2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

duman91 buarada blw ile yiyecekse diarda eline ver canim.
Ben disari ciktigimda anca veriyorum eline bisiler , arabasini temizlemek kolay oluyor, evde 1,2 kez denedim.bi daha denemem

Insallah oderler canim cok sibir bozucu bi durum niye sana soylemems ki

Insallah oderler canim cok sibir bozucu bi durum niye sana soylemems ki

Ee cocuk isi biliyor
Daha simdiden dondurmaci bunlar ya, yararli yemek versen yemezler
ben birkeresnde dondurmadan erittim birz oyle yedirdim piding gibi anlattigin gibi coook istahli, acimakli bakiyorlar ya :)

Ee cocuk isi biliyor
Daha simdiden dondurmaci bunlar ya, yararli yemek versen yemezler
ben birkeresnde dondurmadan erittim birz oyle yedirdim piding gibi anlattigin gibi coook istahli, acimakli bakiyorlar ya :)
Hemde nasil gecen esim beni cagryo cabuk gel noldu çikolata yerken bakmsta oda verms isirdi bisey olur mu kocaman isirmis sipa afern sana cok yararli bisey vermissin dedm annesi napiyim nasil bakiyodu diyo bide

Ben ugrasiyim yararli şeyler yedirmeye çalışıyim babasi gitsin çikolata versin dondurma hadi neyse aralarinda belkide en zararsiz olani tatli seylere alismasinu istemiyorm sonra yogurt corba yemiyo

En guzeli biz bu aralar kocalarimizdann biktik darisi bize
Çocuk olunca öyle oluyomuş sanırım.
Hep öyle diyolar ben istemiyorum öyle olmasını yav
Kalkta ye birşeyler bende makarna yaptim yedim en kolayi o
Valla yiyeyim bişeyler halılarımı bekliyorum diye yapmadım bişey onlar da gelemedi bi türlü.

Aman maşallah kuzum herkese, herkes mutlu olsun herkes aşık olsun
Gerçi ben ne zaman bahsetsem böyle kesin kavga ediyoruz hayırlısı
Ne testi kııız daha kaç gün var
Yalnız şey sorcam, adet öncesi sendrom yaşayıp da hamile olduğunu bu sendromları yaşamamasından çıkaran var mı aramızda hiç? Acele mi ediyorum acaba?

Ben ugrasiyim yararli şeyler yedirmeye çalışıyim babasi gitsin çikolata versin dondurma hadi neyse aralarinda belkide en zararsiz olani tatli seylere alismasinu istemiyorm sonra yogurt corba yemiyo

Ay vermesin kız ya alerjisi falan varsa?
Çikolata diyip geçmesin eşin de içinde yağ var şeker var kakao var...

Insallah olmaz canim tek bizde sorun var saniyodum valla genel olarak boyleyms

Ay vermesin kız ya alerjisi falan varsa?
Çikolata diyip geçmesin eşin de içinde yağ var şeker var kakao var...
Bi daha vermez kocaman koparinca korktu o vermese kpin masallahi var ne yese cocuga vermeye calsyo kvde gozumun icine bakiyo bisey dicem diye ben diyemeyince o diyo allahtan verme diye

Aman canim masallah iyi olun hep :) hatta nasip olursa cocuktan sonrada iyi olun insallah.
Sevilen kadin=mutlu kadin

Yalniz o olay bendede var ne zmn iyiyiz desek aksamina hoop kavga gurultu
en iyisi her aksam dovuyor beni diyelmde tam tersi olur belki el ustunde tutma fln

Canim benim adet donemim karisik olmustu o aralar, ocak 31 de adet olmustum en son.. sonra subat 28e cekiyor ya haliyle adet gunumde karisti tarih olarak bendr o yuzden ta 6 haftalikken ogrendm adet agtisi sandiklarim bebistenmis meger.

Testi pek hatirlamiyorm ama sanirim gecmesini bekledim gunumun.

Goguslerimde damarlar coook belirginlesmisti ordan anladm sonra test yapym iste

Heh tm yesin yesin ama ne kadar g3c basliyor o kadar iyi.
Bosa kilo aldiriyor hepsi

Ay her gün dövüyor
Yani erken anlamanın bi yolu yok bu veleti öyle mi?
Selam ben sabırsız Muti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…