2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende dun verdm domates denemk amaçlı kakasindan cikmis domates
Cnim deterjan sormussun lekeler icin arielin leke sokucusnden dokuyorm ben bide guzel yikiyo

Bende hic hoslanmiyorum baskalarinin bisey ogretmeye calismasindan. Hani dogruysa soyedigini tamam ama herkes laf olsun diye soyluyo birseyler.Mama mi vermislerdi o 8 saatte canim?hic canini sikma bosver bilemiyo insan iste.

Hadi ya sizin birde hep yakindi dimi.akrabalar falan cat kapi gelmeleri cok kotu.Tovbe ya kafa uzatmakta nedir :/ ama beklenir bizimkilerden de beklerim. O yuzden istemiyorum. Dogru canim sizin soba tek odada olmasi bu acilardan cok kotu :/ bizim ev kombili oldugundan her yer ayni isida oluyor canim oda bir avantaj
Onceden kavga ediyoduk bu konuda cok ama bi yere varamiyoruz yani onlar anlayissiz yok desen niye derler yorgunum desem aksama kadar evdesin olur arada bi hastayms gibi konusuyrm napiyim
Canim o zaman sen yemek yapmamaya hatta lezzetsiz yapmaya basla :)

Bende gecen annem sividan memnun diye gittim sivi aldim renkliler neysede beyazlara persil aldim ay resmen beyazlarimin rengi degisti gibi geliyo leke falanda cikmiyo asla. Bitsin diye bol bol kattiyorum. Bu bitince eskisi gibi ariel alirim beyazlara iyiydi o memnundum :\

Bende dun verdm domates denemk amaçlı kakasindan cikmis domates
Cnim deterjan sormussun lekeler icin arielin leke sokucusnden dokuyorm ben bide guzel yikiyo
Ben bingo rinso ve tursil denedim ama hepsi 0.. hele şimdi ufak sıvı tursil aldım berbat.. bütün lekeler olduğu gibi duruyor. Omo ve Ariel israil maliymis eşim almadı. Ama bu gidisle alıcam sanırım çünkü makine hep boşa çalışıyor. .

Zaten farkettim isteyerek yapmadığım zamab çok lezzetli olmuyo ben yemek yapmayi cok severdm smdi nefret ediyorm

En iyisi toz detarjanmis ben bunu anladim canim :/

Canim cogu sey israil mali ipana orkid coca cola biri girmese biri giriyo yani eve

Canım onların hicbirisini almıyorum ama aldığımız muhakkak bişey vardır ve deterjan da girecek icine:)
Aynen canim bilemeyiz yani tek tek hepsinide kontrol edemeyiz ki bu arada esimi gecen markete yollamistim tursilin deterjanini alms kotu mu :/ rinsoyu cok seviyorm ben yumuşatıcıya bile gerek kalmiyo kokusu baya kalici oluyo

Selam bugünüm çok yoğun geçti öldüm resmen yorgunluktan

Önce sabah açıliş töreni sonra kuaföre gittim sonra yemin törenim (törenim süperdi ya bendeki hava 1 milyondu bebeğiyle yemin töreni olan ilk kişi ben oldum) sonra gezdik tozduk derken oyh

Daha cumartesi günü bebeğimin mevlidi var

Sosyal medya yasağını kıramadım daha ya bebeğimi görmeyen kalmadı zaten kocam ben çocuğum cübbemle süper bi fotomuz var ama koyamadım

Cumartesi mevlid var resmen düğün gibi olacak

Yorulduuummmmm

Nice mutlu yıllara canım eşinle ve bebişlerinle :)) Musmutlu olursunuz inşAllah.. Hayırlı olsun bu arada avukatta oldun:))
Benimde 5 'inde, grupta ne çok başak burcu varmış... :))

Cok tesekkur ederim canimm

Oy canim kiyamam yaa cok tesekkur ederim mahcul oldumm ben de seni cok sevi¥orum
Cnm pazar gunu konyadayim ben gorusebiliriz kuzenimin sunnet yemegi olacak onun icin geliyoruz

