2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bencede aman para kazanıyorum ona yeter mantığında değilim tabiki. ama hiçte vicdan yapmıyorum zaten sabah 8 akşam 5 çalışıyorum evim işe yakın artı haftasonu tatilim var birde hafta içi 1 gün tatilim var napıyım o zamanı değerlendireceğim bende. milyonlarca çocuğa bakıcı bakıyor hepsi mutsuz mu hayır değil. işte en önemlisi bakıcı seçimi umarım bulurum. :) doğum izini senelik için rapor vs derken zaten 6 ay geçecek annemler gelip bakarız diyolar 1 yaşına kadar 1 yaşından sonrada bakıcıya artık marş marş tabi sağlıkla kucağıma alayım öncede :)

ya işte benim kafam karışık o konuda, hem bakıcı istiyoruz hem arada kv ya da annem kontroletsin istiyoruz hem de kv bakıcıyı kaçırmasın işlerimize karışmasın müdahale etmesin istiyoruz hem de bakıcı akıllı uslu güvenilir olsun.... var mı böyle birşey ?

annişler bişey daha sorucam size doğumdan sonra kendimiz için ne almalıyız şimdiden bunuda alıp kenara koyalım emzireceğimiz için sürekli elbisemi alsak sıcakta olucak yoksa emzirmeli badiler varmıdrı napsak

bir yazı okumuştum seneler önce daha bekarken :)) çok beğenmiştim çalışıyorum çocuğumu evde bırakmak güzel değil ama en azından para kazanıyorum ve kendimi güncelleyebiliyorum evde oturduğumda ondan bıkıp onu tv yle başbaşa bırakmıyoruz az ama kaliteli vakit geçiriyoruz demişti, yani bence de az da olsa kaliteli zaman geçirebilmek önemli.. evet zor olacak ama yine de üzülmeye gerek yok

çok güzel bir düşünce gerçekten. ben bazı anneler görüyorum. küçücük çocuklarına çok kötü davranıyorlar. dövmek değilde. konuşma tarzları çocuklarına hitap şekilleri çok itici geliyor bana. daha ufacık çocukları ama sanki şimdiden bıkmış gibiler. çok kolay olmuş bunların çocukları hiç kıymetini bilmiyorlar diye düşünüyorum. belkide bütün gün evde onlarla birlikte oldukları içinde böyleler bilemem tabi

ya işte benim kafam karışık o konuda, hem bakıcı istiyoruz hem arada kv ya da annem kontroletsin istiyoruz hem de kv bakıcıyı kaçırmasın işlerimize karışmasın müdahale etmesin istiyoruz hem de bakıcı akıllı uslu güvenilir olsun.... var mı böyle birşey ?

walla keşke annem ve kv burda olsa da baksalar 1000 km ötedeler amaa geliriz diyolar. tabikide bakıcıdan çok onlara güveniyorum. ama ben çokta pimpirikli bi insan değilim mesela kuzenim var bakıcı tutttu evinde bakıyor oda yetmezmiş gibi annesi ve kv de geliyor bu kadar abartmaya gerek diye düşünüyorum ben neymiş annesi ve kv yaşlıymış yorulmasınmış ama bakıcıyada güvenemiyor. ya tabikide aynı şehirde ise annen kv gelip kontrol etmeleri mantıklı ama benim dediğim kuzenin annesi ve kv başka şehirde onlarıda esir alıyor resmen evde hepsi bir yaşıyolar. işte Allah akıllı uslu bakıcı nasip etsin ya

Günaydın kızlarr.. nasılsınız? Hazırlıklar nasıl gidiyor? benim gibi bebek arabası konusunda işin içinden çıkamayan var mı acaba? Çıldırttı beni yaa.. Bebeconfort elea ile başladık araştırmaya, beğendik. hiiç kalmadı elimizde dediler. Concord neo alalım dedik ki indirime girmişti. 2 defa sipariş verdik. Kapalı kutu denilmesine rağmen teşhir ürünü geldi. İyice zıpladı sinirlerimiz..Kamanyada bitti indirimde kalmadı. Biz de arabasız kaldık. Şimdi concord neoyu alamayacağımız için (1900 tl çünkü) vazgeçtik. Kraft twist modelini araştırdım dün. Çok olumsuz yorumlar da var memnun kalanda. Chicco I-move modelini de araştırdım onda çokk ağır fln yazmışlar. Çok karrarsız kaldık. Kim ne aldı bebek arabası olarak benimle paylaşırmısınız?? Bebeconford elea mı alsam diye düşünüyorum şimdi..

