2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İnanmıyorum yaa resmen aynı geçen k.valdede de salon kapısı bozuk kapanmıyo turturdu kapat kapanmıyo diyorum anlamıyor ağlayıp duruyor..baksana ayaz da böyleymiş demek hepsi aynı
Haha deli midir nedir bu cocuklaar
ailelerinden aliyolardir nasl gecincekler hayır neyini sakliyosun ki hem calsmiyo hem aile yardm etmiyo nasl geciniyolar instagramdan para alamazlar anca kıyafet felan gonderiyo tanıtım amacli

Buyudukce birakir canim benmkide kucukken herkese gidiyodu simdi hayatta gitmiyo

Bi gönderide yazms iste hastayim okula gidemedm tolunay bana ilac alms okuldan cikip felan yazms okulda nr is yapablrler ki yani daha yaslasi unv. Bitirmeye bile yetmiyo

Evet gormustum onu gecen, kac yasindalar sahi ben yaslarini bir turlu ogrenemedim

Hıı hic yardim alirlarmi yanii para yagiyor zaten neden yardim alsinlar :)
Hem iki kisi calismayip + cocuk bakmak + unv.okumak hic hic hiiic kolay birsey degil. 5 yasinda cocuga soylesen guler yani :)

Instagramdan para kazanan var ya. Ilknurun dedigi gibi reklam yapmasi yeterli. Aliyordur ordan 3,5 bisiler.
Gormussunuzdur ayakkabi cekilisi yapip 3 kisiye ayakkabi verecekler her hafta.
Bir geliri olmasa ne diye baskasinin cekilisine ortak olup kendi profilinde yayinlasin.

Biraz dedikodusunu yapmis olduk ama insan bi imrenmiyor degil ozellikle ask hayatlarina.
Ne diyeyim insallah gosterislik sevgi degildir :)

PembeLokum Allah korusun canim, ama korkulmayacak gibi degil.
Birkere parkta 1 saniyeligine gozumden kacti bir baktim cocuk yok Allahim neler gecti aklimdan,omrumden omur gitti . Meger yere comelmis gorunmuyordu karsidan.
Dedigin gibi dusuncesi bile delirtiyor insani Allah korusun

Esin kiyamiyor belliki canim, yesin ne olacak ki.diye dusunuyor :) bende basta vermem etmem diyordum ama bazen sirf dursun diye verdim,bazen onda bunda gorup cani cektigi icin derken simdi hergun abur cubur yeniyor. Tek tesellim yemeyini yerse veriyorum, sayilidir yemek yemeden yedigi abur cuburlar.
Bir nevi odul olarak algiliyoe galiba artik.

Ailelere soyledik abur cubur getirmeyin, onun yerine nebileyim kasar alin,peynir vs alin dedik ama dedigimizle kaldik iste. Arada faydali seyler getirirler yine ama cogunlukla abur cubur gelince illa tadina bakiyor iste

Ne tatli yiyolar yalniz oyle seyleri :)

Ben de mesela canı çekince veriyorum o kadar da acımasız bir anne olmayayım değil mi çünkü benim canım çekşyor mesela bisküvi yiyorum gizlemeye çalışıyorum kızımdan ama gördü diyelim bir tane eline veririm öyle olunca :)

Aileler Abur cubur yerine kuru üzüm, ceviz, badem vs getirseler yer mi öyle şeyler oğlun?

Ver canim ver, hem disarda,markette va goruyorlar haliyle canlari cekiyordur.
Zaten can ceken seye vucudun ihtiyaci vardir diye dusunuyorum ben.
Bir ara oyle limon canim cekiyorduki sakam yok keke,borege limon sıkıp yiyodum hamile degildim halbuki :)

Iste dedik ama dinleyen kim. Cok arada getirirler oyle seyler, annem hele badem aliyor artik paket paket badem oldu heryer bir ortasini tutturamadilar

Safak 3 desene
Sezeryanin kotu yni bu iste ya, hangi gun olacagini bilmek daha telaslandiriyor sanki insani. Ne uyku tutar, ne yemek ister insan .
Allah yardimcin olsun canim

Kacti tam bende bilmyrm canim 20 demisti seker000 heralde tamam bende kucuk evlendim 19umda esimde 22ydi ama biz okula felan gtmiyodk esim calsyodu niye erken evlenmsler demiyorm tabiki ama nasl geciniyolar merak edyrm acikcasi o kadar kisi seni takip ediyo acikliga getr iste ne diye saklarsn ki

He aman iyi o zaman önce bi herkesten korkup kimseye gitmiyorlar sonra bir dönem oluyor herkese boncuk dağıtıyorlar sonra da gene gitmemeye başlıyorlar sanırım :)
Ama ardaya komsumuz felan hadi parka gotrcem seni desin aninda satiyo beni atliyo kucagina abur cubur mevzusunu hic acma sozdr bende hic vermicektm verenlere kiziyodm nasl anne babalar diye olmuyoms birazda bizim irademize bagli aman tek sussunda yesin alsn ekmek almaya arda uyurken gidiyrm artk birlikte gidersek te bisey isteyince gözüme bakiyo annem diyo eliyle gosteriyo ben al dersem aliyo bayılıyorum o huyuna

I ilknurrr22 PembeLokum
Kiyamam ya ,aynen markete girince nasil gozunun icine bakiyolar insanin

Lokumum hani su paylastigim ayazin yanindaki sarisin cocuk varya, kucukken verilen muhallebilerden gormus gecen mrkette anne cok canim cekti diyip aldirmis.
Hem onca zamandir yemiyor ,hem tadi hala aklinda ve kucucuk cocuk can cekmesinden anliyor yani dusunun.
Demekki onlarda yedikleri seyi unutmuyorlar artik o yuzden gordugu istedigi herseyi veriyorum,imkanim oldukca aliyorum veya parkta birinden gorurse istiyorum tadina baksin diye.
Zaten erkek cocuklarina herseyden tadima baltirin derler

Ardaya izin versem butun marketi alcak onceden abur cuburu bile yemiyodu veriyodm yaa abur cubur yemeyen cocuk mu olur diyodm smdi biraksam bi tane cipsi bitirir bende arda uyuyunca yiyorm ardaya 3 4 tane ayiriyorm eger ki bsy isterse diye

20 yaşındalar canım Allah daha mutlu etsin de gelir kaynaklarını öğreneydik iyidi

Kaç gündür gevezeliğin üstümdeydi bugün de hiç konuşasım yok yaaaw

Abur cuburun en güzel çözümü eve hiç almamak biz zaten almıyoruz sadece ben aşerdiğimde eşim alıyor onu da genelde kızım uyuduğunda yiyorum

Biz kola vs içerken de ona nar suyu portakal suyu sıkıyoruz portakal suyu fantaya benziyor aynı şeyi içiyor zannediyor

Onceden bende oyle yapiyodm pekmezi sulandiriyodm kola sanip iciyodu ama smdi illa bizim bardagimizdakini icecek o yuzden hic almyrz kola felan abur cubur malesef esimde bende acayip cok yiyorz

Onceden bende oyle yapiyodm pekmezi sulandiriyodm kola sanip iciyodu ama smdi illa bizim bardagimizdakini icecek o yuzden hic almyrz kola felan abur cubur malesef esimde bende acayip cok yiyorz

Eh bir yerden sonra kandırmak zor olur çocukları bizim kız da nereye kadar kanacak bakalım kocam kola aşığı bırakmaz öyle kolay kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…