Yorgunluktan ölüyorum

PembeLokum bugun en anlamli dogum gunun o zaman :) kizinla,esinle nice mutlu yillara insallah dogum gunun kutlu olsun :)

Tesekkur ederim cnm:)))

Canımm doğum günün kutlu olsun eşinle bebeğinle nice sağlıklı mutlu yıllara ♡♡♡

Sagol cnm benim:)

Tesekkur ederim tutkucum seviyorum ben de seniii:)

Aynen canim bilemeyiz yani tek tek hepsinide kontrol edemeyiz ki bu arada esimi gecen markete yollamistim tursilin deterjanini alms kotu mu :/ rinsoyu cok seviyorm ben yumuşatıcıya bile gerek kalmiyo kokusu baya kalici oluyo
Tursil sıvıdan önce rinso kullanıyordum valla o daha iyiydi yaa.. Tursil sıvı hiç iyi değilmiş, acaba ben mi yanlış yıkatıyorum diyorum beyazları pamuklu 60 derecede yıkatıyorum.. fazla sıktırmıyorum havalar iyi nasıl olsa diye 600 de falan oluyor o da. ben omo ya da ariel alıcam sanırım, ama onlarında ufak olanını alayım belki sulardan bile kaynaklı olabilir :)

Kuzuuum
Görüşelim tabi ki bebişinle çıkailcen mi bi yerlere?

Olabilir canim bi dene bakalım bingoda gizel oluyo

Allahım sen yardım et.. Aklım almıyor yaa valla bıktım bu para mevzuundan.. Şimdi eşimin mailine girdim birde baktım ki ne göreym 5 bin TL kredi çekmiş, onu da (kaza yapıp arabasını tamir ettirecek olan) halasının kocasına göndermiş.. Hayır heralde bol buldu benim koca parayı.. toplam 4,500 TL gelirimiz var. 2600 TL ev kredisine gidiyor, 900 TL kardeşinin kredisine gidiyor. 1.000 TL kredi kartı ödememiz oluyor aylık.. daha elektrik su telefon faturalarını saymıyorum.. bu haliyle bile yetişemezken yeri geliyor pazara bile gitmiyoruz.. Ama ben anlamıyorum sürekli arkamdan iş çevrirek bişeyler yapmasına.. Biliyor tabi bana söylerse kızacağımı.. şimdi ben ne deyim ne yapayım bilemedim.. Hiç görmemiş gibi mi davranayım bıktım yaaa valla bıktım.. Ben eşşek gibi çalışayım kızımdan ayrı kalayım milletin borcunu ödeyim.. Allahım lütfen lütfen şu gözyaşlarımın ahı kalmasın kimsede, ayın 15 i gelince elime 100 lira sıkıştırıyor onunlada ekmek alıyorum eve, ya da iş yerinde bişeyler içiyoruz ona gidiyor.. hiçbir kişisel harcamam yok, maaş kartımda onda...

Oh masallah duse kalka ogrenecek canim.bizimkide nekadaar cok dustu illa hergun o kafa vurulacak yere.korkuyorum artik bisi olcak diye ama 7/24de yaninda durulmuyorki hos yanindayken nile 1sn basimi cevirsem dusuyor yani.
Iyi yapmissin canim yurutec almamakla kendi cabalasin daha erken ayaklanacak bak.her bebis akillidir canim simdi her gorduklerini duyduklarini kaydediyolar , hev3sliler cok :) ben 2.dili ogretmeye basladim masallah baya anliyor artik su icrcekmisin diyorum bulgarca hemen suyunu buluyor eliyle gosteriyor icmek icin can atiyor :)
Hic hosuma gitmiyor boyle erkenden kafasini karistirmak ama ogrensin istiyorm biz gibi cahil kalmasin :)

Canim para konusunda esin cok yanlis yapmis. Artik ailesi var, arti cocugu var yani, borcunuz var .. halasi icin kredi cekmekte neymis
Cok sasirdim acikcasi keske en azindan sana danissaymis.
Onceligi size vermeli, kardesi icin bile kredisi varmis iyi katlaniyorsun canim.
Bekle biraz daha bakalim kendi soyleyecekmi , olmadi durumlari yoksa dersin para nerden bulmuslarda tamir ettiriyolar kredimi cekmisler diye.

