2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Slm Anne adayları topiğiniz kapatılmış üzüldüm:KK43:( Benide listeye eklermisiniz 27 temmuz ve ilk bebiş teşekürederim:))
Hoşgeldin
İlk sayfadaki bilgilere bakarak bilgilerini yazarsan cok sevınırım

öncelikle iyi geceler bi kaç gündür girmeye fırsat bulamadım topik kapatılmış yenisi açılmış ta listeyi otamatik geçirmediniz herhalde listede adım felan kalmamış

Svem listeyi otomatikgecırmemiz mumkun değil
Çünkü hepsi silindi diğer üyeler
O yüzden tek tekbılgılerını yazarsan ekleyebilirim
Teşekkürler.

Bir çocuğum olsun..
parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz altlarım çöksede
gaz sancıLarını gördükçe içim acısada
kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..Mutlu olayım ..
Yavrumun saçları çıkmaya başladığında şelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim Evladım diye ..
tıpış tıpış yürürken yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla...

Çookk güzel canımm. İnşallah yaşarız tüm bunları :KK16:

Bugün doktora gittik ve bebişimizi gördük:) herşey yolunda çok şükür, kızımız olacakmış :) parmaklarını gördüm çok güzel bir duyguydu:)

Onun parmaklarını yesinlerrr:nazar::nazar: Hayırlı olsun canım kızçenn :KK1::KK1:

Svem listeyi otomatikgecırmemiz mumkun değil
Çünkü hepsi silindi diğer üyeler
O yüzden tek tekbılgılerını yazarsan ekleyebilirim
Teşekkürler.

21 yaşındayım ilk hamilelik son adet tarihim 5 ekim muhtemel doğum tarihi 13 temmuz cinsiyet belli değil çankırıdayım diğer topik neden kapatıldı konuylailgili hiç bilgimyok merak ettim şimdiden teşekkürler

idrar yolu enfeksiyonu olmasın? benim 2-3 kere oldu ya ondan ağrısını biliyorum şimdi
:2:

Allahtan ıvır zıvır pek yemiyorum. önceden çok düşkündüm şimdi aklıma bile gelmiyor. kolay gelsin çok yorma bebişi ya bende misafir falan pek olmaz anca oturuoz biz :KK1: 1 aya kadar yürüyüşe başlicam inşallah
ınsl cnm bende yuruyorum arba kullanmıyoruzz ve 7.aydan sonra gunluk yuruyecegız kocısle yada ark.larla canımmmm aynen cıps ıvır dı zıvır dı ög hepsıde ve zararlıı hepsıdeee gıda boyası fılan ögg egg egggg:26::KK30:

Allah yardımcın olsun canımm. Çok yorma kendini dicemde yapçak bişey yok gibi gözüküyor :KK52: Maşallahh çokta hamaratsınn :nazar::KK1: Benim gözümde büyüdü saydıkların

İçini ferah tut tatlım güzel haberlerle dönüceksin inşallah. Dualarım sizlerle :nazar::nazar:

Hımm onu daha yaptırmadım canım. Bu ay sonunda olucak oda inşallah :KK16:

Canımm gözünaydınn :KK16:
Çok sevindim güzel haberlerine. İnşallah hep böyle güzel güzel geçer sonuna kadar:KK16:

Benim oğluşum oluyor canımm :KK55::KK55:
ben k v. ıle oturdugumdn gelen gıden cok oluyor ve bızımaılede kalabalık gorumler kayınlar her hafta sonu burdalar nerdeyseeeeeeee dun gece 2 de uyudukkk fılann 11 dede uyandık cok sukur kı kv kayınanalık yapmıyorr:KK24::KK24:sımdıde temıslıgı yaptım odamın perdelrı yıanıyor sonra utu ve camını sılcemm ınslll aksmaa yemegıde kv dusunuyor ehhe mutfakk ondan sorumlu artık genekı ben gırmekıstemıyorr bır kere tıksındımyaaa:KK19::KK19::KK19:
bende tıtızlık durumu var yanı yanıs nalama ev kalabalık oldugu ıcın toz bırıkse yerımde duramıyorum suandada gobıs delıgım agrıyor nedense??ama camı sılmededne perdemı takamam ve utu de olucakk hayırlısı yavass yavass ilahii eslıgınde yaparız oglusumlaaaaaaaa:KK33::KK33:oda oynar içeriyi dagıtmadan yoksa annesi kızar ona heheheh:KK52::KK52::KK52::KK52:tıtız olucak bnm oglum dagınıklıgı oda sevmıcekk bole gıderse annesı gıbııı heheh:KK31::KK31:KURBANN OURUM ONU YARADANAAAAAA:KK16::KK16:
:KK16:

kızlar ya! benim belim ağrıyor ama onun ağrısından ziyade sol kalçamla belim arasında batar gibi bir şey oluyor oturur kalkarken. sizde de oluyor mu doktoruma sorayım mı acaba ya? 2 gündür çok fazla oturamıyorum ondan mı acaba?

