2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen canin gel arada, az kisi kaldik ama yola devam insallah :)

Iyilik ya bildigin gibi.
Havalar sogudu, firsat buldukca uygun havada atiyoruz disari kendimizi :)

Senin varmi bilgin ispanak konusunda.
Dolapta 1 haftalik ispanak var, pisirsemmi pisirmesem mi bilemedim.
4 gunden sonra kullanmayin vs yaziyor, atmasam iyi olacakti ama
İyi olmana sevindim kuzum:KK200:Ben yaprakları bozulmadıysa açıkcası pişiririm sonuçta bozulmuş ıspanak belli olur :deli:

Diimi o yonden dusunmemistim :KK53:

Sende ne var ne yok. Bayanlarin yasi sorulmz ama bize torpil gec :KK53: Kac oldun. Cok guzel suprizler yapilmis :KK68:
Ne olsun canım gördüğün gibiyim bende :KK200:28 yaşımdan gün aldım tam 27yim artık :sus::oops:Sağol canım benim kendimi çok özel hissettirdi herkes sağolsunlar sağolun :KK15:daha görünmeyen kısmı var ama bıraktım bir süre sonra paylaşmayı hatta foto çekilmeyi bile unuttum aileler bir araya gelince :KK53:Darısı sana olsun :nazar::KK200:

Ne olsun canım gördüğün gibiyim bende :KK200:28 yaşımdan gün aldım tam 27yim artık :sus::oops:Sağol canım benim kendimi çok özel hissettirdi herkes sağolsunlar sağolun :KK15:daha görünmeyen kısmı var ama bıraktım bir süre sonra paylaşmayı hatta foto çekilmeyi bile unuttum aileler bir araya gelince :KK53:Darısı sana olsun :nazar::KK200:

Varmisin o kadar . Geceleri saymazsak daha gencecik kizsin o zaman :KK48:
hissedilmezmi :) cok guzel bir duygu , amin insallah.

PembeLokum PembeLokum kuzum ya, tekrar tekrar acil sifalar diliyorum.
Uyumuyorum yazmistin biliyorum korkuyorsun nobet gecirecek diye ama biraz uyumaya calis, onlar senden guc alacak. Senin iyi ,guclu olman lazim.

2 yasa kadar beklemek ne zor olur :/ ama insallah gecer gider birsey kalmaz,sagligina kavusur yavrun insallah

I ilknurrr22 pismemis hali canim.
Pismis halini hic isitmaman gerek diye biliylorum ben, eskiden kendimiz yiyoduk gerci isitip bilmiyodum ama ogrendigimden beri asla isitmiyorum.

seker000 seker000 Gorkeme yedirmiyomusun canim.
Bizdede pek yenmiyor , yapsam yenir aslinda ama nedense pek aliskanlik.haline getiremedim ispanagi :)

nehirnil111 nehirnil111 :KK48: Topigimi kaybettin

Valla benimde aklimdasin hep etiketleyip yazicam diyorum kaliyor sonra
Nasilsin :KK68:
Hadi yaa bak onu bilmiyodm benm bazen 1 haftdan fazla durdugu oluyo dolapta yaa bisey olur mu ki

PembeLokum PembeLokum canım Allah iki yavruna da acil şifalar versin inşallahh yardımcın olsun inşallah geçeek bugünler bol bol dua et

tutkku tutkku ben de eşim de pek sevmiyoruz ıspanağı canım yaa o yüzden almadık hiç görkemin de seveceğini sanmıyorum buvara zaten eskiden sevdiği şeyleri nile yemiyor eskiden olsa çormasına katardım dicem de o çok sevdiği çorbasını da içmiyor artık:/

nehirnil111 nehirnil111 nerelerdesin canım özlettin kendini nasılsın iyisidir inşallah:KK66:

PembeLokum PembeLokum canım Allah iki yavruna da acil şifalar versin inşallahh yardımcın olsun inşallah geçeek bugünler bol bol dua et

tutkku tutkku ben de eşim de pek sevmiyoruz ıspanağı canım yaa o yüzden almadık hiç görkemin de seveceğini sanmıyorum buvara zaten eskiden sevdiği şeyleri nile yemiyor eskiden olsa çormasına katardım dicem de o çok sevdiği çorbasını da içmiyor artık:/

nehirnil111 nehirnil111 nerelerdesin canım özlettin kendini nasılsın iyisidir inşallah:KK66:
İyiyim şekerim sen nasılsın bende sizleri özledim:KK200:

Evet herkes göstermiyor diyor ama resmiyet öyle değil maalesef :KK48::KK200:

Olsun olsun bosver sen gonul yasına bak :KK48:

Hadi yaa bak onu bilmiyodm benm bazen 1 haftdan fazla durdugu oluyo dolapta yaa bisey olur mu ki

Cesaret edip pisiremedim ya, kendimize pisiririm artk hala duruyor :)
Aslinda marketleri dusunursek oradakiler daha uzun bile kaliyodur ama bilemedim

MutluBulut_ MutluBulut_ kimler gelmiss :)
Nasilsin canim, gelin arada ya ozlettiniz kendinizi :KK68:

Çok şükür canım diş çıkarıyoruz bu ara ana oğul :KK70:..benim 20'lik diş gömülü baya ağrı yapıyor:KK43:.. idare ediyoruz işte:KK51:
Oyy kıyamam canım ya çok geçmiş olsun :emir_bebek::nazar:Bizde iyiyiz çok şükür hayat aynı devam ediyor :KK48:
cok degısık oluya ya buradan yazısıp sonra gormek :) kızları ınstagramdan goruyorumda senı ılk gordum :) memnun oldum :KK70:

bende canım :) cok sukur ıyı uykusuz olarak hayatımıza devam edıyoruz :KK70:
Ben kafanda mı gibi biri miyim :KK70:

Anne olunca sanırım hayatın boyunca uykusuzsun canım anam hala uykusuz kardeşlerim sabah okula işe gidiyor yine kalkıyor kahvaltı hazırlamaya otobüs durağına bırakmaya falan :KK16:
Olsun olsun bosver sen gonul yasına bak :KK48:

Cesaret edip pisiremedim ya, kendimize pisiririm artk hala duruyor :)
Aslinda marketleri dusunursek oradakiler daha uzun bile kaliyodur ama bilemedim

MutluBulut_ MutluBulut_ kimler gelmiss :)
Nasilsin canim, gelin arada ya ozlettiniz kendinizi :KK68:

Öyle yapıyorum kuzum kendimi hiç 27 hissetmiyorum zaten :KK70:

cok degısık oluya ya buradan yazısıp sonra gormek :) kızları ınstagramdan goruyorumda senı ılk gordum :) memnun oldum :KK70:

bende canım :) cok sukur ıyı uykusuz olarak hayatımıza devam edıyoruz :KK70:
Haha :KK70: bende seni gormedm hic benim instagramim yok canim eşimin var onu birlikte kullniyoruz

X