2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet canım benim de belime kadar ama içte sıcaklarda zor oluyor..
Eki Görüntüle 2013144
Dudağının ici yarildi kizlar delinmis disina kadar nasil olduysa hala anlamiyorm orasi delikti dikisten once kan bi icerden bi disardan fiskiriyodu

Kıyamam yaa tekrar geçmiş olsun canımm

PembeLokum ac ac yakisir
Tozu dumana kat falan

kv desimi, anneannesi yazmiyomuydu? Ilk ben kv anladim ama tekrar okuyunca anneanne yazdigini fark ettim ..
Allah rahmrt eylesin mekani Cennet olsun insallah

seker000 ya aynen sicaklarda zor oluyor.
Surekli toplaman gerek

Rabbim pişman etmesin hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar da

Senin hamileliğin de çok uzun sürdü sanki yaw bir türlü Doğum vakti gelmedi :)

hahaha yok yav bize çok hızlı geçti
Genelde başkalarına hızlı geçer bi başkasının bekleyişi filan ama, sen bizi çok düşündüysen demek

Aaaa sen de mi İpeksiin?

Kizlar bana sunnet dugunu hakkinda bilgi versenize
Ne yapiliyor falan?
Esim.heves etmis yapmak istiyor oyle biraz akraba toplayip falan ama burda sunnet dugunu yapan olmadi diye hatirliyorum..
Edirneye gittigimizde sadece basina o sapkalardan aldik..
Bir yandan istemiyorum surekli surekli akrabalsri topluyoruz gelince para verme mecburiyeti olacak halbuki cogu eve geldi bakmaya verdi hediyesini parasini falan.. simdi nasil derim ufak bi sunnet dugunu yapicaz diye..
Derdimiz para toplamak degil sadece cok sukur sunneti saglicakla atlattigimiz icin oyle bi kucuk kutlama gibi yapmak istemis esim ama el alem oyle anlamaz biliyorum ..
Ne yapacagimi bilemedim

Eşin güzel düşünmüş canım çok güzel hatıra olur fotoğraf filan çekersiniz ne güzel..şimdi çok güzel sünnet kıyafetleri de var şehzade kıyafetleri gibi.. çok yakışır ayaza

Bizim burda 2 gün olur..birinci gün akşam kına gecesi yapılır kına yakılır sünnet çocuğuna.. eğlenceli filan olur..
ertesi gün gündüz yemek verilir etli pilav ve zerde tatlısı yapılır genelde sünnetçi eve çağırılır sünnet olur sonra da mevlid okutulur ..bazıları sizin gibi önceden yapar sünneti sadece yemek verir ve mevlid olur o zaman da..

Bi de aynı düğün gibi salon tutup yapanlar da var tek fark gelin damat yerine sünnet çocuğu oluyor.. böyle canım:)

tutkku canım düğün gibi oluyor düğün salonunda yapılırsa çocuklar için palyaço filan böyle sihirbaz filan getiriyorlar çocukları eğlendiriyorlar biraz sonra da büyükler göbek atıyor aynı düğün gibi oluyor

Geleneksel olanlar ise şeker in dediği gibi etli pilav dağıtılır mesela Konya'da bamya ve yayla çorbası sonra etli pilav sonra höşmerim gelir mevlid okutulur oynama olmaz

bence güzel olur çocuklara yönelik olursa ha bir de gündüz çocuk gezdirilir sünnet kıyafetiyle ata bindirirler ne bileyim lunaparka götürürler camilere götürürler filan :)

Sokak arasında yapsanız izin var mı orada? Palyaço filan olsun çocuklar eğlensin siz de iki göbek atın :)

Oyle tabi kuzum kendi yaninda duserse cocuk bu duse kalka buyucek oluyo ama bende olmuyo nedense onu anlamiyorm dikisi dustu bile cok sukur
Bayramin mubarek olsun bu arada canim

Sagol canim geçti gbi dikis dustu
Bayramin mubarek olsun giremedm hic yaziyim hepinize tek tek

PembeLokum seker000 hmmm..ya bir yandan istiyorum,bir yandan hic yapan olmadi ya burda adim gibi eminim abuk subuk konusulacak simdi.

Aynen sekerim cok guzel kiyafetler var ama biraz pahali geldi bana, birkere giyecek..kiralik desen bulamadik
Bakalim nasil olacak karar veremedik

I ilknurrr22 sagolasin canim
Dikis dusmus cok sevindim.
Naptiniz dondunuzmu, emzirmeyi biraktirbildinmi dicem ama zaten cani aciyordur birde emmeyi birakirsa zorlanirmi acaba

Aaa ne saçma ne alaka hırsız damgası vuracaksın sen öyle birine mi benziyorsun

Dun geldik canim orda hic meme istemedi 6 7 saat emmedigi oldu ama eve geldik yine aynı can skntisindan iste surekli meme istyo

Canim sunnet olayi icin disarda bi yemek felan yeseniz yakinlarinizi çağırıp oyle olmaz mi dugun gbi olmaz diyosan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…