2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

hmmm sağolasın canım cahillik zor işte

Valla en korktuğumda gaita testi.kusma yok sadece sancı vurunca midem bulancak gibi oluyo.

evet inşallah canım çok saol, bu arada sen de yarın iki haneli sayılara geçiosunn, tebrik ediyorum şimdiden çok heyecanlııı

Aaaa gerçekten bende iki haneli sayılara geçiş yapıyorum.Kutlamalıyım bir çikolatayı hakettim heyecanlandırdın beni

Valla en korktuğumda gaita testi.kusma yok sadece sancı vurunca midem bulancak gibi oluyo.

neden kkorkuyosun ki? sıradışı bişey yok tuvaletini yapıyosun alt tarafı... yaptır ki sorunun nerde olduğu bilinsin... hamilelikte ishal el tersiyle atılmaz...

Canım 28 haftalık olunca kan uyuşmazlığı iğnesi için hastanede yatacağını yazmışsın bizdede kan uyuşmazlığı var ama doktorum ilk başlarda ya 28.haftada iğne olacaksın yada bebek doğduktan sonra iğne olacan demişti geçen ay gittiğimizde tekrar sorduk şimdilik bir sorun görünmüyor bebek doğunca kan grubuna bakılıp ona göre iğne vurucaz demişti acaba tekrar mı sorsam yawww:18::18::18::18::18::18:

Hasta bezini hastane vermiyor mu??

bızımkı vermıyor o yusden bende gorumcem den geldı onu kullnaıcamm cnm

bızım dr degıstırdı cnm:44::26:

ıkı aydır uyarıyor sırt ustu yasak deye benım dr canımm:44:

eşimin bi akrabası öldü sabah yaşı geçkindi felçliydi allah rahmet eylesin vefat etmiş.akşam gitsemmi cenaze evine sizce.ben bi sorun görmüyorum gitmemek için ama siz olsanız ne yapardınız ??
ben gıder ama fasla almazdım cnm yaa

gecmıs olsun canım rabbım beterınden korusunn

gozun aydın canım benımm bızdede uyusmazlık ıgnesını 9 haftalıkken olmustu sımdı senn yazını gorunce aklıma geldı dun dr kan almıstı tekrar tes yapmak ıcın bgn arayı ogrenecektım unuttummm:26: pekı neden hast.yatıracaklarkıne bende öl e olmadı kıııı
bırde o ıgne ozelde pahalı bırsey ben devlette vurulmustumm sen nerde yaptırıyorsun cnm

yarım---atasehırde nerdesın ben ılk okulu orda okudum emlak bankası atasehır i.ö. de dee

kız lar acayıp kalbım carpıyo ruykum gelıyor bız dınlenmeye gıdıyoruz bakınn gecmsı yenı okudumm olurda aksam gıremesem cok kaynatmayın yoruluyorum artık ama yaaaaaaaa
:13:

kayışdağı'nda oturuyoruz... ama söylediğin yer sanırım biraz daha aşağıda ataşehirin içinde olabilir... ben pek bilmiyorum istanbulu..

ayyy yine alakasız bişey sorcam, hani yağlanıosunuzya ,bu yağı emmio vücut, bekliyorum bazen 15 20 dk emsin die yine de emmiyo, siz napıosunuz???

cnm valla palmers kakao kremi ve banyodan sonra yağını kullanıyorum giyiniyorum üstümü ama yine de 12 saat cildim nemli kalıyor süper kuru bir cildim vardır bu arada

bende oldum dr gittim ishal hamilelikte önemli bebek sussuz kalmasın diye serum verdiler bana

korkun yapılış tarzındanmı anlamadım ama iğrenç birşey olduğu kesin korkulucak başka bir durum yok

evettt bende 99 oluyorum yarın yuppiiii

gözün aydın cnm

Benim de göbeğimde zaten biraz kıl olduğu için badem yağı kullanmadım canım.Risk almak istemedim Bu söylediğim üç yağı karıştırdım ayrı ayrı alıp aktardan. Kakao yağının katı olanını aldım ama daha doğalmış. İlk seferinde biraz eritmen gerekio ama sıcağı görünce hemen erio zaten. Doğum yapan bi arkadaşım kullanmışta o önerdi bana bunu. Hiç çatlağı olmamış .

kuzum çok geçmiş olsun ama ishal önemli yaa, bence bi dr.una danışsan iyi olur
maşallah kuzucuğunaaa
bende 12. haftada çapada cvs yaptırdıktan sonra oluştum kan uyuşmazlığı iğnesini, ama beni öle hastanede yatırmadılar, evde istirahat verdiler sadece

ayyy yine alakasız bişey sorcam, hani yağlanıosunuzya ,bu yağı emmio vücut, bekliyorum bazen 15 20 dk emsin die yine de emmiyo, siz napıosunuz???
aa ben beklemiyorum valla yaa, bübchenin bebekyağını sürüyorum emiyo öle bikaç dk. masaj yapınca zaten. öle kırkpınara çıkar gibi sürmüyorum tabi direk kıyafet giymiyorum ama atlet mutlaka giydiğim için sorun olmuyo

Kızlar belki de paylaşım yeri farklı bu konunun ama acele yazmak istedim.doğum için medipol Cevahir tekcanı önerdiler.diyabet sebebiyle sezaryen olacağım muhtemelen. Onda sezaryen olan tanıdığı olan var mı? Benim için ameliyatı iyi olması çok önemli çünkü. Hastanenin doğum için iyi onu biliyorum. Doktor referansı önemli arkadaşlar benim için.

Canım yapılış tarzı benim korkum idrar tahlili bile veremiyorum kaçıyo gidiyo elim ayağım birbirine dolanıyo anlıcan.
Ama bugün iyiyim biraz sadece tuvalete sabah gittim karın ağrım var heralde geçiyor.
Ben o kızartmayı yedim ondan oldu sarımsaklı yoğurtta fazla geldi heralde annem sağolsun hasta etti kendinide benide...

kızlar...
herhangi beğendiğim bi yerden sipariş vericem bebek şekerlerini... tarih-isim etiketinii de hazırladım... kocam çıktısını alır doğum zamanı keser zımbalarız ...hatta zımba değil nazar boncuklu çatallı iğneyle sabitleriz..

Son düzenleme:

ay kaçma hussusundan bende muzdaribim bekle dur

cnm arkadaşta yazmış 50 mgda açlık tokluk mühim değil

cnm bende bir kanama olmuştu o zamanda vuruldum.o gün doktor 28.hafta da vurulucaksın dedi.doğumdan sonra da kan grubuna bakılıp ona göre vuruluyor sanırım
bence tekrar sor üstüne düşülmesi gereken bir konu

cnm bende bu şeker testi için devlete gittim.orada kan grubumu sorunca aklıma geldi sordum.dedi sabah yatış yapıcam akşam çıkıcan.diğerinde bende yatmamıştım.bu hafta özele gidersem birde ona sorarım.sende takip et cnm

maşallah kuzucuğunaaa
bende 12. haftada çapada cvs yaptırdıktan sonra oluştum kan uyuşmazlığı iğnesini, ama beni öle hastanede yatırmadılar, evde istirahat verdiler sadece

cnm bende bilmiyorum ki vallahi sorucam tekrardan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…