2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Son düzenleme:

ayak şişliklerini bende de var eve gidip hemen uzatıyorum ayaklarımı ancak iniyor şişi. sende sandalyede oturduğun için şişmesi çok normal arada bir uzatmak lazımmış ama bizlerin öyle bir imkanı yok eve gidene kadar

Günaydın canım...ikeanın beşiklerinin uyku seti yok mu ona baktın mı?
1 AD. 95X145 YORGAN
1 AD. 80X140 FITTED ÇARŞAF
2 AD. 35X45 YASTIK KILIFI
1 AD. 45X210 KENAR KORUYUCU..Standart uyku seti ölçüleri bunlar.Çok büyük farklar yok
60*120 beşik ölçülerine sen birebir mi olsun istiyorsun?Park yatak için uyku seti ölçüsü ayrı mı oluyormuş?

günaydın herkesee,

her günüm bir ayrı geçiyor artık.bir gün halsiz bir gün enerji patlaması yaşıyorum.

bundan sonra böyle olacak galiba.

geçmişi okuyup geleyim.

kızlar bu sabah wc ye kalktım sabah 8 gibi başım dönüyodu uyandıgımda ve halen gecmedi..
açım diye düşündüm kahvaltı ettim ama halen gecmedi...
tansiyonummu düştü acaba anlamadım:44::44:

kızlar bu sabah wc ye kalktım sabah 8 gibi başım dönüyodu uyandıgımda ve halen gecmedi..

bir ölç istersen tansiyonunu.düşükse tuzlu birşeyler atıştır.

benim öyle düşüyor ki artık tuzlu ayranı da geçtim direk tuzlu su içiyorum.daha hızlı oluyor

nevresim takımı var ikeada uyku setleri yok park yatak için uyku setleri başka oluyor daha küçük ebatlarda sanki .netten baktığım kadarıyla tabi. senin dediğin ebatlar kenar koruyucu 45 cm ama karyola 60 cm 2 uzun kenar ve başucu toplamı 300 cm ediyor. bir kenarı çıkardığımda kenarlığı tamemen çıkarmak zorunda kalacaksın tek olduğu için. çok mu ince düşünüyorum :26::26::26::26:

Nasılsınız bakalımm biz cok sukur ıyyız hamd olsun rabbım ee
babamızı ıse gonderdık gerı 2 st uyudukkk tabı karnımızı az da olsa doyurduk babamızlaa sonra hopp yatagaa sımdı de evımızı suprdukk yarı sıldık(yarısıda yazdıkdan sonra)toz alıcaz sonra gusel kahvaltımızı edıpp hopp dısarı cıkıcaz paşam laa cunkuu BUGUN KUTLU DOGUM PROGRMI VAR oraya gıdecegız paşammm laa annesının cücügüüüilee
elimiden geldıgınce cok KUR AN dınlemek ve ıbadet etmek ıcın nerde ortam var bız ordayız ınsll...ki paşamda alıskın olsunn dinimizin gerektırdıklerınee SIMDIDEN HAYIRLI GUNLER DILIYORUZ sizlere paşam laaa

bu arada sabah karı uyandım sabah namzı vakıy dı oglum uyanmıs babayıda uyandırmıs ama ben halen uyuyorum seserıne uyandım paşamlarınnbaktımkı babası konusuyor kücük paşam sa tekme ıle karsılık verıyorrmaasaalah subhannallah la havle vela guvvete ılla bıllahıl aluyyul azımm bu arada dun aksam cok tatlı bır mısafırım vardı cennet kokuyordu karsı komsumun torunu daha 45 gunlukkkk oda paşa...kii babamız ısten gelınce onu aldık evımıze geldık babamıza verdık o kaa gusel bakıyordukı büyük paşammula dedı bızım paşa dogunca ben ne yaprım nasıl ıse gıder nasıl uyurum dıyeene yapacagım ALLAH ım ben dıyor ınsl saglıcala kucagımıza almak nasıp olurdaaaaaaa hayırlısı ılee ınslll işte böle bızdekı haller siz nasılsnı zbabalarınızla bakalımm:44:

perşembe pazarıı nerde bimiyorumki ben
kız yedpa yıda mı bılmıyorsunn hehe

Kayışdağında Darülacezenin orda park var onun sokağı çok uzun bir pazar...
evet anen öle canımm

