2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar merhaba:KK3:

ben moonsun88 2012 kasım anneleri topiğiindenim hamd olsun Rabbim bize bu güzel duyguları nasip etti hayırlısıyla sizde bizde güzel meleklerimize kavuşuruz Allah korusun ya olmasaydı meleklerimiz yıllarca aylarca beklemek zorunda kalsaydık ne yapardık bizzz :KK5:

kızlar ablam bu ay tüp bebek tedavisine başlıcak zorlu imkanların arasında yaptıracaklar sizden birşey rica edebilirmiyim biz topikteki arkadaşlarla 1 yasin okucaz sizde buna katılırmısınız

41 hamileyle 41 yasin okucaz inşAllah siz sevgili arkadaşlarım bu sevaba ortak olmak istermisinizz :KK16:

kızlar bu arkadaşınıza yardımcı olmak isteyen yok mu Allah razı olsun yinede 23 kişi olduk 18 kişi daha arıyoruz inşAllah tum dualarımız kabul olur :KK16:

demet35 çok çok sevindim bebeğinin seninle olmasına.inşallah sonuna kadar sağlıkla büyür.hepimizinki.aminn.
fesleğenim çok güzel şeyler paylaşmışsın.keşke hepsini yapabilsek.ben gebeliğin başından beri her namazdan sonra ayetel kürsi okuyup elime üfleyip karnıma sürüyorum rabbim korusun onu diye.
ayşecim sanada geçmiş olsun önemli bişey yoktur umarım.
bi kızlar benim karnım özellikle akşmalrı çok sert oluyo ve büyüyo.sizde de oluyomu böyle şeyler.sanki rahmim kasılıyo gibi.
bu arada kilolar ne alemde ben hiç aşermem olmamamasına rağmen bir gram kilo almadım.tartıya çıkınca moralim bozuluyo yaa

kızlar bu arkadaşınıza yardımcı olmak isteyen yok mu Allah razı olsun yinede 23 kişi olduk 18 kişi daha arıyoruz inşAllah tum dualarımız kabul olur :KK16:

canım bende birtane okuyabilirim Allah kabul eder inşallah güzel haberlerinizide alırız sizden :)

slm kızlar bende dün doktora gittim herşey yolunda çok şükür ama birşey kafama takıldı doktor son gittiğimde 6+2 demişti dün gittiğimde tam 8+0 olması gerekiyordu ama 7+2 çıktı üzüldüm biraz bebişimi iyi beseyemedim diye :KK43:
demetçiiğim öyle sevindimki senin adına canım hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde devam eder inşallah :)

canım bende birtane okuyabilirim Allah kabul eder inşallah güzel haberlerinizide alırız sizden :)

slm kızlar bende dün doktora gittim herşey yolunda çok şükür ama birşey kafama takıldı doktor son gittiğimde 6+2 demişti dün gittiğimde tam 8+0 olması gerekiyordu ama 7+2 çıktı üzüldüm biraz bebişimi iyi beseyemedim diye :KK43:
demetçiiğim öyle sevindimki senin adına canım hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde devam eder inşallah :)

canım Allah razı olsun senden Rabbim evladını sana bağışlasın inşAllah..

canım çarşambaya kadar okursan sevinirim bana okudugunda özelden mesaj atabilirmisin çok çkkk saolll :KK16:

selam kızlar bnm de kontrolüm haftaya idi fakat bugün gidicez doktora vajina kısmında yanma var çünkü ,bazende hafif kaşınma ..daha önce olmasa bile gebelikte hormon değişikliğinde mantar olabiliyormuş diye okudum hemen gitmeye karar verdim,pişik gibi bişi olduğunu düşünüyordum ama ertelemicem okuyunca şaşırdım..hiç olmadım şimdiye kadar inşallah değildir,bakalım doktor ne dicek...

gitmişken bebeğimizide görürüz inşallah sağlıklıdır dua edin kızlar ,

hiç bir muayenemde eşimle gidememiştik şimdi beraber gidicez inşallah aksilik olmazsa çok heyecanlıyım :)

merhaba
hoşgeldiniz ocak anneleri

bi tuhaf oldum 2013 diye görünce
ben 2010 ocak annesiyim

sağlıcakla Allah tamamına erdirsin hepinizinkini inşallah

hee dün akşam biraz ağrım vardı yattım bayaa sonra kalktım karnım bir şişmiş ki hemde nasıl sert..sol tarata daha bir şişlik vardı bişi varmış gibi hiç biş idemeden eşime gösterdim oda dedi burası niye şiş :) bebek çok küçük dedim anlamadım bende nedir,gazımda yoktu hiç..bugün hala karnımın şişliği inmedi elbise giydim belli olmasın diye :)

selam kızlar bnm de kontrolüm haftaya idi fakat bugün gidicez doktora vajina kısmında yanma var çünkü ,bazende hafif kaşınma ..daha önce olmasa bile gebelikte hormon değişikliğinde mantar olabiliyormuş diye okudum hemen gitmeye karar verdim,pişik gibi bişi olduğunu düşünüyordum ama ertelemicem okuyunca şaşırdım..hiç olmadım şimdiye kadar inşallah değildir,bakalım doktor ne dicek...

