2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canlarım merhaba içimi dökmeye geldim sabah sabah hayatımın en kötü günü+gecesini yaşadım kızımın doğumundan çok daha zor oldu

Sezaryen sırasında da sonrasında da çok çektim çok şu an anlatmaya çalışıyorum anlatamıyorum bile yazamıyorum

Bir de oğlum yoğunbakıma girdi gece.. Annem ayrı bayıldı babam ayrı bayıldı oğlum morarıp da onu yoğunbakıma aldıklarnda biz eşimle kalakaldık öylece ne yapacağımızı şaşırdık

Kv giller de gelmişti ama Doğumdan 2 -3 saat sonra kadar ben maksimum düzeyde acı çekiyor hastaneyi bağıra bağıra inletiyorken bize burda ihtiyaç yok deyip trip ata ata gittiler annemin o kadar hazırladığı hediyeliklerden bile almadılar

Hayır evlendiğimden beri iki çocuğumda gram emekleri yok tüm acıyı ben eşim ailem çektik tüm zorluğu biz çektik Doğumun geldiği gün ne ihtiyacımız olacak ki onlara? Ee haliyle kızım onlara gitmiyor yabancılıyor babam ilgileniyor, annem oğlumla ilgileniyor, eşim de benimle ilgileniyor

Oğlum yoğunbakıma gidip de annem babam bayılınca onlara öyle beddua etmişim ki bizi bırakıp gittiler diye en çok eşime acıdım kime yardım çağıracağını şaşırdı

Geçecek de mi hepsi geçecek de mi

Tüm bunlar içinde tek güzel haber oğlumu 3.150 gr ve 51 cm doğması ama oğlumda bir sıkıntı var ama nefes alamıyor çocuk doktorunu bekliyoruz

Ya kuzum benim cok geçmiş olsun insallah bi an once acilarin gecer oglunda iyilesir nedeni belli degl mi

Canım çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah.. üzülme hepsi geçecek Allah ın izniyle..

Çocuk doktoru baktı mı ne dedi?

Canım çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah.. üzülme hepsi geçecek Allah ın izniyle..

Çocuk doktoru baktı mı ne dedi?

Canım doktor telefonla yoğunbakıma Bilgi verirken üç şey dediğini duydum apne, hipotonik, ciğere su kaçması ihtimallerine bakın dedi

Canim benim ya, nolur uzulmemeye calis.
Gececek insallah Allah buyuk.
Varmi nedeni bellimi yavrum kiyamam.

Baya karmaşa olmus,kv delerin yaptigina cidden artik lafim yok. Siz orda o telastayken bile kendilerini on plana cikarmaya calismislar ya pes. Boyle bi gunde yapilirmi yani, sanirsin misafirlige gelmisler

Masallah bak oglusun ne guzep kiloyla dogmus. Ultrason hep.yaniltir zaten
Insallah hersey yoluna girer sag saglim donersiniz evinize
Cabucak iyiles insallah

Selam Canlar oğlumun ciğerinde su varmış bir de küçük dili yokmuş o nedenle ememiyor hortumla besleyeceklermiş sütüm de Yok gelmedi daha sürekli kızımı emziriyorum gelsin diye ama gelmedi henüz mama veriyorlar sanırım oğluma

Off içim acıyor ya oğlumu çok özledim bir de ağrılardan dolayı kendimde değildim ne bir doğru dürüst kucağıma aldım ne bir kokladım eşim de kızımızla ya da benle ilgilendiği için o da oğlumuzla vakit geçirmeden daha çocuk gitti yoğunbakıma

Canim ya yazmisssin buraya. Insallah hersey yoluna girer uzulmemeye calis.bak sutun etkileniyor,kizin etkileniyor. Biliyorum elinde degil ama Allah cok.buyuk.
Cigerinde suyu temizleyince insallah cikarirlar yogun bakimdan.
Peki kucuk dili olmadigi icin ne olacakmis, soyledilermi birsey

Ya canim benim cok uzuldm valla cok kotu oldm insallah hersey yoluna girer bizi haberdar et

Pazartesi kulak burun Boğaz doktoru bize bilgi verecekmiş canım da şu an oğlum bu nedenle meme ememiyor ağız yoluyla beslenemiyor hortumla besliyorlarmış sütüm de Yok mama veriyorlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…