2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bende 2013 temmuz annesi olacağım inşallah.. ama cinsiyetimiz belli değil daha.. sat 18 ekim. doğum 25 haziran ilk bebeğimiz afyon

nisayy aklım takıldı 18 ekim 25 hazıran nasıl oluyor dogum tarıhı temmuz sonu olması gerekmezmı

nisayy aklım takıldı 18 ekim 25 hazıran nasıl oluyor dogum tarıhı temmuz sonu olması gerekmezmı[/QUOTE]

pardon yaa yanlış olmuş.. temmuz olacaktı.

günaydın benide ekleyin gızlarrrrrrrrrrrr...

sat 13 ekim dt 20.07
cinsiyet haftaya inş.

kızlar hadi bana yorum yapın 15+2 de doktoro gittim doktor erkek dedi pipisini gösterdi eşimde bende gördük bide pipili ultrason fotoğrafı verdi sizce bir yanılma olabilir mi alışverişe başlıycamda bebeği erkek olacak hanımlar pipisini gördünüz mü lütfen cevap verinnnnnnnnn

Günayddıınn güzel annişler ve tatlı bebişlerii

Bugün 4 lü test sonuçlarımı aldım. Doktorum herşey yolunda gayet iyi durumda bebiş dedi. Çookk mutluyumm
Darısı tüm test yaptıranların başına :))

Bu arada Sevgili Graf benide listeye ekler misin

Sat : 12 Ekim
Doğum tarihi : 12 Temmuz
İlk bebek : Erkek
Şehir Bursa

Erkekte pek yanılma payı olmuyormuş canım. Bana da doktorum kesin erkek dedi 15+5 te baktığında. Ben başladım bile alışverişe

Canım ben de bilgilerimi vereyim
Sat: 7 Ekim
Bdt: 14 Temmuz
Cinsiyet kesin belli değil
İlk bebek ve İstanbul
Teşekkürler

sevgili whecker
benımde bebegım erkek olacak nasipse
eğer ki cinsellik organını gördüyse dr yanılma payı yoktur diye düşünüyorum
eğer emin olmak ıstıyorsan bıraz daha bekle
nasıl olsa yolculuk uzun

Eklemeyi unuttum SAT : 19 EKİM
DOĞUM TARİHİM : 27 TEMMUZ
İSTANBULDA YAŞIYORUM ..

hadi gözün aydın guzel anniş
ben 4 lü test yaptırmadım
daha dogrusu doktor bişi demedi
2 li test normaldi
ekliyorum senıde canım

Evet dediğin doğru. Ben daha önce başka doktora gitmiştim. Onun verdiği ultrason çıktısında başka kodlamalar vardı. Ultrason cihazına göre değişebiliyor demek ki

16. haftadayım bu haftalarda kasık ağrısı normal mi. bebek kasıkta değil artık demi. üşüttüm ben galiba?

hadi gözün aydın guzel anniş
ben 4 lü test yaptırmadım
daha dogrusu doktor bişi demedi
2 li test normaldi
ekliyorum senıde canım

Doktor tercihi bize bıraktı bizde yaptıralım dedik. Çok şükür sonuçta güzel çıktı. Şubat 21 de de ayrıntılı usg olucak. Her muayene ayrı bir heyecan ayrı bir bekleyiş :))

Bu arada teşekkür ederim canım eklediğin için

Erkekte pek yanılma payı olmuyormuş canım. Bana da doktorum kesin erkek dedi 15+5 te baktığında. Ben başladım bile alışverişe

teşekkür ederim canım ne bileyim ya emin olamadım içimde acabamı kaldı bide böle hikayeleri çok okuyunca yok kız dediler erkek doğurdum yok erkek dediler kız doğurdum diye kafam karıştı

Evet dediğin doğru. Ben daha önce başka doktora gitmiştim. Onun verdiği ultrason çıktısında başka kodlamalar vardı. Ultrason cihazına göre değişebiliyor demek ki

Değişiyor olabilir burda eklenen usg fotolarında bendekilerden farklı görüntüde olanlar var. Bugün işe gidince bebişin usg fotosunu birde o rakamların olduğu çıktıyı eklerim

16. haftadayım bu haftalarda kasık ağrısı normal mi. bebek kasıkta değil artık demi. üşüttüm ben galiba?

güzel anniş her anne adayında bence belirtiler farklılık gösteriyor
ben sadece mesela 7-8.ci haftalarda regl agrısı gıbı agrılarla karsılastım
ondan sonra bırdaha olmadı
ama dr umun dedıgı normal regl günlerin geldiği zaman böyle ağrıların tekrarlaması normal
bebek artık yukarı cıkıyor annesı merak etme

harıka :)
ayrıntılıyı bende cok merak edıyorum
evet bu yolculuk cok heyecanlı bır bekleyıs
allah sonuna kadar ssurdurmeyı nasıp etsın hepımıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…