdikçe yazın özlüyorum sizleri sosyal medyadan tabi takiplerinizi yapıyorum ama yetmiyor ne yapıyorsunuz ne var ne yok

Aynen canin gel arada, az kisi kaldik ama yola devam insallah :)

Iyilik ya bildigin gibi.
Havalar sogudu, firsat buldukca uygun havada atiyoruz disari kendimizi :)

Senin varmi bilgin ispanak konusunda.
Dolapta 1 haftalik ispanak var, pisirsemmi pisirmesem mi bilemedim.
4 gunden sonra kullanmayin vs yaziyor, atmasam iyi olacakti ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…