8. ayımıza girmişiz
yarın oğlumu görecem inşallah iyi geceleeerr
ohhh darısı pesımızden gelenlere ınslll
yatakdan anı mı kalktın canımm

düşmüş olabılır normalde dusuk mu cıkıyor benım hepp 8/5
8/6 fılan öle yanı nedensee:44::44:

bir ölç istersen tansiyonunu.düşükse tuzlu birşeyler atıştır.

benim öyle düşüyor ki artık tuzlu ayranı da geçtim direk tuzlu su içiyorum.daha hızlı oluyor

tansiyon aletim yokki
saglık ocagı yakın ama aman bunun için gitmem eger cokkötü olursam giderim
sabah kalkar kalkmaz zeytin ekmek yedim bastırsın diye ama bakayım gecmezde artık giderim
tuz da pek iyi değil ya hamilelikte cok içme sende aman...

kızlar biz baya baya bebek görmek sevmek bakmak istiyoruz artık ya şuna bakın deli olduk iyiceeee

bende dün akşam bebek görmeye gittim gercekten insanın içine sokası geliyooo

evet bi anda kalktım heralde sabah ama gecmesi lazımdı heralde tansiyonum düştü..
benim tansiyonum 12-8 genelde ama 11-7 filanda oluyor..
seninki cok düşükmüş benim o kadar değil .. ama genede arada düşerdi...

günaydın kızlarrr
babamızı yolcu ettik,Allahım tez zamanda kavuşmayı nasip etsin inş. kızımla iyiyiz şuan.
alışveriş sitelerinde dolanıp duruyoruz :)

samsunda yok mu hamişşşşşş

evet bnkı sı cok dusuk nedense aman tek yuksek olmasında dusuk sorun dıl ınslll

günaydın kızlarrr
babamızı yolcu ettik,Allahım tez zamanda kavuşmayı nasip etsin inş. kızımla iyiyiz şuan.

ALLAH kavustursun ınsll helalllarımıze takradannn agzımızın tadını yuvamızın sıcaklıgınıı soframızın bereketını vucudumuzun sıhhatını arttırsın ınsllll

Allah razı olsun suzancım.Rabbim kimseyi eşinden ayırmasın,yokluklarını göstermesin..
dün gece öyle tekmeler attı ki eşim sarılınca bile hissetti,babası gidiyor diye gösterdi hünerlerini prensesim :))

