2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay her gün dövüyor
Yani erken anlamanın bi yolu yok bu veleti öyle mi?
Selam ben sabırsız Muti
Canim benm 10 gun once goguslerim tas gibi olmustu ama adetten oncede hep oluyodu akinti artmstti bide onun disinda hep adet olcak gibiydm belirtilerde adet belirtisi

Canim benm 10 gun once goguslerim tas gibi olmustu ama adetten oncede hep oluyodu akinti artmstti bide onun disinda hep adet olcak gibiydm belirtilerde adet belirtisi
Benim de adetten 10 gün önce falan başlardı göğüs ağrılarım bu kez 8 gün kaldı bugün azıcık azıcık hissediyorum ama kasıklarımdaki batma devam ediyor ve sertleşti baya. Ya da bana öyle geliyor

Geri ödeyip ödemeyenlerini bilmiyorum. Çünkü adam birisine kefil olmuş o da ödememiş. Kredi borcu bu adama kalmış onu ödüyor. Yani durumu hiç iyi değil zaten. İlk evlendigimiz senede çekmiştik ama o 1000 tl idi onu ödediler. Ayda 100 100:) bu 5 katı bilmiyorum nasıl öderler. Bugün dedemlere gittim neden evden çıkarken haber vermedin diyo sen sanki herseyi bana soyluyon dedim.. salak salak konuşma diyo bana Allahım şeytan diyor bi kaşık suda boģ. Bu aralar hiç görmek istemiyorum. Şimdi de gitti nöbete ohh kafam rahat bu gece :)
Tamam canım karbonat aklımda. Bugün bende pankek yaptım kendi yedi Elif. Maşallah arada bende sokusturdum :)

Ya var ya bende sinir oldum bugun gelr gelmez tartışma cikariyo defol git evden boyle yapcaksan dedm keske gtse gtmiyoda tahammulum kalmadi gercekten 2 senede biktirdi kendinden omur boyu cekemem ben bunu

Hadi ya desene isler karisik..
Ya canim akli basinda olan insan zaten yeni bebisli,borclu aileden borc ismetezki.. Rabbim bir yolunu bulduruyor evet ama gecinmek zor yinede, dedigin gibi gun geliyor bogazimizdan kisiyoruz.
Keske esinden degilde baskasindan alsaymis borcu onuda gectim hadi s3n calismasan onun alin teri vermistir dicem ama senin calistiginda vardir mesela, belki vermek istekiyorsun sana danismasi lazimdi. Seni gaza getiriyor gibi oluyorum ama nedense sinirlendim bu konuya neden bukasar dusuncesiz olmak zorunda erkekler

Bugun herkes pankek yapmis desene, @ilknurrr22 de yapmis ,bende yaptim bi 4,5 tane ben goturdum,gerisi ayazindi
Inek sutu vermeye basladm bu arada ben,birde yunurta beyazi pankeke katarken falan ayirniyorum artik :)

@Mutella gogusleri takipte ol
Birde kaslar kaşlar karisir derler, onlara bak bakalim :)
Insallah hamissindir kuzum hayirlisiyla, bayadir istiyodunuz diimi hayirli zamani var demekki canim :) insan uzuluyor uzulmezmi ama 2 czgiyi gorunce o kdar istesen bile bi korkuyor insan hazirmiydim diye

Canım benim KOCA bonkör verir. Birde kimseye soylemiyor ki borçlu olduğunu. . Benim kolumdada bilezik var sanırsın çok iyi durumumuz oysaki onu annemler taktı Elife. . Hos eşim soylemese anlamaları lazım ev aldık sonuçta ama nerdeeee. ..hafta sonu gelmiş birde salçalık almış adam 310 kilo, geçen sene zar zor kurban kestiler şimdi herkesten önce gidiyorlar ortak arıyorlar. bende diyorum nerden buldu bu kadar parayı.. Nasil ödedi arabanın borcunu.. arabasıda araba olsa içim yanmaz. Şahin kim bilir kaç MODEL 89 vardır. . Ya biz arabanın gazi yok diye garajdan cikarmiyoruz ben ise yürüyerek gidip geliyorum ki 20 dk alıyor.. aklıma geldikçe nasıl sinirleniyorum yaaa... yüzünü bile görmek istemiyorum

Ya var ya bende sinir oldum bugun gelr gelmez tartışma cikariyo defol git evden boyle yapcaksan dedm keske gtse gtmiyoda tahammulum kalmadi gercekten 2 senede biktirdi kendinden omur boyu cekemem ben bunu
Aynen canım sanki kavgaya yer arıyorlar. . Aman tartismayalim dedikçe tepeme çıktı. Ne saygı kaldı ne bişey Elif le beni karisti yorsun artık ben senin çocuğun değilim dedim.. bu ara gözüme batıyorsun hareketlerine dikkat et diyo. Sanki okuldayiz o da benim öğretmenim. . Şu korkum olmasa hiç gelmesin eve istemiyorum zaten geldiğinde de tavuktur köpektir bahçedir onla uğraşıyor o zaman daha da sinir oluyorum görmeyim daha iyi yanı. . Muhabbet 0 çünkü. ..