kızlar ya! benim belim ağrıyor ama onun ağrısından ziyade sol kalçamla belim arasında batar gibi bir şey oluyor oturur kalkarken. sizde de oluyor mu doktoruma sorayım mı acaba ya? 2 gündür çok fazla oturamıyorum ondan mı acaba?
canım rahım genıslıyor ve dogum a haırlık yol acılıyor ondan dır bence!!!artıkk 5.ayı bıtırecegız ınslll ee doguma yarım ladık hep beraber ınslll:KK8::KK8::KK8::KK8:rabım bır avaz da dogurmayınasıp etsın ınsl:KK52::KK52::KK52:

ben cuma gunu oldum ve gunden berı kolumu kaldıramıyorum gecelerı sola yattıgımdann sol kolumu az kullandııgmdan soluma vurdurdum ama uyuyamıyorum agrıdan yaaaaaaaaa ıs yaparkende öle aynısııı agrıyor sız oldunuzmu kac gunde gectı bu bgun 3.günüm:KK25::KK25::KK25::18::18:

21 yaşındayım ilk hamilelik son adet tarihim 5 ekim muhtemel doğum tarihi 13 temmuz cinsiyet belli değil çankırıdayım diğer topik neden kapatıldı konuylailgili hiç bilgimyok merak ettim şimdiden teşekkürler

Bılgılerın ıcın teşekkürler
Topiğin neden kapatıldığı ile ilgili admin den bilgi alabilirsin

canım bi 10 sayfa önce aynı şeyi bende paylaştım çok şükür şimdi iyiyim bnde 2 gün çektim şimdi arada bazen oluyo çok ayakta kalırsam doktoruma sormadım perşembe kontrolümde sorucam. aynen bnde sol tarafımda belimden ayağıma ağrı iniyo sanki bişeyler batıyo gibiydi..

canım bi 10 sayfa önce aynı şeyi bende paylaştım çok şükür şimdi iyiyim bnde 2 gün çektim şimdi arada bazen oluyo çok ayakta kalırsam doktoruma sormadım perşembe kontrolümde sorucam. aynen bnde sol tarafımda belimden ayağıma ağrı iniyo sanki bişeyler batıyo gibiydi..

Benimde agriyor.egilince kütleyecek gibi aciyor.kuyrugumun az ustu sag taraf.umarim gecer en kisa zamandaaaa

Bılgılerın ıcın teşekkürler
Topiğin neden kapatıldığı ile ilgili admin den bilgi alabilirsin

Selam, önceki konuda listede vardım fakat burada yokum maalesef. Ekleyebilir misin?

Muhtemel dogum tarihi : 16 Temmuz 2013
İkinci cocuğum
Çalışıyorum
İstanbulda yaşıyorum
34 yaşındayım

Son düzenleme:
Aynen bende vardim diger listede, o listeyi neden komple gecirmediniz buraya?

Sat: 21 ekim
Muhtemel dogum tarihi; 28 temmuz
Ilk cocugum
Cinsiyet ; oglan
Nevsehir

Merhaba daha önceki topiğe yazmıştım ama tekrarlıyayım sat6 ekim bdt 13 temmuz fakat sezeryan olacağı için muhtemelen bir hafta önce olur cinsiyetimiz kız 9 yaşında bir kızım daha var. 36 yaşındayım 2 li taramada herşey normal dedi doktor ama bir arkadaşa herşey normal olduğu halde amniyosentez istemii aramızda varmı bunu yaşayan arkadaşlar ayrıca ben izmir karşıyakafayım gazi hastanesi gülizar hanıma gidiyorum

Merhaba daha önceki topiğe yazmıştım ama tekrarlıyayım sat6 ekim bdt 13 temmuz fakat sezeryan olacağı için muhtemelen bir hafta önce olur cinsiyetimiz kız 9 yaşında bir kızım daha var. 36 yaşındayım 2 li taramada herşey normal dedi doktor ama bir arkadaşa herşey normal olduğu halde amniyosentez istemii aramızda varmı bunu yaşayan arkadaşlar ayrıca ben izmir karşıyakafayım gazi hastanesi gülizar hanıma gidiyorum

Merhaba, sorunun yanıtını bilmiyorum. Genelde düşük tehlikesi oluşturduğu için doktorlar bir sorun görmedikçe amniyosentez yapmamaya çalışırlar. Senin doktorun sorun olmadığı halde neden istemiş anlamadım. Bu arada benim de 3.5 yaşında oğlum var sezeryanla doğdu. Ama ikinci çocuğumu normal doğurmayı planlıyorum. Umarım olur

ben yeni buraya yeni üye oldum ve cok begendim.bende 17+5 haftalık hamileyim ve 2 çocuğum olacak allah nasip ederse ins :-)

ben cuma gunu oldum ve gunden berı kolumu kaldıramıyorum gecelerı sola yattıgımdann sol kolumu az kullandııgmdan soluma vurdurdum ama uyuyamıyorum agrıdan yaaaaaaaaa ıs yaparkende öle aynısııı agrıyor sız oldunuzmu kac gunde gectı bu bgun 3.günüm:KK25::KK25::KK25::18::18:

yaa o kadar ağrıyor muu :26: çok korktum şuandaaa :KK52: ben daha olmadım ama bu korkuyla olamıcam sanırımm :KK52:

ben yeni buraya yeni üye oldum ve cok begendim.bende 17+5 haftalık hamileyim ve 2 çocuğum olacak allah nasip ederse ins :-)

Hoşgeldiin aramızaa :KK16:

Cinsiyeti belli mi bebişinizin? Bu arada 2. bebeğiniz tecrübelerinizden faydalanırız inşallah :KK1:

X