2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
eşimin bi akrabası öldü sabah yaşı geçkindi felçliydi allah rahmet eylesin vefat etmiş.akşam gitsemmi cenaze evine sizce.ben bi sorun görmüyorum gitmemek için ama siz olsanız ne yapardınız ??
ben olsam gitmezdim galiba tabi aranızdaki ilişkiye bağlı. eşimi gönderirdim çok yakınlığım yoksa. öyle yerler olumsuz etkiliyor insanı. telefonla başsağlığı dileyebilirsin belki:KK17::KK17:

bende annesütü vermeden önce gazı iyice çıkmış bi maden suyundan 1 çay kaşığı damlatmak istiyorum ağzına.... bunun da gaz olayında faydalı olduğunu duymuştum... ayrıca gaz çıkarmak basit gibi düşünülen bi konu ama bana göre oldukça önemli... çünkü bazen bebek gaz çıkarmakta sorun yaşayabiliyor... yada anneyi emerken uyuyakalabiliyor... gazı çıkmadığı zaman kusma ihtimali %90... ve uyurken kusması çok tehlikeli... Allah korusun genzine kaçıp boğulma riski bile var... eğer bunu çözecek bişey varsa neden kullanmayalım ki?
gçene bir yerde oudum bende emerken uyuyakalırsa uandırın mutlaka yazıyordu hem onu uyku aracaı olarak görmesin hemde gazı çıakrın diye. eğer bebek devamlı emerken uyursa anneyi kullanıyormuş uyumak için zeki yaratıklar :) walla ben su vermek istiyorum mesela annem bana kardeşime abime vs verimiş hep. şimdi vermeyin diyolar ama benim bi arakadaşımın kızı 11 aylık bende ilk başta verdim dedi. hatta sarılık olmuş bebek sonra vermeye başlamış sarılığı çiş ile atacak çiş içinde bol su verdim dedi. su vermezsen ek gıdalara başlayınca zor oluyro çocuk suyu bilmiyor alışmamış dedi. şimdi herkes farklı bişey söylüyor bilmiyorum ya karışık bi durum

gçene bir yerde oudum bende emerken uyuyakalırsa uandırın mutlaka yazıyordu hem onu uyku aracaı olarak görmesin hemde gazı çıakrın diye. eğer bebek devamlı emerken uyursa anneyi kullanıyormuş uyumak için zeki yaratıklar :) walla ben su vermek istiyorum mesela annem bana kardeşime abime vs verimiş hep. şimdi vermeyin diyolar ama benim bi arakadaşımın kızı 11 aylık bende ilk başta verdim dedi. hatta sarılık olmuş bebek sonra vermeye başlamış sarılığı çiş ile atacak çiş içinde bol su verdim dedi. su vermezsen ek gıdalara başlayınca zor oluyro çocuk suyu bilmiyor alışmamış dedi. şimdi herkes farklı bişey söylüyor bilmiyorum ya karışık bi durum

valla benim yeğenim uykudan bayılıyo gözlerini açamıyo bile... uyanıp gaz çıkardığını hiç görmedim... zır zır zırlar herhalde...:KK9:

Ben emerse eğer ilk 6 ay su vermiycem ,sütün çoğu su zaten benim bildiğim:emir_bebek:

Kızlar 992 de kalmışım okuyamadım valla.
2 gündür rahatsızım yatak döşek yatıyorum.
Pazar günü sölemesi ayıptır karışık kızartma yaptım üzerinede annem sarımsaklı yoğurt yapıp döktü yedik
yedikten sonra başladı mide arılarım.birde üşütmüşüm 2 sibir arada olunca tuvalete koş yatağa koş karın ağrısı kemik ağrısı mide bulantısı derken ölüyorum.dr ada gitmedim ishal olmak kötü değildir heralde.bol su içiyorum.

kızlar doktordan geldik,dün gidemedim maalesef.kızım 4 gün önden gidiyormuş maşaallah :nazar:
açlık şekerim 66,50 gr sonrası 82 çıktı hamdolsun.dikkatte etmemiştim,sabah kahvaltı yapmıştım.
bir dikleyişte içtim.soğuk suyla içince çokta etkilemedim.nefes almadım vallahi bitsin diye :)
28 haftalık olunca kan uyuşmazlığı iğnesi için sabahtan akşama hastanede yatacağım yarım gün.
bizden haberler böyle kızlar,herkes iyidir umarım =)))

ayyy yine alakasız bişey sorcam, hani yağlanıosunuzya ,bu yağı emmio vücut, bekliyorum bazen 15 20 dk emsin die yine de emmiyo, siz napıosunuz???