Kk etiket yapmiyormu artik ya bendemi sorun var
Canım benim esim bonkör verir.. Birde annesigile şu kdar kredi kartı borcum var demezki millet bizim durumumuz iyi sanıyor. Benim kolumda bilezik görünce halbuki annemler Elife taktı onu.. ev aldığımızı biliyorlar hiç mi demediler acaba nasıl olur diye.. hayır geri Ödeseler bile yine sıkıntıyı biz çekicez bir müddet. . Ya ben çok salağım.. eşşek gibi çalış ama hiçbir halta yaramasin.. özel sektörde olsaydım çoktan çıkardım işten ama ... Neyse çok şükür halimize ama kocamdan acayip sogudum

Ah canim ya ..cok sinir oluyorum boyle herseyin en guzel.gitmesi gereken yillardayiz,daha ne kadarlik evliyizki, yeni bebek.sahibi olmusuz ama sanirsin 20 yillik evli derdi cekiyorz
Suc esinde degil aslinda , onu buyuten yetistiren simdide halinden anlamayan ailesinde.
Tanimadan suclamam dogru degil ama oyle yani ne goruyosa odur bir evlat.
Ev aldiginizi herkes biliyor,nerden geliyor bu degirmenin suyu hic mi haberleri yok, kolaymi bu devirde yeni evliyken hele ev almak.
Ya diyorum ya suc esinde degil,buyuklerde ailesinde, halasinda vs vs.. ne kadarda sIkismis olsan,cok israr bile etse kabul etme yani parasini. Bekleyiversin araba bisi olmaz, arabada araba denecek yeri yokmus meger :)

Dedigin gibi insan kendini es degil,kadin dedgil cocuk gibi hissediyor.
Canim okuyorsundur belki ama Cuma suresini okusan?

Evet canım ailesi de anlayissiz. Zaten kp de calismiyor emekli falan da değil. Gorumcem özel okula gidiyor yani para yok ama hayatlarını baya baya yaşıyorlar. Ben daha marka hiçbirsey giymedim ömrümde gorumce me 190 a ayakkabı alındı. . Herkes alabilir belki ama benim için uçuk bi rakam.. gelin ayakkabımi bile 60 tl ye aldığım icin:)
Oyy oyy nereyi nasıl anlatayım bende bitmez şimdi eşim geldi nobetten hiç konuşmadık. Hadi ben sana kırgınım da konuşmuyorum onunda canına minnet heralde. Ne oldu neyin var demeye bile tenezzül etmedi. Döndü arkasını yattı uyudu.. Offf çok sıkıldım yaaa...
Üzerimde bir ağırlık var dün namazlarimi bile kilamadim.. okurum inşallah canim sağolasın. .

Bende anlamarm canim fatma etiketlemis gozukuyo beni halbuki o senin yazini alintilamiss niye oyle oluyo ki

Aynen canim eve gelmese daha huzurluyum valla yaa bugn hasta ise gitmedi bi naz bi naz ya hic aciyasim bile gelmiyo sanki numara yapiyo gbi hissedyrm ilgilenmek gelmiyo icimeen yaa zaten sabah sabah sinirimi ziplatti yine kahvaltı masasina oturdu yerde iki ekmek kirigi gordu su evin pisligine bak diyodaha dun supurdum sildim toz alldim ozellikle fotografini cekip atcam suraya aksam yemek yedik ekmek kirigi olabilir ee arda zaten kendi yiyo surekli batıyo ben gunde 3 kere ev mi supurcem kendi annesinin evi piril pirildi sanki bana bahane buluyo cekirdek citlerler bildign sanki disarda yere citlersn ya haliya citliyolar mutfak desen yerde uzumler ekmek kiriklari dusen catallar alinmamiss ve bu eve pis diyo sorunlu benim esim kesin yaa yzde yuz psikolojik tedavi gormesi lazm

Bu kadarmi ayni olurlar, benimkide oyle mutfak sonucta habire elimizde supurgeylemi gezelim.
Yemek yerim buralari supur der ben bulasik falan yikiyorm o sirada mesela.
E bi dur kaca boluneyim, olmadi sen supuruver o kadar rahatsiZsan yani.
Kaldiki sen hergun silip supuruyorsun canim, bisver ezdirme kendini hak yiyip durmasinlar. Senin gibi esi,gelini bulmuslar baslarinin uzerinde gezdirmeliler ..
Evde aylak durmak yaramiyor bemce bunlara.
Menemeklik yapicam dedim pazardan bisiler al dedim, ben evdeyken yap diyo, neden cocuk rezil oluyormus ilgilenemiyorum diye , dedim merak etme temizlik yaparken, hali silkkerken cocuk daha bi rezil oluyor, boyle yanina oturur dograrim en azindan..
Bide gecen bu kis kisliklari sen yap diyodu, hatta kavga cikardi aksam durmus bosver annen yapmis ya ne gerek var diyo, bi oyle bi boyle konusunca resmen dovesim geliyo

duman91 oturup olabildigince sakin acik acik konussaniz canim? Artik ne kadar yiprandigini anlatsan bi gelisme olmazmi acaba
Resmen pisi pisine evliliginiz kotuye gidiyor.
Yorulmustur belki dicem ama bi tek yorulan erkeklermi sanki calisirken isten gelince yaptiklari sey yatip uyumak iste..

Bi hafta supurup silmicem o zaman gor bakalm pis evi dedm ardayi uyutuyum atcam foto valla pis evms

mutfak boyle supurmedmde silmedmde bugn sadece yaptigimiz kahvalti masasini topladm
Buda beyfendinin gordugu ekmek kiriklari su mutfagin haline bak pislik icinde dediği ekmek kiriklari
tutkku duman91

Bak bende almiyim elime telefonu haklisin simdi bile elimden hic dusmuyor

Kizlar yaa bana msj yazan ama benim cevap yazmadigim varsa kusura bakmasin tutkuyu sans eseri gordum baya sayfa ilerlemis :/ I ilknurrr22 bu.mutfaga mi pis diyo esin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…