2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda kesin yardimci olur ben yemek yaparken tezgahtan inmiyo evi supururken supurgeyi aliyo aciyo supuruyo viledayla siliyo yerleri tencereyi aliyo bide kasik istyo karistrp duruyo

1 -2 yillik evli arkadaslar. aile apartmanin yasayan yasamayan arkadaslar sizleri benim su topigime fikir amacli bekliyorum.... kayinvalide dusunulurken hep geri planda gelinler.

Ee nasıldı evlilikte 2 yıl :) evlendik de muradımıza erdik mi yoksa kötü mü oldu :)

Ee nasıldı evlilikte 2 yıl :) evlendik de muradımıza erdik mi yoksa kötü mü oldu :)
Çok şükür nasıl geçti anlamadım vallahi kuzum su gibi sanki Rabbime şükürler olsun hiç keşke demedim iyi ki demek güzeldi memnunum Rabbim herkesi mutlu etsin Muradımıza erdik Senin nasıldı mutlusun görebiliyorum maşallah

Nasilsiniz kizlar
bu aralar ortada hic birsey yokken gunum cok yogun geciyor anlamadim gittim, bir turlu firsat bulamiyorm gelmeye buraya..
Bugun desen ap ayri bir sinir,gerginlik , bitkinlik var uzerimde hayirlisi artik..

Nasilsiniz kizlar
bu aralar ortada hic birsey yokken gunum cok yogun geciyor anlamadim gittim, bir turlu firsat bulamiyorm gelmeye buraya..
Bugun desen ap ayri bir sinir,gerginlik , bitkinlik var uzerimde hayirlisi artik..
O bende hep var canım yaa halsizlik hiç bişey yapmadan uzanma isteği

Çok sevindim çanım Allah daim etsin
Benim de iyi canım çok şükür kocamın ailesi hariç onlar da uzakta olduğu için yılda 2-3 kriz ile atlatıyoruz

Kizlar dun sacimi kestrdim asiri bi rahatlama oldu resmen kafamda bi agirlik varmis o gitti bi taraftanda üzüldüm tabi o kadar uzundu sacim banyo yaparken elime az bisey sac geldi yaa nasil mutlu oldm

Nasilsiniz kizlar
Iyiyiz canim sen nasilsin yaa bende oyleyim bu ara anlamadm her zamanki isler halbuki bide ardayi her gun disari cikaryrm artik bazen gunde 2 kere cok yoruluyorm ama bide oruc bugn pilim bitti yani ezana.kadar yatmak istyrm arda izin verirse

O bende hep var canım yaa halsizlik hiç bişey yapmadan uzanma isteği
Sorma ya aynen.. adetim yaklasinca boyle olmaya basladim bi garip hallerdeyim yine

Günaydıııın
Ben de rüyalarımda bile saç kestiriyorum ya çok bunalıyorum artık

Cok uzadimi?
Son aylar asiri cok uzuyor ya

I ilknurrr22 oy hadi gule gule kullan canim. Kestirince hakkaten bir rahatlama geliyor insana :)
Ben dogdan sonra kestirdigimden beri dogru duzgun uzamiyor sanki yine ya ..

Aynen hep gunluk isler vs ayni ama nedense oyle bitkinim ki.. halbuki disari sadece aksamlari cikmaya basladm sabah sicak oluyor diye..disarda bu kdar yorulmuyorm onu anladim dun.evde surekli bi uyuma istegi fln

nehirnil111 a uzuldum canim.
Konu ne bilmiyorum ama insallah tatliya baglanir.. iki kardesin konusmamasi cok uzuyor beni ya

Hamileligin 39.haftasindasin diye okudum nir an 39 gun kaldiyi aboow kiz doguruyosun dicektimki 35deymissin.

Icim bi hop etti

Ay zaten uzundu, popoyu geçti uyuyamıyorum artık ya
Sorma ben 39'u görmem gibi geliyor, ağrılarım şimdiden başladı

Ay zaten uzundu, popoyu geçti uyuyamıyorum artık ya
Sorma ben 39'u görmem gibi geliyor, ağrılarım şimdiden başladı

Evet uzundu senin simdi iyice uzamistir. Az daha sabret kestitirsn sonra zaten ugrasasi gelmiyoer insanin sonra

Yalanci sancilar,agrilar basladi desene :) bende cok olmadi yalanci sanci hatta hic olmadi gibi bisy .
Insallah saglicakla alirsin kucagina canim
Havalar isindi sicakta zor oluyodur ama

Ya bende de pazartesi gününden beri var, ilk kontrole gittiğimde hastaneden çıkınca oldu. BÖyle belim gibi sırtım gibi başlayıp karnımın içine popoma yayıldı ama nasıl kıvranıyorum bu ne yaa dedim, sonra her gün hafif de olsa yaşamaya başladım. Bakalım hakkımızda hayırlısı, bi 38'i görseydim...

Sorma ya ellerim ayaklarım dev gibi oldu, en çok ayak ödeminden çekiyorum çünkü maalesef dinlenme gibi bi huyum yok sürekli ayaktayım o da rahatsız ediyor. El bileklerim uyuşuyor sabah kalktığımda falan. 8 ayı rahat geçiren ben 9. ayda anladım hamileliği yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…