Pazar günü sölemesi ayıptır karışık kızartma yaptım üzerinede annem sarımsaklı yoğurt yapıp döktü yedik
yedikten sonra başladı mide arılarım.birde üşütmüşüm 2 sibir arada olunca tuvalete koş yatağa koş karın ağrısı kemik ağrısı mide bulantısı derken ölüyorum.dr ada gitmedim ishal olmak kötü değildir heralde.bol su içiyorum.

çok geçmiş olsun... bende geeçnlerde kızartma sonrası kusmuştum... bulantım vardı... doktorumu aradım shal-bulantı veyA kusma nüksederse gel mutlaka dedi... ne kadar su içersen iç o kaybı doldurman biraz güç... bence bi dr gidip gaita yaptır ve bi serum ye...

aynısı bende oldum hem üşütmüşüm hemde tavuk yemiştim ona bağladım birazda hem tualet hem kusma sorma 2 gün böyle geçti gitmedimde doktora nane limon falan içtim mideme iyi gelsin die 3 gün sonra düzeldi bişey olmaz yani.dikkat et yemene bugün yarın düzelrsin sende..

Herşey üst üste gelmiş canım çok geçmiş olsun sana , bol suya devam inşallah atlatırsın en kısa zamanda ..

ayyy yine alakasız bişey sorcam, hani yağlanıosunuzya ,bu yağı emmio vücut, bekliyorum bazen 15 20 dk emsin die yine de emmiyo, siz napıosunuz???
sen hangi yağı kullanıyorsun ki :26:

geçmiş olsun ağır geliyordur kızartma falan

geçmiş olsun. hamilelikte ishali önemsiyorlar baya bildiğim kadarıyla. doktoruna sor istersen yinede sen bilirsin
kızlar doktordan geldik,dün gidemedim maalesef.kızım 4 gün önden gidiyormuş maşaallah :nazar:
açlık şekerim 66,50 gr sonrası 82 çıktı hamdolsun.dikkatte etmemiştim,sabah kahvaltı yapmıştım.
bir dikleyişte içtim.soğuk suyla içince çokta etkilemedim.nefes almadım vallahi bitsin diye :)
28 haftalık olunca kan uyuşmazlığı iğnesi için sabahtan akşama hastanede yatacağım yarım gün.
bizden haberler böyle kızlar,herkes iyidir umarım =)))
maşallahh kızına..:KK9::KK9::KK9::KK9: senin sonuçta d aaçlık şekeri mi yazıyor? sabah bende yaptırdım tokum dedim sende tokmuşsun galiba ama açlık şekeri yazmışın demekki benimki de normal testinde açlık yazıyorsa:KK52::KK52::KK52: kafama takıldı

bayanlar şeker testi için gittim bugün . doktor aç mısın die sormuştu tokum dedim. 50 gramlık içtim sonuçta glukoz açlık 86
60 dakika 82 diyor neden açlık yazıyor anlamadım toktum ben. acaba tüm testlerde mi böyle yazıyor. aç gidilen 75 ve 100 gramlık mı oluyor benimkinde 50 gram yazıyor. anlatabildimmi bilmiyorum aama:KK53::KK53::KK53:

Cnm bazı hastanelerde 50lik bazılarında 75lik yapılıyor. Eskiden hep 50likmiş son yıllarda 75lik de yapılmaya başlanmış. Bunun senin açlık tokluğunla alakası yok cnm. Açlık yazısı da bütün testlerde aynı. Sonuçta iki değerin de çok iyi maşallah dert edecek bir şey yok ne güzel atlatmışsın şeker olayını güzelce:)

X