2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

canım hiç sıkma canını bence, bir de şu yazıya bir göz at istersen; momsblognote: Kordosentez

Ay ben rüyalara çok takığımdır ve cıkar da dayanamadım baktım netten rüyana çok güzel anlamı :)Anlamı:Rüyada yumurtadan çıkan civciv görülürse ve de civciv güzelse, hayatınızda zevk verecek değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Civcivin her rengi iyi sayılır. kümeste veya bahçede görmek bolluğa ve kısmete delalettir.
Rüyada civciv görmek; erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir.Ne güzel ya maşallah bak sen bunalmışsın ama Allah sana rüyanda müjdeliyo güzel günleri :)

kızlar benimderdimde dişetlerim şiştiler dişlerimi fırçalayamıyorum bile bnimleaynı sorunu yaşayan varmı

hem kendi ailemiz olsun eşimizin ailesi olsun çevremiz olsun davranışlarımda etimi keserim kasaba minnet etmem ilkesini benimsemişimdir hayal kırıklığı fazla olmuyor o zaman. benim kayınvalidem kızım sen doğur herşeyini ben yapıcam neler neler kendi annem ise kızım kızım canın ne çekiyor yapim diye bir soru şimdiye kadar sormadı tabisi gücüme gitti ama amannnn pırttt deyip geçebiliyorum sizede tavsiye ederim

allah kabul etsin gözün aydın cnm yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin darısı başıma

cnm ateş ölçerini bir kaç kez deneyebilirmisin ben aynısını almak istiyorum ama braun ile medisana arasında çok kaldım

kız düğün yapsanız bu kadar insan gelir ya aile arası ya camii kesin çözüm

hay maşallah kızlar bu ne muhabbet :)) kaaç sayfa okumam gerekiyo yine.. inşallah hepiniz kuzucuklarınızla beraber iyisinizdir. bugün evlilik yıldönümümüz :)) şimdi eşim aradı da :))))))

nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara

Bence hamilelikle pişik arasında değil de kilo ile pişik arasında bi bağ var

cnm sen pozitif düşün sakın canını sıkma bebişini stres yapma yok yere dr normal demiş boyu da 37 cm nesi kısa olucak bu ölüye göre

ben gene freddy krueger tadında rüyalarıma dönüş yaptım

hayır olsun inşallah...
zaten işimiz yumurtlama oldu bu aralar bende rüyamda ne gördüysem ertesi gün aynısını yaşıyorum...

bende de oluyor

Kızlar bebeğime aldığım nevresim takımı ve uyku seti bunlar. Teyzeleri görsün istedim. Çiçekli olan uyku seti, diğeri nevresim takımı olarak aldım beğeniniz mi:)

ikisinide beğendim kırmızıya bayıldım hatta bi ara oğluşuma olurmu diye düşündüm

ben kullanıyorum...
bu arada geçmiş olsun...

bu kan ilacını kullandığımdan beri bağırsaklarım yumuş yumuş ishale çok meğilli geçenlerde bir hafta ara ile olmuştum dr bunu sölemeyi unuttum ama

bu arada a101 den oğluşuma yorgan alabildim kalmış hayret ettim geçende tedi diye bi mağzadan siyah minnak plaj terliği aldım

kızlar benimderdimde dişetlerim şiştiler dişlerimi fırçalayamıyorum bile bnimleaynı sorunu yaşayan varmı

Aynı dertten muzdaribim canım özellikle alt diş etlerim fena şişti kuzenim geldi gecende evime diş hekimi baktı bişey olmaz cok normal gebelikte bol bol gargara yap dedi ben de güvendim dr a gtmedim daha ama aynı yani bazen cok kanıyo..

tuzlu su ile gargara diyorlar ama sen bir diş dr na danış istersen bayağı ilerlemiş gibi geçmiş olsun ayrıca

Canım bende yarı ortapedik alıcam en iyisi oymuş ama bir yaysız yarı ortapedik var birde yaylı olan ortapedik var ondan dolayı kafam karıştı
yaysız olan İşbir yatak ta 300 küsür
Yaylı olan da 190 küsür.Ölçüler 70-130 karyolayı bu ölçüde düşünüyorum en azından 4 5 yaşına kadar kullansın.

