2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Haha iyi yapmssn bende bugun is yaptm yine ardanin odasi otrma odasi mutfagin camini silem evi supurdum sildm toz aldm banyo yaptim tuvaleti banyoyu yikadim ardaya cprba yaptim smdi halim kalmadı
Ardada pastel boyayla oynuyo bide oyun hamuru suan favorimiz kucuk arabalar

Yememeleri mümkün değil zaten de işte mümkün olduğunca engel olmak lazım..

Yaptın mı canım pilavı:)daha yapmadıysan bol şans:))

PembeLokum canim naptiniz yazmadn hic

Selam canım bugün oğlumu emzirme seanslarında hep gördüğüm için çok mutluydum lakin hipotonik bebek şüphesiyle nörolojiye gitmemiz gerektiğini öğrenince yıkıldım çarşamba günü randevumuz, bir de morarma meselesi var onun için de gidiyoruz nörolojiye. tutkku seker000

Bu arada oğlumu koklayınca sütüm geldi geri ben de öyle olacağını bekliyordum Zaten

Umarım oğlum sağlıklıdır yarık damağın tedavisi var hiç değilse Hacettepeye gideceğiz en kısa sürede ameliyat için görüşeceğiz ama ya başka bir şey daha çıkarsa hipotonik ya da başka bir şey

Oy oy oyy oğlum 18 günlük oluyor 18 yaş yaşlandım sanki

Rabbim şifa versin inşallahh şüphe demiş doktor takma kafana dicem de elinde değil biliyorum oğluna sarılmak istediğinde gülsimaya sarıl Rabbim yardımcınız olsun evlatlarını sana bağışlasın inşallah

Allaah yardimcin olsun canim insallah bisey cikmaz sutunun gelmesine cok sevindim Gulsimayi bol bol emzirde cogalsin bari sutun

PembeLokum canim insallah birsey cikmaz, hersey yolundadir.
Yapamadilarmi simdi ameliyati, hani gecen hafta olacakti.
Insallah hepsi hersey gelir gecer canim, bu gunleri unutursunuz insallah
Sutun insallah gitmez artik,bol bol gelsin

I ilknurrr22 oh oh yorucu bir gunmus sana :)
Fark ettimki is yapmayip tembellik yaptikca kendimi nasil ylrgun hissediyorum. Ama is yaptikca daha daha fazla yapasim geliyor
Araba hastasi hepsi

seker000 yaptim canim aksam.
Ama etli yapicam diye vardi aklimda , bir yandan tavuk kanat vardi onlari yanina kuzartirim diye diye aklimda 2 cesit yemek olusturmusum, sonradan aklima geldi icine et eklemedigim
Yani guzeldi aslinda ama ilf defa yedigim icin degisik geldi :)

Afiyet olsun canım

Teşekkür ederim Canlar yine, vallahi Kızım Doğum yaptığımdan beri aşırı ama çok aşırı emiyor ne olacak böyle bilmiyorum eskiden öğle ve gece uykusuna yatarken isterdi sadece şimdi 7x24 istiyor

Bu arada emzirme denemesi iyi geçince bugün biz uyum odasına çıktık ama oğlum uyum sağlayamadı emmeyi bıraktı biberon almadı hasta oldu hemen üşüttü inanabiliyor musunuz iki tane battaniye ile sarmıştım çift çorap giydirmiştim ama demek ki oğlum çok çok hassas çok dikkat etmemiz lazım sonuç oğlum yoğunbakıma geri döndü tıpış tıpış. Yarın boşuz nöroloji randevusu perşembe gününe alındı.

Bu Arada tutkucum karışık anlattığımın farkındayım kafam o kadar dağınık ki bu ilk ameliyt basit bir şeydi sadece protez damak içindi ama söz konusu yenidoğan bebek olduğu için riskliydi sadece, bizim asıl ameliyatımız daha sonra, oğlumun damağındaki yarık kapatılacak onu da 3-6 ay arası yapanlar varmış hani 10 kilo olma şartı var diyordum bazıları 5-6 kilo iken yapıyormuş ne kadar erken o kadar iyi bizim için çünkü protezi çıkar tak çıkar tak bebeğime eziyet resmen

Kızım da hasta olacak diye korkuyorum ya hastane ortamındayız herkes hasta ya da oteldeyiz :/

Ben is yapmadigim gun daha yorgun oluyorum niyeyse

Insallah sorunsuzca atlatirsiniz canim
Kizi annengile felan biraksan hastaneye gidip gelrken durmaz mi

PembeLokum sutun geldi ya ondandir canim, onceden az geliyoduysa ondan emmiyomustur.

Takildi ama diimi protez.
Zor olur olmazmi.
Hasta mi oldu oy ya kiyamam, bagisikligi dusuktur canim simdi dogru duzgun ememiyor ya, insallah sonra toparlanir.

Aynen gulsima annenlerle durmazmi, hadtaneye bari goturmeseniZ. Hava degisiligi, hastane ortami vs etkilemesin aman. Ama otelde daha guvenlidir yine

Kizlar kac gundur kulagim basim disim agriyo kulagim diye gittim bisey cikmadi yarin dise gitcem artik beni mahvetti kac gundur

Kizlar kac gundur kulagim basim disim agriyo kulagim diye gittim bisey cikmadi yarin dise gitcem artik beni mahvetti kac gundur
Diştendir canım inan benim de 2 gün başım şiddetli ağrıyodu dişim yüzünden..yer uzak olmasa gidip çektircem artık cidden çenem bile ağrıyor düşün..

Distendir canim, varsa cesaretin cektir kurtul rahatla
Ust 20likler yine tamam cektirmesi ama alttakiler nasil oluyor acaba, guclu cekiyolarya ceneye zarar gelmezmi
alttakiler korkutuyor beni,hele birtnesi gomulu ona hic hic hic cesaretim yok

Distendir canim, varsa cesaretin cektir kurtul rahatla
Ust 20likler yine tamam cektirmesi ama alttakiler nasil oluyor acaba, guclu cekiyolarya ceneye zarar gelmezmi
alttakiler korkutuyor beni,hele birtnesi gomulu ona hic hic hic cesaretim yok
İşte benimki altta ve tamamen gömülü altlar çok daha zormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…