2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kilo konusu geçmiş ben de söylim bari

1 aylıkken öğrendiğimde tartıldım 74.5 kiloydum şimdi 6. ayın içindeyim 80.5 kiloyum. 6 kilo almışım
90 bulurum gibime geliyoor (

vay be daha 2 sene önce 58 kiloydum offf offff

Vallahi aynen öyle canım kayınvalidem şimdiden kızım diyor torunum değil sinir oldum o benim kızım sonuçta onun degil bir gün çok fena kırıcam ya hadi hayırlısı birde doğum ramazana denk geliyor 7 temmuz ramazanda bayramda burda birde oruç tutmaz şeker hastası biz benim memleketimde yaşıyoruz annemle benim evimin arasında 10dk mesafe var birde yalancı kaynanam sorma napacam bilmiyorum valla 1 ay annemide benide çileden çıkaracak biliyorum allahım yardımcımız olsun

bende 1 aylıkken tartıldığımda 76 çıktım salı tartıldım 85 çıktım morel sıfır inşllah sezaryan olmaz kilodan dolayı ben hiç bi zamn bu kadar almamıştım 60 ile 65 arası gidip geliyordum offfffffffffff offffffffffffff

pekı neden olurmus nasıl gecermıs cnm yaa sbh bastırcagımm bendede varsa onlemımı alayımm

ağzına yüreğine sağlık canım benim.
sagolasın cnm ınsl hayurlı anne baba lar oluruzz hayurlı evlatlar dunyaya getırmek nasıp olur ınsll normal dogum ılee

CAN_SIN çok teşekkür ederim canım çok makbule geçti doğrusu, yayınlayan arkadasa ben de teşekkürü bir borç bilirim:)))
bu arada ben 21. haftamdayım 4- 4,5 kilo civarında almışım.

rica ederim kızlar okuya okuya yorumları listem bu hali aldı.artık kesinleşti alacağım şeyler.silikon göğüs ucu ile göğüs kalkanı göğüs ucu olmayanlar eklesin,ilk zamanlar emzirmek çok sıkıntı biliyorsunuz

canım akşam gittim dr.çok şükür allahıma herşey yolundaydı.dr sağolsun çok ilgilendi heryerine baktı

yarın başka bi doktora gideceğim inşallah beyenirsem ona devam edeceğim oğluşumu göreceğiz babannesi ve babası ile :) bizim oğluş bugün çokk hareketli yaww maşallah

meraba arkadaşlar benim doğumumda 4 temmuz eğer daha önce gelmezse ben aranıza biraz geç katıldım çünkü hamilelikle ilgili bazı problemlerim vardı bu yüzden başka bir topikte yazışıyordum ama şimdi bende aranıza katılmak ve hamileliğimi normal bir şekilde yaşamak istedim eğer kabul ederseniz

nazkız hoşgeldin ne tür sorunlar vardı? inşallah geçmiştir..

valla nolacak bilmiyorum inşallah veririz. millet hamilelikten önce kilo verir hazırlanır ben de daha beter kilo alıp hamile kaldım ya :/

boyun kaç senin bu arada? ben 1.62

hoşgeldin nazkız. Allahın izniyle bir şey olmaz, sen duanı et ve kendini strese sokmamaya çalış. benim de ikili testimde sorun çıktı. 2 gün kafama taktım şimdi dua ediyorum yalnızca, bebeğimden vazgeçemeyeceğime göre kafama da takmama gerek yok. Allah büyük..

ayyy kuzucummm çok tatlıymış maşallahhh

nasılda kocaman olmuşş

Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah canımm

dün gündüz müdürümüz izin vermedi gidemedik. akşamda telefonda konuştuk ağrısı çoktu sezeryan olunca rahatsız etmek istemedik bu akşam gideceğiz yarın yazarım canım :)

annesi izin verirse bebişin fotosunuda getir bize olur mu

yarın başka bi doktora gideceğim inşallah beyenirsem ona devam edeceğim oğluşumu göreceğiz babannesi ve babası ile :) bizim oğluş bugün çokk hareketli yaww maşallah

hadi bakalım hayırlısı inşallah beğenirsin doktorunu

aramıza hoşgeldiinnn.
şuanda nasılsın bebişinde iyidir inşallah

1\70 boyum valla 2 3 kilo alanları duyunca baya kötü oldum yaww

inşallah canım valla artık değiştirmek istemiyorum..

kızlar bakın bugün başıma ne geldi....

"Neee kiz miii hayiiiirr ,erkek olcak! iyi bakin ", ve yeniden bakildi evet erkekmisss:)) ohh "peki simdi eminmisiniz?" "evet erkek bebek"

kızlar bakın bugün başıma ne geldi....

"Neee kiz miii hayiiiirr ,erkek olcak! iyi bakin ", ve yeniden bakildi evet erkekmisss:)) ohh "peki simdi eminmisiniz?" "evet erkek bebek"

:)) banada 14. haftada buyuk ihtimal erkek dediler 17. haftamda kesin kiz dediler p.tesi kontrolum var tekrar sorucam emin olmak icin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…