2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sorma ya aynen.. adetim yaklasinca boyle olmaya basladim bi garip hallerdeyim yine

Cok uzadimi?
Son aylar asiri cok uzuyor ya

I ilknurrr22 oy hadi gule gule kullan canim. Kestirince hakkaten bir rahatlama geliyor insana :)
Ben dogdan sonra kestirdigimden beri dogru duzgun uzamiyor sanki yine ya ..

Aynen hep gunluk isler vs ayni ama nedense oyle bitkinim ki.. halbuki disari sadece aksamlari cikmaya basladm sabah sicak oluyor diye..disarda bu kdar yorulmuyorm onu anladim dun.evde surekli bi uyuma istegi fln :KK51:

nehirnil111 nehirnil111 a uzuldum canim.
Konu ne bilmiyorum ama insallah tatliya baglanir.. iki kardesin konusmamasi cok uzuyor beni ya
Bakalm benimki uzucak mi normalde cok zor uzayan bi sacim var hamileligmden beri cok çabuk uzamaya basladi

Yapma ya siz neden küstünüz ben mesela 5 Aydır eşimin ailesiyle hiçbir şekilde görüşmüyorum :KK47:
Aaa size ne oldu canım o_OÇok terbiyesizlikler oldu canım dinlemek istersen özelden yazarım uzun biraz:KK53:
nehirnil111 nehirnil111 a uzuldum canim.
Konu ne bilmiyorum ama insallah tatliya baglanir.. iki kardesin konusmamasi cok uzuyor beni ya

Evet tutkum bende 2 kardeşin küs kalmasına üzülüyorum ama eltimin söylediği sözler ağırdı kaynımda bir şey yapmadı anlatmamı istersen özelden yazarım uzun biraz:KK53:

Ya bende de pazartesi gününden beri var, ilk kontrole gittiğimde hastaneden çıkınca oldu. BÖyle belim gibi sırtım gibi başlayıp karnımın içine popoma yayıldı ama nasıl kıvranıyorum :KK70: bu ne yaa dedim, sonra her gün hafif de olsa yaşamaya başladım. Bakalım hakkımızda hayırlısı, bi 38'i görseydim...

Sorma ya ellerim ayaklarım dev gibi oldu, en çok ayak ödeminden çekiyorum çünkü maalesef dinlenme gibi bi huyum yok sürekli ayaktayım o da rahatsız ediyor. El bileklerim uyuşuyor sabah kalktığımda falan. 8 ayı rahat geçiren ben 9. ayda anladım hamileliği yani. :KK70:

Yalanci sncin olunca az cok anliyorsun dogumda seni ne bekledegini ama direk dogum.agrilari baslayinca daha zor ya.
Normal, sezryan falan bellimi? Donmusmu minigimiz

Ya ah o odemler.. dogumdan aylaar sonra inmeye basliyor yani benim oyle oldu.
Yuzuklerimizi bile degistirttim bu bahaneyle :KK70: takamiyordm ama gercekten baya el ve ayaklarini taniyamiyor insan :)

I ilknurrr22 sac kusermis ya baz3n birden kisaltinca, seninki kusmezse uzar :)
Ben 2009larda belden omuz hizama kestirmistm hatta daha kisa ve sonuc o zamandan beri uzamayan saclar /hamilelik haric/.
Halbuki ne cabuk uzuyordu..

Aaa size ne oldu canım o_OÇok terbiyesizlikler oldu canım dinlemek istersen özelden yazarım uzun biraz:KK53:

Evet tutkum bende 2 kardeşin küs kalmasına üzülüyorum ama eltimin söylediği sözler ağırdı kaynımda bir şey yapmadı anlatmamı istersen özelden yazarım uzun biraz:KK53:

He o zaman isler baska.. keske herkes konusmadan once bi soyleyeceklerini dusunup oyle konussa..
Ozel degilse anlat dinlerm canim

Yalanci sncin olunca az cok anliyorsun dogumda seni ne bekledegini ama direk dogum.agrilari baslayinca daha zor ya.
Normal, sezryan falan bellimi? Donmusmu minigimiz

Ya ah o odemler.. dogumdan aylaar sonra inmeye basliyor yani benim oyle oldu.
Yuzuklerimizi bile degistirttim bu bahaneyle :KK70: takamiyordm ama gercekten baya el ve ayaklarini taniyamiyor insan :)

I ilknurrr22 sac kusermis ya baz3n birden kisaltinca, seninki kusmezse uzar :)
Ben 2009larda belden omuz hizama kestirmistm hatta daha kisa ve sonuc o zamandan beri uzamayan saclar /hamilelik haric/.
Halbuki ne cabuk uzuyordu..

Valla eğer bunun kat kat fazlasıyla bilemiyorum dayanabilir miyim :KK70:
Evet canım dönmüş İpek kızım, normal görünüyor. Tabi 37. haftada yapılacak muayeneden sonra netleşir:KK17::KK17:
Yüzükler 1 aydır yok zaten, ben de mi değiştirsem:KK53:

Mutella Mutella nehirnil111 nehirnil111 haha cok hossunuz :KK70:

Mutim begenmenmezsen firsati kullan degistir :KK48:
masallah canim en hayirli dogum hangisi olacaksa oyle olur insallah.. cati muayenesimi var?
Ben tam onu olmaya gidiyordum ki cok sukur direk doguma girdim :KK70: nasil korkuyodum cati muayemesinden

masallah canim en hayirli dogum hangisi olacaksa oyle olur insallah.. cati muayenesimi var?
Ben tam onu olmaya gidiyordum ki cok sukur direk doguma girdim :KK70: nasil korkuyodum cati muayemesinden

Sanırım evet çatı muayenesi, doktor direk çatı demedi korkutmamak için ama ben öyle olduğunu tahmin ediyorum :KK70:

Ciddi mi yaa, ne biçim kopmuşuz ayıp bize, kız feyste de mi hiç görmedin :KK70:
Amiin teşekkür ederiz teyzesii:anneadayı:
Ayy doğru ya oruç başıma vurdu bugün niyetlenmedim bir de düşün :KK70:Kız dolduğunu yeni öğrenince hamileliği de yeni gibi algıladım :confused:Bundan sonra daha sık gelmeliyim buraya kopmayalım:KK19:

:rolleyes:

X