Allah buyuk canim uzulduklerini, yasadiklarini goruyor sabret. Insallah yoluna girer hersey huzurlu huzurlu gecinirsiniz

ben beyazlar ve renkliler icin alo aldirdim esime gecenlerde iyi gibi aslinda.
Ama ek olarak beyazlara bir kasik karbonat ekliyorum canim. Parkta kadinlardan duymustum denedim memnunum beyazlatiyor baya tabi lekeler icin etkili degil ama genel olarak beyazlatiyor.
Oglunda astim var o yuzden yumusatici kullanamiyor o kadin, onun yerine beyazlara ekliyorum demisti.

MutluBulut_ haklisin canim her oda.isininca kisin senin icin sorun olmaz.
Olmadi dersin yalniz emzirmek istiyorm diye, sonucta anne rahat olmaliki bebekte rahat emsin.
Birde simdiki aklim olsa emzirirken telefona sarilmaz, bebegime sarilirdm.. daha bi onemserdim emzirmeyi, aradaki bagi..
Hata yaoa yapa ogreniyoruz iste..

PembeLokum canim neden yasak var ben orayi hep kacirdim veya anlamadm sanirim :)
Esinmi izin vermiyor yoksa akrabalar filan diyosun ama onlarmi izin verkiyor. Akrabalarsa onlara ne oluyormuski :)

I ilknurrr22 ay canim boyle kilosu dusmesin mideye pel yemrk gitmis gibi degil :)
Ben blw yapaydim iyice zayiflardi sanirim ayaz

Kalanini sen yedirsen istemiyormu :)

Ayy canım halıları yıkamıştık birkaç gündür ev çıplak valla diken üstündeyiz parkeye vuracak diye gerçi bir kere düştü ama yinede halı biraz daha yumuşak:) Evet canım baya baya çabalıyor oturduğu yerden en azından benden tutunarak kalkıyor..
Ahh canım ahh şu para konusunda çok dertliyim bir yanım boşver diyor bir yanımda şeytan dürtüyor bilmiyorum yaaa... Allaha havale ettim bende.. babam yardım etti diyor birde... bende diyorum adam çalışmıyor nasıl yardım ediyor.. Neyse...
Karbonatı bende deneyim yaaa ben pek kullanmıyorum ama çok faydalı sanırım özellikle temizlik konusunda... :)
aslında bende elife blw uygulasam yiyecek sanırım yaaa eline bişey verince en ufak parçasına kadar yiyecek neredeyse:) ama çok mahvediyor heryeri ...

Aman canim valla fikkatli olmak lazim, ozellikle kisin sobadan cook korkuyorm hele yurumeye baslayinca vay halimize..

Bos verilecek bir konu degil aslinda canim ama aslimda bos verilecek bir para degil az degil ama tadinizn kacmamasi icin bazen mecburuz susmaya.
Geri oderler degilmi? Hani odeyeceklerse yakin zamanda soylese esin iyi eder borc vermissiniz sonucta.

Dene canim ben yuzugumude temizlemek icin kullaniyorm .yeni degistirdk ama modeli iyi cikmadi dediler alma diye ama almis oldum simdi temizlemem lazm hep.. karbonat kurtaricim yani baya konuda :)

Allahımmmm yerimm
Allah sanada nasip etsin insallah en kisa zamanda
Simdilik dusmedi canim hatta biraz agirlasti ya bu ay tartilmadik ben verince agzni kapatiyo bi yogurt yediriyorum arada corba bide cok fena ama dondurma yiyoruz mesela bi kere tadina baktrdm onu biliyo her yedigimizde agzini aciyo hemen geliyo emekleyerek kafayi kaldiriyo guluyo agzini aciyo bekliyo verene kadar vermezsem yutkunuyo babasina donuyo ondan bekliyo versn diye onu verirsen yiyo ama baska seylere kitliyo resmen ağzını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…