2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya ciddi misin dikiş atılacak kadar kötü mü oldu :KK43: :KK43: :KK43:
Evet canim baktım kaniyo alt dudağının ici orayi siliyorm bi baktım disida kaniyo yarilmis orasi delinmis delik olsms orda elim ayagim titredi napcagimi sasrdm hemen esimi aradim hastaneye gotrdk tabi bi ton laf isittim ne analigim kaldi ne insanligim

I ilknurrr22 çok geçmiş olsun canımm

Mutella Mutella kızın adaşım olucakmış canım:) Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla♡

tutkku tutkku ben de kestirmeyi düşünüyorum saçımı ama dediğin gibi küser uzamaz diye korkuyorum:)

PembeLokum PembeLokum canım gülsima da yürümüyor daha değil mi? Bizimkiler tembel çıktı haziran annelerinde yürüyenleri görünce insan hevesleniyor:)

Evet canim baktım kaniyo alt dudağının ici orayi siliyorm bi baktım disida kaniyo yarilmis orasi delinmis delik olsms orda elim ayagim titredi napcagimi sasrdm hemen esimi aradim hastaneye gotrdk tabi bi ton laf isittim ne analigim kaldi ne insanligim

Ah çok geçmiş olsun kıyamam ya :KK43: sizin olayın yanında basit kalır da ben de bugün kızımın tırnaklarını keserken parmağını kanattım parmağını kıstırdım yanlışlıkla kıyameti kopardı yüzüme bakmadı resmen.. keşke hiç olmasa böyle ev kazaları :KK43: en çok senin yüreğin yandı gene oysa ki :KK43:

Mutella Mutella kızın adaşım olucakmış canım:) Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla♡

tutkku tutkku ben de kestirmeyi düşünüyorum saçımı ama dediğin gibi küser uzamaz diye korkuyorum:)

PembeLokum PembeLokum canım gülsima da yürümüyor daha değil mi? Bizimkiler tembel çıktı haziran annelerinde yürüyenleri görünce insan hevesleniyor:)

Evet evet yürümüyor canım elinden tutarsak anca öyle de hızlandı biraz bir iki aya yürür gibi geliyor bana :)

Biz de hep bir bekleyiş içindeyiz diş ne zaman çıkacak, ne zaman emekleyecek, ne zaman oturacak, ne zaman yürüyecek :)

Bu arada adını ilk defa öğreniyorum :KK70:

ZOrlar tabi kolay mı ya bekarken yatardık tv izlerdik pc de takıldık şimdi öyle mi çocuk var ev işi var

Seneye küçüğüm 6 aylık olacak ben tutmayı düşünüyorum ama çünkü zaten 3 yıl tutamadım hamilelik lohusalık emzirmek derken seneye yine emziriyor olacağım ama çok mu zor canım emzirirken ?
Evet canim zorluyo son zamanlarda ilk gunler zorlamiyodu ama smdi eridim bittim iyice zyfladm 50ye dustum heralde gucum kalmadi

Sagol canim

Ah çok geçmiş olsun kıyamam ya :KK43: sizin olayın yanında basit kalır da ben de bugün kızımın tırnaklarını keserken parmağını kanattım parmağını kıstırdım yanlışlıkla kıyameti kopardı yüzüme bakmadı resmen.. keşke hiç olmasa böyle ev kazaları :KK43: en çok senin yüreğin yandı gene oysa ki :KK43:
Ay sorma o agladikca ben agladim 1 tane dikis atildi ama yavrum mahvoldu aglaya aglaya baba baba diye bi aaglayisi vardi esim cok kotu oldu ellerini esim tuttu bacaklarını ben kafasini hemsire zor tuttuk bide acemi gbydi dikisi atan makasi oyle bi tutuyo.ki ardanin gozune gircekti nerdeyse esim iyice sinirlendi kavga etcekti nerdeyse

Evet evet yürümüyor canım elinden tutarsak anca öyle de hızlandı biraz bir iki aya yürür gibi geliyor bana :)

Biz de hep bir bekleyiş içindeyiz diş ne zaman çıkacak, ne zaman emekleyecek, ne zaman oturacak, ne zaman yürüyecek :)

Bu arada adını ilk defa öğreniyorum :KK70:
:)
Bizimki de elinden tutunca yürüyor bırakınca çok heyecan yapıyor telaşlanıp düşüyor:KK70:

3 bucuk saat canim esimin memleketine gtcez

Kuzum ya cok gecmis olsun cok uzuldum :/
Cok hareketliler canim.ne kadar dikkat etsek olacagi varsa oluyor, Rabbim beterinden korusun.
Yani 7/24 covuklarin yaninda biz duruyoruz dusseler,hasta olsalar, aglasalar vs yani dogal olarak hep bizim yanimizda oluyor sonra sen yaptin senin yuzunden oldu gibi laf soylwnmesi hic hos degil. Neyse uzulme canim gececek insallah
Hayirli yolculuklar bu arada

PembeLokum PembeLokum saclarin o kadar uzunmuydu senin ya , daha cok toplu galiba resimlerde dikkat etmemisim omuz hizanda fln saniyorm hep :KK48:

seker000 seker000 uzunmu canim?
Kiyma ya dursun, bakimi zor tabi ama iste

Cok hareketliler canim.ne kadar dikkat etsek olacagi varsa oluyor, Rabbim beterinden korusun.
Yani 7/24 covuklarin yaninda biz duruyoruz dusseler,hasta olsalar, aglasalar vs yani dogal olarak hep bizim yanimizda oluyor sonra sen yaptin senin yuzunden oldu gibi laf soylwnmesi hic hos degil. Neyse uzulme canim gececek insallah

PembeLokum PembeLokum saclarin o kadar uzunmuydu senin ya , daha cok toplu galiba resimlerde dikkat etmemisim omuz hizanda fln saniyorm hep :KK48:

Dedigi laflar cok canimi yakti valla ne diyim ki yanindaydm zaten yanindayken oldu ama engel olamazsn ki cocugu kucağında otuttramysn bile 5 dk ne anneligim kaldi ne insanligim annemgl hastaneye geldiler onlrin yaninda daha haber verecek kmse yok muydu komsularida cagrsaydin bi gor neler neler babam duysa cok buyuk kavga cikardi annem duydu biz yabancı miyiz annesi babasiyiz oglum diyo daha benm esim insanliktan anlamiyo ya gerçekten

20170624_154815.jpg

Dudağının ici yarildi kizlar delinmis disina kadar nasil olduysa hala anlamiyorm orasi delikti dikisten once kan bi icerden bi disardan fiskiriyodu

Eki Görüntüle 2013144
Dudağının ici yarildi kizlar delinmis disina kadar nasil olduysa hala anlamiyorm orasi delikti dikisten once kan bi icerden bi disardan fiskiriyodu

Ah kuzum ya kiyamamm, canim dislerinin uzerine dustu herhalde. Gecen bizimkide ic tarafini dusup isirdi kanadi, soguk suyla islayip oyle durdurdum kani.
Disler cok keskin oluyor ,yuksektem dusunce haliyle deldi gecti herhalde :/ ah ya

Esinin soylediklwrini bosver canim. Saskinliktan ne digecegini bilememis diyelim.. zaten panikten insan ne yaptigini,kimi aradigini ne soyledigini hic hatuelamiyor ki.. yani nolucak aradiysan anneni.
Ama kendini sakin suclama, yok bazi seyler elimizde degil kim ister yavrusunun bir kilina zarar gelmesini.
Emip yemegini yiyorsa belki aciniyodur. Cok sicak yemekler yedirme yaraya genelde sicak degince acir ya o yuzden

Evet canim zorluyo son zamanlarda ilk gunler zorlamiyodu ama smdi eridim bittim iyice zyfladm 50ye dustum heralde gucum kalmadi

Ay sorma o agladikca ben agladim 1 tane dikis atildi ama yavrum mahvoldu aglaya aglaya baba baba diye bi aaglayisi vardi esim cok kotu oldu ellerini esim tuttu bacaklarını ben kafasini hemsire zor tuttuk bide acemi gbydi dikisi atan makasi oyle bi tutuyo.ki ardanin gozune gircekti nerdeyse esim iyice sinirlendi kavga etcekti nerdeyse

Ay canım çok o üzüldüm ya fotoğrafı da gördüm Yavrum ya o bir tane dikiş atılana kadar da ne çekmiştir aşıyı zor yaptırıyoruz bu bebelere :KK43: Rabbim beterinden korusun bununla geçmiş olsun :KK43:

:)
Bizimki de elinden tutunca yürüyor bırakınca çok heyecan yapıyor telaşlanıp düşüyor:KK70:

Yürürler elbet herhalde eni sonunda :) benim kız da aşırı heyecanlanıyor çok şekerler Allah bağışlasın

Eheh aşkolsun canım ya :p belime kadar saçlarım ama hiç açamıyorum :)

X