Son düzenleme:
Merhaba annişler, bişey sorcam ya ben aşırı hıçkırıyorum bu normal mi bir de buarada eğer karnınızda pıt pıt diye bişey hissedersenz o da bebişinzin hıçkırığıymış benm oluyodu arada bu ne diyodum meğer hıçkırıyomuş aşkım aynı ilk tekmeleri gibi:)Buarada ben başlarda hiç aşermedim ama şimdilerde herşey kokuyo canım istiyo kendimce yapmaya çalışıyorum ama başka yapan yok kv ile aynı şehrdeyz başlarda bir iki kez yaptı ama yaklaşık bir ay önce istediğim tatlı hala ortada yok ki ben ondan istemedim ben yaparım dedi ki çok kabiliyetli değildr aslında yemek konusunda hadi dedim yapsın başka da çarem yoktu ama kızlar daha yapcak ve annem hala yemediğimi öğrennce gecen gün şehrdışından koca bir valiz yiyecek gönderdi tatlıyla beraber buzluğumu fln doldurdu bende oturdum ağladım çünki annem daha yeni kolundan ameliyat oldu ve diyabet kalp vs hasta yani benim kv ise bitane hastalığı yok psikolojisi dışında ilaç kullanıyo kendisi eşinn ölmnden sonra başlamış neyse kızlar annemn gnderdiğini bildiği halde ay kızım bende yapamadım cok mahcubum annecinin eline sağlık bile demedi yanında özellikle konusunu açtım yine tık yok surat ifadesini bi görsenz ya çok dengesiz bi cok ilgili bi çok ilgisiz bunaldım onun saçma sapan hal ve hareketlerinden artık zaten hassasım herşey dokunyo babamın sağlık problemi eşimin işindeki sıkıntı fln derken iyice daraldım ama bana destek kimse yok su gurbette herkes bi söz verdi biz sunu yaparız diye ortada bişey yok eşimn kardeşi ecz. bütün bezi cartı curtu benden dedi tık yok suan acayip sinrliyim bi de sürekli biz alcaz biz alcaz neyse kv de bi nevresim takımı küvet aldı bitti kızlar adı yok hiçbişeyin ve benim halalarım onlardan fazla şey yaptılar bir bavul kıyafet gnderdiler okadar güzeller ki mama sandalyesi anakucağı göğüs pompam vs hep almışlar sağolsunlar annem de keza almış birsürü şey ki onlar bir de çocuk okutuyo üni de ve sağlık problemleriyle uğraşıolar maddi manevi ama torunlarının odasını bile yapmak istiyolar kızlar bana cok dokunuyo bu durum akrabalarım battaniyeler hırkalar örüyolar ama kv yiğenlerine lif yapıyo ben yine de kibarlığımı bozmuyorum ama cok doldum ya lafta da bebişim oğluşum napıyo diyo sevgilim o benim fln diyo kendimi taşıyıcı anne gibi hissediyorum o öyle yaptıkça zaten ben bakarım istersen diyo da ben okadar ağır ilaç kullanan birisine nasıl güveneyim?Neyse biraz da birikmişlik var tabi o yüzden cok uzattım lafı ama paylaşmak istedim kusura bakmayın neyse öptüm hepinizi iyi bakın bebişlere..

günaydın kızlarrr

allah tez zamanda sağ salim kavuştursun inşallahh..
kaynanan normal değilmiş bak ilaç falan kullanıyormuş. bence takma kendin al elinden geldiğince. sen almaya başlayınca gerisini getirir belki. sen üzülürsün bebeişinde üzülür annesi.

annişler nekadar konustunz yhaaaa 100 sayfa olmus nerdeyse şaşi olucam okucam dıe bzde yenı geldık evımze eşim burda yoktu bnde annemde kaldmm oğluşmla :) ama sizdn uzak kaldımm :) çok ozledım sızıııı

neden kusura bakalım canım sen de.
burda paylaşımda bulunmak,derdimizi anlatıp,rahatlamak için bulunmuyor muyuz?
yaşadıklarını anlayabiliyorum.ben de yaşadım,yaşıyorum.
benim annem de kv de aynı şehirde,hatta kv ile burun burunayız.
annen gibi hassas düşünemiyorlar,ne istediğini ,ne sevdiğini,tepkilerini bilemiyorlar malesef.
ara sıra takıyor olmakla birlikte çoğunlukla hareketlerine karşılık vermiyorum.hı hı demeyi öğrendim
onu kırmadan kendimi de yıpratmadan geçinmek zorundayız malesef.eşimin annesi.
diğer geliniyle kavgalarını anlatsam ağzın açık kalır.koskoca kadın.benden göremez öyle kavga ortamı,laf dalaşı falan...ben öyle yetişmedim.

seni teselli edeyim dedim ,bilinçaltımdakiler döküldü

belli ki bu aralar çok takılmışsın bu konulara,takmamaya çalış,yeni uğraşlar bul kendine.aklına geldikçe amaan deyip geçmeyi dene.
kapıyı kapattıktan sonra hepsi dışarda kalır tabi ama zihninden atmak mühim olan.
unutma ki bu insanların huyu değişmeyecek ancak biz onlara karşı olan tavrımızı değiştirebilirsek çekilir hale gelirler.

Son düzenleme:
kızlar bnm oğlum eskısı gıbı tekme atmıo (( cok az atıo neden acaba erken mı gtsem doktra ne yapsam sızınkıler normal mı aynımı tekmelerı (( bn cok uzuluorum napıcamı bılemedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…