2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Koydum canim smdi cok agliyo onu yaparkende kiyamiyorm bide gece cikarsa bi daha mi fitil veriyim suan zaten dusmedide
Şimdi gördüm canım iki ilacın arasında belli bi süre geçmesi lazım diye biliyorum şimdi nasıl oldu iyidir inşallahh

Şimdi gördüm canım iki ilacın arasında belli bi süre geçmesi lazım diye biliyorum şimdi nasıl oldu iyidir inşallahh
4 6 saat gecmesi gerekiyoms canim 6 bucuk saat sonra koydm suanda atesli suya soktum gunde 3 kere fitil yapablyomsz zaten en fazla aksam yatarken yaparim yine smdi kontrol edyrm zaten gecede 4e kadar uyumadm cocugun uykusuda bolundu durmadan ates olc bez koy

Kıyamam yaa boğazı mı şişmiş acaba doktora götürmicek misin belki antibiyotik te gerekiyodur

Aynen ates olcere sinir oldm bi tane kulaktan olcmeli almadk gidip alcam smdi yağmur durursa

En iyisi alından temassız ölçenlr var ya o, bizde de kulaktan ölçen var ama kulağına sokturmuyor ölçene kadar ayyy 2 sn sürmüyor ama çocuk o 2 saniyeye bile izin vermiyor

En iyisi alından temassız ölçenlr var ya o, bizde de kulaktan ölçen var ama kulağına sokturmuyor ölçene kadar ayyy 2 sn sürmüyor ama çocuk o 2 saniyeye bile izin vermiyor
2 saniye tutarimda bizim 3 dkkda olcuyo hatta kipirdarrsak 5 6 dkkada anca olciyo snir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…