2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Distendir canim, varsa cesaretin cektir kurtul rahatla
Ust 20likler yine tamam cektirmesi ama alttakiler nasil oluyor acaba, guclu cekiyolarya ceneye zarar gelmezmi
alttakiler korkutuyor beni,hele birtnesi gomulu ona hic hic hic cesaretim yok
Benim alttada var usttede 4ude cikms usttekilerin ucu yanagima degiyo oyle bi ters cikmis ki alttaki benimde tamamen gomuluydu cikmis disinda korktm suan

Kizlar gittim geldim cekmediler ameliyat gunu verdi bide bu dis sinire cok yakinmis dudaginda kalici uyusukluk olabilir dedi doktor napcagimi hic bilmiyorm

İşte benimki altta ve tamamen gömülü altlar çok daha zormuş

Buyuk konusmayayim ama cok agri filan yapmadikca sanirim cesaret edemem ya :/

Benim alttada var usttede 4ude cikms usttekilerin ucu yanagima degiyo oyle bi ters cikmis ki alttaki benimde tamamen gomuluydu cikmis disinda korktm suan

Ustte cektirdigim.benimde ters cikmisti canim. Ya gomulu dis.cikti oylemi ama oda tersmi cikti yoksa normal yerinden mi cikti

Bu arada bence kesinlikle baska dr git.
Ilk defa duydum yani kalici uyusuklik filan :/
Herhalde sinire yakin oldugu icin o ladar agri yapti canim
Ama kesinlikle git baska disciye bence

Sinirin tam yanindaymış canim koku kesin oyle olur demedi bi ihtimal verdi sadece olablir diye insallah olmaz baska doktorada sorcaz bide 2 hafta sonrasina gun verdi ben iki hafta agri cekcrm yani
Ardada hic durmams ne zaman arasam annem annem diyr agliyodu

Ben de ilk senden duydum canım..kuzenim bi de arkadaşım yaptı hiç böyle bi riskten sözetmemiş doktorlar inşallah kolay atlatırsın
Insallah canim ya disin kökü tam sinirin ustundeymis bi ihtimal var dedi bide smdi rontgende tam goremedigi için bisey diyemiyorm dedi ya bakalm agrisi mahvediyo Napiyim mecbur cektircem

Evet yaa bugun yoktu bak 1 saattir şiddetli bi sekilde agrimaya başladı

Agri icin ne yapilirki.. normal dis olsa karamfil falan yine ise yariyor ama 20lik daha farkli iste.
Tuzlu suyla calkalasan? Uyusturma etkisi yapip biraz rahatlatiyor veya sekere onerdigim zerdecalli suyla calkalasan oda iyi gelir bence

Kizlar ya lokum yazmadikca endiseleniyorum sahsen :/ instagramdan yazsammi dedim ama rahatsiz etmek istemiyorum.
Insallah hersey yolundadir

Kizlar ya lokum yazmadikca endiseleniyorum sahsen :/ instagramdan yazsammi dedim ama rahatsiz etmek istemiyorum.
Insallah hersey yolundadir
Aynen ben de endişeleniyorum aklımdan çıkmıyor:/ ama vakit bulup giremiyor diye düşünmeye çalışıyorum..inşallah öyledir canım

Çok şükür iyiyim..2 gündür adet oldum karın ağrısından kıvranıyorum bi de aşırı kanama oluyor spiralden dolayı sanırım.. sen nasılsın

Ah ah biraz banada gonder ya dicem gercekten
bende iki gundur adetim ama 1 gun geldi dogru duzgun, simdi var yok arasi..
Sinirim bozuluyor artik.
Kesilmesi 5,6 gunu buluyor dogru duzgun gelse tamam dicem ama diyelim 4.gun hic gelmiyor, 5.gun bakmisim biraz lekelenmis.
Tamamen kesildigini anlayana kadar sinirlerim.iyiiice yipraniyor.

Seninki spiraldendir canim, kanama fazla oluyormus . Bi rahatsizlik felan veriyormu bu kanama.haric

Senin durum da kötü insan abdest alsammı almasammı diye şaşırıp kalıyor.. yok canım aşırı kanamadan başka rahatsızlık vermiyor aşırı olan da 2. ve 3. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…