Canım en güzeli öyle ama 10000lik bir masraf olunca ortada insan en yakınlarından başka kimseden değil anne babasından biraz olsun destek bekliyo yani beklediğimz para elimize geçse kimseye minnet etmem çünki bende senin gibi düşünüyorum bişey yapıldığında kendilerinde her sözü söyleme karışma hakkı görüyo kimi insan benm buna tahammülüm yok ama suan mecburum görmezden gelmeye zaten alınmasa bile düşünülmesi beni aynı seviyede mutlu eder yeterki düşünüldüğümü biliyim ailemden yana bi sıkıntım yok daha yeni sehrdışından birsürü şey gnderdi annem ama kv o kadar düşünmez ben de iş başa düştü diyorum canımın çektiğini kendimce yapıyorum yani hafta sonu sarma yapmayı düşünyorm belim ağrıycak ama daha hayatta söylemem kv me eşim o yapsın fln dese bile canınız cekmez dimi ya yazdım ama..Neyse kızlar bi bakim demştim size ben çıkim..İyi geceler..

bende hamilelikten olduğunu düşünüyorum çok şükür ağrı yapmıyor ama fırçalayınca kanıyor

tatlım kayınvalıdededn birşey bekleme bence içinden gelirse yaparsa sevinirsin yoksa bosver daha mutlu olursun bu sekılde hem bunun doğumu var cocuk buyuyecek kım daha alakalı olursa onunla fazla vakıt gecirilir ilgisiz olan unutlur hiiiç sıkma canını,ben 1.5 yıllık evlıyım 9ayda nısanlı kaldım bişi görmedim hamileliğimde evime ziyarete geldiler ellerini kollarını sallaya sallaya umursamadım,ama bende onların memlekete gittiğimde elimi kolumu sallaya sallaya gidiyorum annemlere gittiğimde dolu dolu kendileri bilirler

kızlar göbeğimin sağında kucuk bı alanda muthıs agrı var acaba bu catlama belırtısımıdırkı

birsey daha sormak istiyorum bu 32 hafta hesabı sat a göremi yapılıyo acaba yoksa usgde gorduklerı haftaya goremı

kızlar drlar vajinal ultrasonla ne zaman bakmaya başlıyor.Nezamana kadar karnımızdan ultrason olacak...

Son düzenleme:
günaydınlarr
bugün çok kötü uyandım gece dönerkende farkettim sağ bacağıma yük verince belime çok kötü ağrı giriyor şu an yatamıyorum bile bacağım belim çok ağrıyor napcam ben yaa yürüyemiyorum bile şimdi süt içtik biraz daha uyumaya çalışcam inşallah uyanınca geçmiş olur

Bence Barış çok güzel bir iaim. Ayrıca siyasi bir şeyle alakası olduğunu sanmıyorum. Herhangi bir düşünceye de yakınlığı yok ki. Barış dünyada herkesin istediği bir şey. Anlamı çok güzel. Barış isminde tanıdığım bütün çocuklar (buyuduklerinde de) çevrelerinde gerçekten sevilen, barış, huzur içinde yaşayan çocuklar.

sipariş verdik netten aldık daha elimize geçmedi canım gelsin ölçer sana bilgi veririm.

kızlar göbeğimin sağında kucuk bı alanda muthıs agrı var acaba bu catlama belırtısımıdırkı
bebek ordan çok vuruyorda olabilir. mesela bir kaç hafta önce benimde sağ tarafım çok ağrıyordu doktora söyledim oda o tarafa vurduysa olmuştur dedi artık hareketleri sertleşiyor dedi. ama sen danış yinede.

birsey daha sormak istiyorum bu 32 hafta hesabı sat a göremi yapılıyo acaba yoksa usgde gorduklerı haftaya goremı
mesela ben nöbetli personelim bana sat a göre verdi 26 haftalık gebedir nöbet tutamaz diye düştüm nöbetten. şimdi 32 hafta içinde öyle yapar sanırım. çünkü doğum tarihimide sat ile belirledi. belki benim bebek gelişimi sat haftasında gittiği için ileri yada geri olmadığı içinde öyle yapmış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…