Merhaba,
Ben stokke explory aldım. Kullanan bütünarkadaşlarım çok memnun.Fİyatı biraz yüksek ama hemçok kullanışlı hem de bebeği sokaklardakikirve tozdan uzaktutacakadar yukarıda taşıyorsunuz. $stokke.jpg

kızlarr göbeğinizdeki çizgi belli oldumu benim hiç olmuyo çizgi yok yani

annişler bişey daha sorucam size doğumdan sonra kendimiz için ne almalıyız şimdiden bunuda alıp kenara koyalım emzireceğimiz için sürekli elbisemi alsak sıcakta olucak yoksa emzirmeli badiler varmıdrı napsak

kolay emzirmek için elbiselerde var badilerde var canım. öyle bişeyler almak daha mantıklı olur. hatta pijamalar gecelikler var emzirmek için. bende ilerki aylarda onlardan bişeyler almayı düşünüyorum kendime.

kayınvalidem çok hevesli gelip bakmaya ama ben istemiyorum. eşimin teyzesi var o bakacak bizimkinede allah izin verirse tabi..

Disney Disney Oyun Halısı | Özelcan Bebe | Bebek ve Çocuk Malzemeleri, Chicco, Avent, Kraft ve diğer markalara ait ürünler
oyun minderi çok hoşuma gittii. acaba kullanışlı oluyormu

çok şirin görünüyor :KK16: kullanılır bence yumuşacık ne güzell

bu da çok sevimliymişşş :KK16:

kızlarr göbeğinizdeki çizgi belli oldumu benim hiç olmuyo çizgi yok yani

benim baya belli. koyu renk oldu bide göbeğim.

yzın zaten yarı çıplağız göğüs dekolteli ya da düğmeli şeyler giyeriz herhalde

çok güzel bir düşünce gerçekten. ben bazı anneler görüyorum. küçücük çocuklarına çok kötü davranıyorlar. dövmek değilde. konuşma tarzları çocuklarına hitap şekilleri çok itici geliyor bana. daha ufacık çocukları ama sanki şimdiden bıkmış gibiler. çok kolay olmuş bunların çocukları hiç kıymetini bilmiyorlar diye düşünüyorum. belkide bütün gün evde onlarla birlikte oldukları içinde böyleler bilemem tabi

muhtemelen öyledir canım ama tek başına kalınca insan nasıl başaçıkacağına karar veremiyordur

walla keşke annem ve kv burda olsa da baksalar 1000 km ötedeler amaa geliriz diyolar. tabikide bakıcıdan çok onlara güveniyorum. ama ben çokta pimpirikli bi insan değilim mesela kuzenim var bakıcı tutttu evinde bakıyor oda yetmezmiş gibi annesi ve kv de geliyor bu kadar abartmaya gerek diye düşünüyorum ben neymiş annesi ve kv yaşlıymış yorulmasınmış ama bakıcıyada güvenemiyor. ya tabikide aynı şehirde ise annen kv gelip kontrol etmeleri mantıklı ama benim dediğim kuzenin annesi ve kv başka şehirde onlarıda esir alıyor resmen evde hepsi bir yaşıyolar. işte Allah akıllı uslu bakıcı nasip etsin ya

canım kv bir sokak altta, annem de mersinden taşınmayı planlıyor, akıllı uslu akıcı konusunda amin herkese inşş :)))

Merhaba,
Ben stokke explory aldım. Kullanan bütünarkadaşlarım çok memnun.Fİyatı biraz yüksek ama hemçok kullanışlı hem de bebeği sokaklardakikirve tozdan uzaktutacakadar yukarıda taşıyorsunuz.Eki Görüntüle 649584

