2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
8. ayımıza girmişiz:KK52::KK52:
yarın oğlumu görecem inşallah iyi geceleeerr
:KK54::KK54:

kızlar doğum izni alışmaları tamamlanıp meclis tatile girmeden yasalaştırılcakmış :KK31:

şeker yüklemesi için yorum yapan tüm hamişlere teşekkür ediyoruz içim rahatladı 50 de aç tok farketmiyormuş demekki:KK16::KK16::KK16:
Kızlar ben bile soracam. Ben son birkaç güne kadar bebeğin hareketlerini karnımın üst taraflarında hissediyordum çok hızlı tekmeliyodu hatta dışardan da çok rahat görünüyordu şimdi birkaç gündür aşağıdan aşağıdan vuruyor rahmimin altını zorluyo sanki. İçerden hissediyorum hep. Anlatamıyorum ki... Acaba pozisyonu mu değişti çünkü son gittiğimde başı yukarda demişti şimdi başı aşağı mi dersiniz... Kontrolümüz Cumartesi çok merak ediyorum. Sizin bebişlerin hareketlerini nerden hissediyorsunuz????
her yerde hissediliyo bazen dediğin gibi çıkacakmış gibi vajinaya doğru çalışıyo yeri geniş şimdilik dönsün dursun bakalım
olur tabi ben başladım resimlerini de çekiyorum yükleyincce bakarsıınız. istoç toptancılar yeri büyük bi sanayi yeri.
istanbulda yanii burda varmı satan biryer hiç bilmiyorum..
kızlar doğum izni alışmaları tamamlanıp meclis tatile girmeden yasalaştırılcakmış :KK31:
inşallahh meclis eylüldemi tatil oluyor 1 ayla falan kaçırmayalım da:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Kızlar ben bile soracam. Ben son birkaç güne kadar bebeğin hareketlerini karnımın üst taraflarında hissediyordum çok hızlı tekmeliyodu hatta dışardan da çok rahat görünüyordu şimdi birkaç gündür aşağıdan aşağıdan vuruyor rahmimin altını zorluyo sanki. İçerden hissediyorum hep. Anlatamıyorum ki... Acaba pozisyonu mu değişti çünkü son gittiğimde başı yukarda demişti şimdi başı aşağı mi dersiniz... Kontrolümüz Cumartesi çok merak ediyorum. Sizin bebişlerin hareketlerini nerden hissediyorsunuz????

her yerden hissediyorum ben aşağı yukaru sağ sol hatat bi ara yokunu kaybedip böbreklerimden çıkmaya çalışıyor :) ben 26. haftamda gittiğimde doğum pozisyonunda dedi 28 de gittiğimde poposunun üstünde oturuyor dönmüş dedi. ama daha çok zaman var çok döner dedi. onlar nasıl raharsa öyle duruyorlar.

inşallah canım ama umudum kalmadı artık ya çocuk oyuncağına döndü. eğer ağustostan önce çıkmazsa ben faydalanamıyorum zaten :KK43:

günaydın göbüşler ve kuzuları....
ya kızlar bana doktor 15 hazirandan sonra hazır ol dedi. doğum 3 temmuz gözüküyor ama öyle dedi. şimdi ben 13 mayısta(33 haftalık oluyor ) izne ayrılmayı düşünüyorum yani 7 hafta önce izne ayrılıyorum o 1 haftayı doğum sonrasına atınca toplamda doğum sonrası 9 hafta kullanacağım. eğer 3 temmuzda bebek olursa. 1 eylül iş başı oluyor. şimdi biz doğum öncesi ve sonrasında heyet raporu alırsak doğum iznimiz donuyor mu yani heyet bitince devam ediyor mu. mesela senelik izinlerde rapor aldığın an donuyor rapor bitince devam ediyor bunda da aynı şey oluyor mu ?

