2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Burasi pisse,pislik icindeyse benim mutfak ne acaba copluk o zaman :)
Ben yapamadim ama sen yapacakmisin canim hic supurmemeyi temizlik yapmamayi dusunuyodum ya bir ara, ama onlara anca oyle ders olur yada cocugu birakip hem cocuk baksinlar hem temizlik yapip yemek pisirsinler.. baska turlu bizi anlamalari imkansizz

Esin lafa sIkismis sanki biraz bosver sinirlenmege degmez bile

Kizlar yaa bana msj yazan ama benim cevap yazmadigim varsa kusura bakmasin tutkuyu sans eseri gordum baya sayfa ilerlemis :/ I ilknurrr22 bu.mutfaga mi pis diyo esin

Etiketler cikmiyor artik ya kacirilmayacak gibi degilki..

Aynen canim cok alismisiz telefonlara ya, hamileykende zararli surekli karnimiza yakin falan ama ama iste :)

Supurmicem bi hafta gorsyn o zaman pis evi

Etiketler cikmiyor artik ya kacirilmayacak gibi degilki..

Aynen canim cok alismisiz telefonlara ya, hamileykende zararli surekli karnimiza yakin falan ama ama iste :)
Hadi ya ondan mi gelmiyor :/
Malesef canim ya :/
Kuzu ben dunden beri bebegimin boyuna taktim kafayi 32+2 2000 gr 40 cm dedi cizelgeye gore kisa kaldi kac cm dogar ki

Kuzu ben dunden beri bebegimin boyuna taktim kafayi 32+2 2000 gr 40 cm dedi cizelgeye gore kisa kaldi kac cm dogar ki

Canim takilma o kadar ultrason olcumlerine. Dogru olcmuyorlar zaten, bebek tam dik durmuyor oturur pozisyonunda olcuyolar boyunu o yuzden 1,2cm fark olabiliyor.
Hem 40 normalki daha doguma kadar buyuyecek nasipse, simdi son aylarda buyuyecek iyice merak etme :)
Ayazada kisa dendi, kafasi buyuk dendi o zamanlar takmistim ama 51cm dogdu, kafasida oyle buyuk degil kendi zayif :)

Boy kilo ultrasondakiyle ayni cikmiyo canim dogumdan 2 gun oncr 3200e yakin demsti doktor bana 3740 dogdu 2 gunde alamicagina gore boyda tutmuyo ayni sekilde ya fazla ya eksik oluyo

Sabredebilirsen iyi olur yalniz, yeterki daha buyutmesin meseleyi canim.
Baska turlu anlayacaklari yok bunlarin .
Canimizi disimize takalim bize olan tavirlara bak..
Arda olmasa dayanirim supururum ama her yerde geziyo yerde ufacik bisey gorsn hemen eline aliyo blmyrm nasl olcak ama inat ettm

Canım hıc de pis değil. Sana psikolojik olarak baskı uyguluyor bence.. daha ne olacak yani. Bu erkekler bulmuşta bulaniyrlar. . Pes yaaa.. kendİ analarının evi sanki çok temiz ya.. allahtan bizimkinin öyle bir derdi yok yani söylemi o zaman bende cidden sinir olurdum.. bütün gün parcalan bir de üstüne laf isit. Hic hoş değil. . Iyyyy çok skicilar yaaa

Aynen canim kvdenin evi her gittigimde supurulcek oluyo yerler de surekli bsyler yataklari hic duzeltmyo mesela oylece duruyo gelms burda laf ediyo

Aynen canim kvdenin evi her gittigimde supurulcek oluyo yerler de surekli bsyler yataklari hic duzeltmyo mesela oylece duruyo gelms burda laf ediyo
Boşver canım yapıyoruz yapıyoruz kime yaraniyoruz.. Şuan karşımda tv izliyor hiç görmek istemiyorum yüzünü. . Kadınlarda sırıkla atlama izliyor birde neyse çevirdi şimdi. . Yaa bize bişey mi oldu kötüyüm ben

I ilknurrr22 canım pırıl pırıl evin maşallah bu arada masa sandalyelerimiz aynı:)

Kızlar PembeLokum u çok merak ediyorum iki gün önce haziran annelerinde evdeyken eve birinin girdiğini yazmıştı neyseki eşi yetişmiş ama o günden beri yazmıyor son durum ne acaba

Psikolojik olarak coktuk sanırım esim hasta bugn basi felan dönüyormuş hic umrumda degil hatta sinirime dokunuyo naz yaptıkça numara yapiyosn hasta deglsn dedm hatta bozuldu

Sagol canimm ama esime gore pismiss o iki ekmek kirigi yüzünden
PembeLokum . Konyaya gitcem diyodu ondan mi yazmadi acaba bisey yoktur umarm

Ben de kötüyüm canım ellerim dizlerim titriyor sürekli çarpıntım var canım bişey yapmak istemiyor hep içime atıyorum tartışmaya kalksam küsüyor konuşmuyor ben bu duruma dayanamıyorum durmadan ağlıyorum niye böyleyim bilmiyorumm..herkesle çatır çatır kavga eden ben eşimle etmeye kalksam başlıyorum ağlamaya turamıyorum kendimi çözemedim bi türlü bu durumu. .

Psikolojik olarak coktuk sanırım esim hasta bugn basi felan dönüyormuş hic umrumda degil hatta sinirime dokunuyo naz yaptıkça numara yapiyosn hasta deglsn dedm hatta bozuldu
Şahsen ben çöktüm..lohusalık bitti lohusa depresyonuna mı girdim acaba diyorum..yarın sınavım var çalışamıyorum

Masallah ayaz pasaya :) ne bileyim hep uzun olacak diyodu doktor tabi uzun dedigide cizelgeyle ayni oluyodu bu sefer altinda cikinca kafama taktim.

Boy kilo ultrasondakiyle ayni cikmiyo canim dogumdan 2 gun oncr 3200e yakin demsti doktor bana 3740 dogdu 2 gunde alamicagina gore boyda tutmuyo ayni sekilde ya fazla ya eksik oluyo
Ooo baya fark etmis hemde hep eksigi cikar saniyodum demek fazlasida cikabiliyor :)
Canim sen hic umursama evin mis gibi cidden. Cok titizse kendi yapsin . Benim dayim asirii titizdir oda ufacik kirintiya kila vs katlanamaz ama gordun mu kendi temizler surekli biseyleri duzeltir zaten. Iste anne nasil yetistirirse oyle.

Aa aa hirsiz mi Allah korusun iyidir insallah canim belki yogunluktan yazamadi

Sorun su ki kendi annesi oyle temiz titiz derli toplu bi insan degil evlenmeden once utusunu kendi yapardi benm kv utu yaptigini gormedm ya gorumceme yaptırır ya bana geldigimizde tyigili olur utu bende en son hamileyken yapmstm evde yapmyrm orda bi ton utu cikiyo karsima oyle alisms desem defil ki hep evleri dağınık diyorum ya ben gdnce kvdenin temizlik yapasi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…