2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benm hic cabuk uzamadi saclarim suan korkmyo degilim yani ama rahat ettim kestrnce sacimi toplayinca basimin agrisindsn duramiyodm smdi aagrimiyo valla

Kizlar oruc beni acayip zorluyo bu aralar yaa bitti yarin son ama suan ayakta zor duruyorm bacaklarim titryo resmen

Yani kisa da degil ama eski haline göre kkisa tabi belimdeydi smdi gogsumun ustunde bide ara makas felan attrdm azalsn diye benm sacim acayip cok cunku nefret ediyorm

İyi etmişsin ben de öyle yapacağım Doğumdan sonra inş iki çocukla belime kadar olan saçlarla uğraşamam :)

Eheh canım anlatmak istersen buyur dinlerim özelden genelden farketmez :) bizimki de epey uzun ama özetle kv gil akrabalar içimde arkamdan işte görümceme abinin evine gitme pembe lokumun bir eşyası kaybolur sana hırsız muamelesi yapar demişler kulağıma geldi bir de kv sürekli durup durup saçma sapan msjlar atıyordu bana işte özeti bu görümce ve kp nin yaptıkları filan da var öyle :)

Kizlar oruc beni acayip zorluyo bu aralar yaa bitti yarin son ama suan ayakta zor duruyorm bacaklarim titryo resmen

ZOrlar tabi kolay mı ya bekarken yatardık tv izlerdik pc de takıldık şimdi öyle mi çocuk var ev işi var

Seneye küçüğüm 6 aylık olacak ben tutmayı düşünüyorum ama çünkü zaten 3 yıl tutamadım hamilelik lohusalık emzirmek derken seneye yine emziriyor olacağım ama çok mu zor canım emzirirken ?

Kizlar arda dustu dudagini patlatti dikis attılar koltugun tepesine cikti her zaman ki gbi inerken tutmadim yanindaydim ama ellemedm ben indirdikcr cikiyo ellemeyim dedm hep benim yuzumden yaaa nasil agladi dikis atilirken

Kizlar arda dustu dudagini patlatti dikis attılar koltugun tepesine cikti her zaman ki gbi inerken tutmadim yanindaydim ama ellemedm ben indirdikcr cikiyo ellemeyim dedm hep benim yuzumden yaaa nasil agladi dikis atilirken
Ya ciddi misin dikiş atılacak kadar kötü mü oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…