günaydın göbüşler ve kuzuları....
ya kızlar bana doktor 15 hazirandan sonra hazır ol dedi. doğum 3 temmuz gözüküyor ama öyle dedi. şimdi ben 13 mayısta(33 haftalık oluyor ) izne ayrılmayı düşünüyorum yani 7 hafta önce izne ayrılıyorum o 1 haftayı doğum sonrasına atınca toplamda doğum sonrası 9 hafta kullanacağım. eğer 3 temmuzda bebek olursa. 1 eylül iş başı oluyor. şimdi biz doğum öncesi ve sonrasında heyet raporu alırsak doğum iznimiz donuyor mu yani heyet bitince devam ediyor mu. mesela senelik izinlerde rapor aldığın an donuyor rapor bitince devam ediyor bunda da aynı şey oluyor mu ?
bundada durur hehalde en iyi muhasebeciler bilir ama memursanda idari mali işler bilir

Gunaydinnn sabah bi bas agrisi ile uyandimm.off cok agriyorr.yine izinler konusunda kafalar karismis

[h=5]Yarın ne olacağım'ın kaygılarından uzak,Yarınlara ne katabilirim'i düşünerek
Yarınlara emek sarfederek ,Güzel bir dünya yaratmak dileğiyle..
Birlikten güç değil güzellik ve sevgi doğsun..!
Sevgiyi ve umudu içinizde yeşerttiğiniz bir gün olsun
Yeni gün size ve sevdiklerinize güzellikler getirsin
Dudağınızdan sevgiler dökülsün,Gözlerinizde ışıklar saçılsın..
Yürüdüğünüz yollarda yeni hayalleriniz ve başlangıçlarınız olsun
Zor günlerinizde yanınızda bulunacak dostlarınız olsun.
Mutlu Olun, Sağlıklı Olun, Sevgiyle Kalın.
Günaydın,cici annişler ve kuzuları
:KK16::KK16:[/h]

Günaydın güzel annecikler ve bebecikleri :)
Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir gün dilerim..
sevcanf duanı okudum Allah kabul eder inşallah..
sevgilerimle,

Günaydın güzel anneler ve onların tospilkeri biz geldik ''TUANAM'' la teyzeleriii :KK9::KK9::KK9::KK9:
Bugün nasılsınız bakalım herkes iyidir umarım biz iiyiz kızımlan çok şükür herşey yolunca ahhh bide şuu bel ağrısı olmasaa dahada ii olucam ama oda olacak o kadar dimi ama artık çok yorucu olmaya başladı çalışmak bi izne ayrılsamda evimde dinlensem diye sabırsızlıkla o günü bekliyorum hakkımızda hayırlısı artıkınnn:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

sevcanf : Canım duanı okudum allah kabul etsin inş...

Son düzenleme:
Günaydın güzel anneler ve onların tospilkeri biz geldik ''TUANAM'' la teyzeleriii :KK9::KK9::KK9::KK9:
Bugün nasılsınız bakalım herkes iyidir umarım biz iiyiz kızımlan çok şükür herşey yolunca ahhh bide şuu bel ağrısı olmasaa dahada ii olucam ama oda olacak o kadar dimi ama artık çok yorucu olmaya başladı çalışmak bi izne ayrılsamda evimde dinlensem diye sabırsızlıkla o günü bekliyorum hakkımızda hayırlısı artıkınnn:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

günaydın bu bel ağrısı mahvediyor benide gece her 15 dk bir uyanıyorum bel ağrısıyla, ve bir taraftan diğer tarafa dönemiyorum bile şimdide okulda ağrıdan kıvranıyorum ne yapacağız bilmiyorum:KK43: doğum izni kesinleşsede erkenden ayrılsak artık değilmi?

karyola ölçüleri 60 120 uyku setlerinin ölçüsü bunlara büyük gelecek karşılaştırdığım kadarıyla. genelde daha büyük uyku setleri. park yatak için olanlardan mı almayı düşünüyorsunuz? biraz büyüyüp tek tarafını çıkarınca o kenarlıkları takılamayacak her tarafı boş kalacak malum park için olanlar tümden oluyor ayrı ayrı olmuyor. alanlar varsa nasıl yapmayı düşünüyorsunuz acaba:26::26::26:

X