2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ya aslına yenilenlerle alakalı olmadığını düşünüyorum ben ama halk arasında yaygınlaşmış işte genel bi kanı var ya tatlıyı çıkar hakkıyı ye ekşiyi çıkar ayşeyi gibi :)

sağol canım bilgiler için.tırsmadım değil :18:

ya aslına yenilenlerle alakalı olmadığını düşünüyorum ben ama halk arasında yaygınlaşmış işte genel bi kanı var ya tatlıyı çıkar hakkıyı ye ekşiyi çıkar ayşeyi gibi :)

evet canım sana katılıyorum bencede alakası yok yediklerimiz bazen mideyi bastırmak için bazende vucuttaki eksik minarellerle alakalı yani düşünüyorumda aşerip kömür yiyen aşerip duvar döküntüsü yiyenler var onlar hangi cinsiyet gurubuna giriyor hehehehe:))

ay birçok belirtimiz aynı benimde belim ağrıyodu ama ben sağdan yumurtladım ama adet düzensizliğim var yumurtlamam geç olmuş 14 eylül son regl ama dr a göre 3 ekim son regl senin kontrolün ne zaman ben ayın 20 si gibi gidicem netlesir artık

sağol canım bilgiler için.tırsmadım değil :18:

Bende görünce çok tırstım helede sigara kullanımını hala kesmemiş olan annelerde durum daha vahim gibi tüketeceksende az ve öz iç mesela türk kahvesi fincanıyla tadımlak ara ara tüketebilirsin diye düşünüyorum mesela bende felaket sabahları maydanoz yerdim çiğ çiğ limonlu sonra öğrendimki aşırı tüketmek iyi deilmiş doktorumda onaylayınca bıraktım şimdi ara ara az yiyorum

ben hamileliğimin başından beri ekşi yedim,kesmedi turşu suyu içtim kesmedi bir limonu aldım evire çevire yedim.normalde yiyemem o kadar ekşi.
herkes dediki ayşe geliyor.ama bulantım olmadı,1 hafta kadar oldu istifra etmedim.rahattım çok şükür.
son kontrolde doktor %85 erkek dedi.anlattım doktora ekşi yediğimden kız bekliyorlar diye,
öyle bir inanış var değil mi ye ekşiyi...,ye tatlıyı... diye dedi aynen dedim.
mide bulantılarında da bebek saçlanıyor derler ya,sanki bebek midede dedi

Ben 28 inde gidicem sen benden öncesin hadi bakalım ilk seninkini öğrenicez kısmetse allah gönlündekini nasip etsin inşallah

kızlaaarr bu sabah bebeem uyandırdı beni minicik tekmeleriyle. oyy heyecandan ölüyodum ya 2 kere yaptı nasıl uyandıgımı anlamadım.
önceden içerde bişeyler oldugunu biliyordum hissediyordum ama tekme bambaşkaymış ya

tekmelenmeyi hiç bu kadar seveceğimi sanmazdım hahaha :))))

Kızlar merhaba öğrenmek istediğim birşey var eşimle bende kan uyuşmazlığı var,bununla ilgili 7, ayda bir iğne olmam gerektiğini doktorum söyledi fakat biryerde okudum benim gibi rh negatif annelerin hanileleiklerinde her ay indirekt coombs adındaki testi yaptırmaları gerekmekteymiş,ben 3 dr birden gittim şu ana kafar hiçbiri ne bundan bahsetti nede bu testi istedi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

cnm sen genede gıt sorr sonra sana ası kartını verecek oylelıkle tarıh yazacagı ıcın karıstırman olmaz tmm bnm artık ası kartım var ve ona yazıyorr

cinsiyetleri belli olan arkadaşlarım
isim düşündünüz mü?karar verdinizmi

yaaa benim canım acayip kahve istiyor bu aralar nescafe hemde içsem zararı olurmu ki yaaa

kuzum çok canın istiyosa çay bardağına sütü çok kahvesini abartmadan yap iç bence. arada bi bi bardak içmenin bi zararı olmaz bence. bende çok canım isterse içiiyorum. günde 1 bardak türk kahvesi içilebilir dio doktorlar. midene dokunmuyosa aşırıyada kaçmadığın sürece sorun olmaz

tünaydın güzeel anneler...
bu sabah epeyce kahvaltı keyfi yaptık... ben mutfağı toparlarken kocam da oturmuş topikte yazılanları okuyodu meraklı şey... bugün şu kadar olmuş... burası gelişiyomuş kurabiyemizin diyip duruyo... ev çok toz olmuş dedi... "aşkım ben artık süpüremiyorum, silerim ama süpüremem" dedim... o zaman cumartesiyi bekleyelim dedi şimdi işe gönderdik babişkomuzuuu başlasn tv keyfiiii

bu arada bizim henüz cinsiyetimiz belli değil ama 3 yıldır isimlerimiz belli
kız Zeynep Su
erkek Ali Aydın

canımcım benimde kan uyuşmazlığım var ben a rh- im. eşim a rh+. bende şöyle oldu 12.haftalıkken çapaya gittik cvs biyopsisi yapıldı bana.sonrasında düşük tehlikesi olduğu için kan uyuşmazlığı iğnesini hemen opeasyonun arkasına kalçadan yaptılar. başka birşey sormadılar söylemediler. o dediğin testi duymadım ama eğer ben bu operasyonu geçirmeseydim normal şartlardaki hamileler için ilk doğumdan yada allah göstermesin düşükten sonra 72 saat içinde vuruyolar.

ya kuzum aaahh ahh! isim işi çoookkk zor ben şimdiden koyalımda ona ismiyle hitap etmeye başlayalım diyorum. ama hiç öle beğendiğim bi isim olmadı fazla. naapcam bilmiyorum çok zooorrrrr. erkek olsaydı belirlemiştim aras koyacaktık şimdi kız olunca kaldım öle. dün annem beren olsunmu dedi. bilemiyırum işte anlamıda güzelmiş. güçlü akıllı demekmiş. daha düşünmedeyiz ama yaa.

merhaba ben de temmuz anne adayıyıyım :) 15 Temmuz muhtemel doğum tarihi ,yukarıdaki listeye kendimi nasıl ekleyebilirim acaba ?

Ahh ahh sormayin gitsinn :)) her gece bu muhabbetle yatiyoruz, benim esim kafasini takmis "ishak" ismine bende "eyüp" istiyorum 3 aydir.. En son fikrimiz "ömer" ve "emir" de kaldı :))

bang bang duanı okudum allah kabul etsin inş.

kızlar ben 20. haftaya girmişim yaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…