2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

tutkku canım oğlunun Doğum günü kutlu Olsun Maşallah 2 yaş oldu bile nice yaşlara

Yarın da benim oğlumun Doğum günü

PembeLokum I ilknurrr22

Amin kizlar cok sagolun, insallah hepsi sag hos olsunlar

Ilknurum cok gecmis olsun, gotursen bi hastaneye burun akintisi,oksuruk vs varmi
Insallah cabucak atlatir kiyamam

Sizin hastane fotoğrafında Bebişin başındaki şapkanın rengi pembe o dikkatimi çekti neden pembe

Bu arada çok güzel yazmışsın ya

tutkku ayazın doğum günü kutlu olsun canımmm nice çook mutlu yıllara Allah size bağışlasın sizi de onun başından eksik etmesin inşallah çook mutlu olun herzaman..

Sizin hastane fotoğrafında Bebişin başındaki şapkanın rengi pembe o dikkatimi çekti neden pembe

Bu arada çok güzel yazmışsın ya

Sorma sorma hastanede baska sapka kalmamisti canim , onu taktilar
simdi fotolarda cok garip duruyor diimi

Yazi alinti bu arada, ama ayni hislerdeyim.yani

Rabbim yardimcin olsun canim, insallah bugun herseyi kolayca atlatip yavrunuzu alirsiniz kucaginiza.
Hastanedesindir buyuk ihtimal, dualarimdasin.
Guzel haberlerini bekliyoruz

tutkku ayazın doğum günü kutlu olsun canımmm nice çook mutlu yıllara Allah size bağışlasın sizi de onun başından eksik etmesin inşallah çook mutlu olun herzaman..

Amiin sekerim amin. Hepimizinkini insallah
Cok sukur bu gunleri gorduk, nice yaslara insallah hepsi

Yalniz ben kendi dogumgunumden bilevdaha heyecanliydim ya.
Sabah uyandiginda gittim yanina ope ope agladim, sanirim bu duygusallik hic bitmeyecek veya hala tazemiyiz bilemedim :)

I ilknurrr22 nasil canim Arda daha iyidir insallah

Son düzenleme:
Aminn canım inşallahh..

Herkes aynı olmuyo canım bazılarının umurunda değil ben de senin yaptığını yapmıştım biz çok duygusalız bence

Aminn canım inşallahh..

Herkes aynı olmuyo canım bazılarının umurunda değil ben de senin yaptığını yapmıştım biz çok duygusalız bence

Aslinda evet, bazilarinin hic umurunda degil aynen

Kim ne derse desin annelik mukemmel.bir duyguymus cok sukur

Iyi kuzum cok sukur atesi cikmadi bi daha ama dun gece bi mizmizdi surekli uyandı yanimda yatrdm oyle beni sevdi uykusunda saclarimla oynadi kalkti öptü kac kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…