2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İyi olmana sevindim kuzumBen yaprakları bozulmadıysa açıkcası pişiririm sonuçta bozulmuş ıspanak belli olur

Diimi o yonden dusunmemistim

Sende ne var ne yok. Bayanlarin yasi sorulmz ama bize torpil gec Kac oldun. Cok guzel suprizler yapilmis
Ne olsun canım gördüğün gibiyim bende 28 yaşımdan gün aldım tam 27yim artık Sağol canım benim kendimi çok özel hissettirdi herkes sağolsunlar sağolun daha görünmeyen kısmı var ama bıraktım bir süre sonra paylaşmayı hatta foto çekilmeyi bile unuttum aileler bir araya gelince Darısı sana olsun

Varmisin o kadar . Geceleri saymazsak daha gencecik kizsin o zaman
hissedilmezmi :) cok guzel bir duygu , amin insallah.

Hadi yaa bak onu bilmiyodm benm bazen 1 haftdan fazla durdugu oluyo dolapta yaa bisey olur mu ki

PembeLokum canım Allah iki yavruna da acil şifalar versin inşallahh yardımcın olsun inşallah geçeek bugünler bol bol dua et

tutkku ben de eşim de pek sevmiyoruz ıspanağı canım yaa o yüzden almadık hiç görkemin de seveceğini sanmıyorum buvara zaten eskiden sevdiği şeyleri nile yemiyor eskiden olsa çormasına katardım dicem de o çok sevdiği çorbasını da içmiyor artık:/

nehirnil111 nerelerdesin canım özlettin kendini nasılsın iyisidir inşallah

İyiyim şekerim sen nasılsın bende sizleri özledim

Evet herkes göstermiyor diyor ama resmiyet öyle değil maalesef

Olsun olsun bosver sen gonul yasına bak

Hadi yaa bak onu bilmiyodm benm bazen 1 haftdan fazla durdugu oluyo dolapta yaa bisey olur mu ki

Cesaret edip pisiremedim ya, kendimize pisiririm artk hala duruyor :)
Aslinda marketleri dusunursek oradakiler daha uzun bile kaliyodur ama bilemedim

MutluBulut_ kimler gelmiss :)
Nasilsin canim, gelin arada ya ozlettiniz kendinizi

Çok şükür canım diş çıkarıyoruz bu ara ana oğul ..benim 20'lik diş gömülü baya ağrı yapıyor.. idare ediyoruz işte
Oyy kıyamam canım ya çok geçmiş olsun Bizde iyiyiz çok şükür hayat aynı devam ediyor
cok degısık oluya ya buradan yazısıp sonra gormek :) kızları ınstagramdan goruyorumda senı ılk gordum :) memnun oldum

bende canım :) cok sukur ıyı uykusuz olarak hayatımıza devam edıyoruz
Ben kafanda mı gibi biri miyim

Anne olunca sanırım hayatın boyunca uykusuzsun canım anam hala uykusuz kardeşlerim sabah okula işe gidiyor yine kalkıyor kahvaltı hazırlamaya otobüs durağına bırakmaya falan

Öyle yapıyorum kuzum kendimi hiç 27 hissetmiyorum zaten

cok degısık oluya ya buradan yazısıp sonra gormek :) kızları ınstagramdan goruyorumda senı ılk gordum :) memnun oldum

bende canım :) cok sukur ıyı uykusuz olarak hayatımıza devam edıyoruz
Haha bende seni gormedm hic benim instagramim yok canim eşimin var onu birlikte kullniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…