çok güzel duruyor, bakacağım, bu arada sayende murat hocanın özeline gittim dediğin gibi süperdi..öptüm

Merhaba,
Ben stokke explory aldım. Kullanan bütünarkadaşlarım çok memnun.Fİyatı biraz yüksek ama hemçok kullanışlı hem de bebeği sokaklardakikirve tozdan uzaktutacakadar yukarıda taşıyorsunuz.Eki Görüntüle 649584

Ay ay ay değer bence çok güzel çok havalı güle güle kullanın :KK9: bende çok istemiştim diğer arabalardan çok farklı kullanan tanıdıklarım sorduklarım hepsi çok memnun dışarda birşeyier yediğinizde pis mama sandalyesi aramayacaksınız karda kötü yolda kumsalda rahat rahat kullanacaksınız, keşke minyon olmasaydım :KK14:yada kocam hem milayı hem bunu alıverseydi :KK9:

Hamarat ilgili eğitimli çok çalışan annenin çocuğuyum 2 yaşıma kadar anne sütü içmeme rağmen annemin bîzim eğitim kültür beslenmemiz konusunda çok hassas olmasına rağmen evimiz çalıştığı yere 5 dk yürüme mesafesinde olmasına rağmen... kardeşim ve ben biliyoruz yaşadıklarımızı.. ki Allaha şükür başımıza kötü şeyler gelmedi hiç ama yine de olmuyor olmuyor.. Teyze babanne anneanne bakıcı kreş anaokulu hepsini yaşadık. Ne kadar izin alabilirseniz alın bence -yarım gün çalışanları öğrt. Vb.- katmıyorum.

Son düzenleme:
kızlar yaa ben naapptıımmmm?? poffff!!! yarın şeker yüklemesi yaptırcam sabahtan.
bana verdikleri kağıda baktımkiiii 1gün önceden pirinç patates hamurişi tatlı yemeyin diyooorrrr :KK14:
ama ben unuttuuummm ve bi kase pirinç pilavı yedim 2saat önce fln :KK14: ya bişi olmaz inş. dimi yaa??
50grlık yükleme yaptırcam eğer yüksek çıkarsa bidaha 100lük yapıyorlar. :KK14:
sabaha kanımdan atılmış olurmuki???

kızlar yaa ben naapptıımmmm?? poffff!!! yarın şeker yüklemesi yaptırcam sabahtan.
bana verdikleri kağıda baktımkiiii 1gün önceden pirinç patates hamurişi tatlı yemeyin diyooorrrr :KK14:
ama ben unuttuuummm ve bi kase pirinç pilavı yedim 2saat önce fln :KK14: ya bişi olmaz inş. dimi yaa??

ara bence canım ama için daaha rahat etsin bence cuma günü yaptır

bence o kadar fark yaratmaz ama evet için rahat etmeyecekse m-s-c nin dediği gibi cumaya ertelet

Ay ay ay değer bence çok güzel çok havalı güle güle kullanın :KK9: bende çok istemiştim diğer arabalardan çok farklı kullanan tanıdıklarım sorduklarım hepsi çok memnun dışarda birşeyier yediğinizde pis mama sandalyesi aramayacaksınız karda kötü yolda kumsalda rahat rahat kullanacaksınız, keşke minyon olmasaydım :KK14:yada kocam hem milayı hem bunu alıverseydi :KK9:

:):):) ben de minyonum yani şu arabayla aynı boydayız diyebilirim ahahahah
inşallah araba ne olursa olsun içine tombik tombik sağlıklı bebeklerimizi koyalım inşallah :)

ben de yarın gideceğim 2.detaylıya aiiiyyy... her şey iyidir insallah

ay çok heyecanlı git git, hatta cd miz bile var ama açıp bakmadık :))) iyidir herşey güzeldir sıkıntı yapma sen, güzel haberler getir,

bana da müsade artık, öptük oğluşumla sizi

X