2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bakalm benimki uzucak mi normalde cok zor uzayan bi sacim var hamileligmden beri cok çabuk uzamaya basladi

Yapma ya siz neden küstünüz ben mesela 5 Aydır eşimin ailesiyle hiçbir şekilde görüşmüyorum
Aaa size ne oldu canım Çok terbiyesizlikler oldu canım dinlemek istersen özelden yazarım uzun biraz
nehirnil111 a uzuldum canim.
Konu ne bilmiyorum ama insallah tatliya baglanir.. iki kardesin konusmamasi cok uzuyor beni ya

Evet tutkum bende 2 kardeşin küs kalmasına üzülüyorum ama eltimin söylediği sözler ağırdı kaynımda bir şey yapmadı anlatmamı istersen özelden yazarım uzun biraz

Yalanci sncin olunca az cok anliyorsun dogumda seni ne bekledegini ama direk dogum.agrilari baslayinca daha zor ya.
Normal, sezryan falan bellimi? Donmusmu minigimiz

Ya ah o odemler.. dogumdan aylaar sonra inmeye basliyor yani benim oyle oldu.
Yuzuklerimizi bile degistirttim bu bahaneyle takamiyordm ama gercekten baya el ve ayaklarini taniyamiyor insan :)

I ilknurrr22 sac kusermis ya baz3n birden kisaltinca, seninki kusmezse uzar :)
Ben 2009larda belden omuz hizama kestirmistm hatta daha kisa ve sonuc o zamandan beri uzamayan saclar /hamilelik haric/.
Halbuki ne cabuk uzuyordu..

He o zaman isler baska.. keske herkes konusmadan once bi soyleyeceklerini dusunup oyle konussa..
Ozel degilse anlat dinlerm canim

Valla eğer bunun kat kat fazlasıyla bilemiyorum dayanabilir miyim
Evet canım dönmüş İpek kızım, normal görünüyor. Tabi 37. haftada yapılacak muayeneden sonra netleşir
Yüzükler 1 aydır yok zaten, ben de mi değiştirsem

Mutella nehirnil111 haha cok hossunuz

Mutim begenmenmezsen firsati kullan degistir
masallah canim en hayirli dogum hangisi olacaksa oyle olur insallah.. cati muayenesimi var?
Ben tam onu olmaya gidiyordum ki cok sukur direk doguma girdim nasil korkuyodum cati muayemesinden

Sanırım evet çatı muayenesi, doktor direk çatı demedi korkutmamak için ama ben öyle olduğunu tahmin ediyorum

Ciddi mi yaa, ne biçim kopmuşuz ayıp bize, kız feyste de mi hiç görmedin
Amiin teşekkür ederiz teyzesii
Ayy doğru ya oruç başıma vurdu bugün niyetlenmedim bir de düşün Kız dolduğunu yeni öğrenince hamileliği de yeni gibi algıladım Bundan sonra daha sık gelmeliyim buraya kopmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…