gitmişken bebeğimizide görürüz inşallah sağlıklıdır dua edin kızlar ,

hiç bir muayenemde eşimle gidememiştik şimdi beraber gidicez inşallah aksilik olmazsa çok heyecanlıyım :)

Canım aynı sorun bendede var. Bende kaşıntı cok fazla ama... Bizde hemen randevu aldık. Yarın gidiyoruz doktorumuza.
Dediğin gibi hemde bebişi görmüş oluruz :emir_bebek::nazar:

canım Allah razı olsun senden Rabbim evladını sana bağışlasın inşAllah..

canım çarşambaya kadar okursan sevinirim bana okudugunda özelden mesaj atabilirmisin çok çkkk saolll :KK16:

Canım bende okuyabilirim ama salı akşamına kadar süre varsaKi sanırım var

Çünkü su 2-3gun biraz yogun olucam ins başarılı olur bebeğine
Kavuşur ablan Allah isteyen herkese nasip etsin ins

kızlar dr gittim geldım bebişimin maşallahı var

hiç bişeyi yok sıpamın içerde sıkılıyo galiba napsam da annemi

endişelendirsem işte ortalıgı ayaga kaldırsam diye duusnuyor halbukı daha kafası bile yenı olsutu yanı

ama saksı çalışıyo demekki genetık aktarım :KK9: :KK9: :KK9:

çok şükür bişey yok kanama alanım dahada kuculmus bebegım 40 mm yani 4 cm olmuş :) :nazar: :nazar: :nazar:

ay_she bizi de ekler misin listeye teyzesi?:)) Yaş:27 SAT:16 Nisan Muhtemel doğum tarihimiz:21/01/2012 Bugün: 9 hafta 4 günlük Dün itibari ile boy:31.6mm
Bu bilgiler yeterli mi cnm?

Kilo: 57.800 Boy:1.68cm Yaşadığı şehir:İzmir

Bunlar da gerekli sanırım:))

eklerim tabıı kı canım hoşgeldın hayırlı olsunn :)

demet35 çok çok sevindim bebeğinin seninle olmasına.inşallah sonuna kadar sağlıkla büyür.hepimizinki.aminn.
fesleğenim çok güzel şeyler paylaşmışsın.keşke hepsini yapabilsek.ben gebeliğin başından beri her namazdan sonra ayetel kürsi okuyup elime üfleyip karnıma sürüyorum rabbim korusun onu diye.
ayşecim sanada geçmiş olsun önemli bişey yoktur umarım.
bi kızlar benim karnım özellikle akşmalrı çok sert oluyo ve büyüyo.sizde de oluyomu böyle şeyler.sanki rahmim kasılıyo gibi.
bu arada kilolar ne alemde ben hiç aşermem olmamamasına rağmen bir gram kilo almadım.tartıya çıkınca moralim bozuluyo yaa

sağol canım bişey yok benım yaramaz bebsıımın olayalrı ıste :) sen naıslsın ıyısındır ınsallah :)

kızlar merhaba:KK3:

ben moonsun88 2012 kasım anneleri topiğiindenim hamd olsun Rabbim bize bu güzel duyguları nasip etti hayırlısıyla sizde bizde güzel meleklerimize kavuşuruz Allah korusun ya olmasaydı meleklerimiz yıllarca aylarca beklemek zorunda kalsaydık ne yapardık bizzz :KK5:

kızlar ablam bu ay tüp bebek tedavisine başlıcak zorlu imkanların arasında yaptıracaklar sizden birşey rica edebilirmiyim biz topikteki arkadaşlarla 1 yasin okucaz sizde buna katılırmısınız

41 hamileyle 41 yasin okucaz inşAllah siz sevgili arkadaşlarım bu sevaba ortak olmak istermisinizz :KK16:

canım benım eger kaldıysa ben de alayım bir tane :)

merhaba canım çok doğru söylüyorsun ben her kontrolümden sonra Rabbim meleğimi bana bağışladı diye bir yasin okuyorum bugün bir yasin de ablan için okurum

aa ne güzel bişeyy du bende yapayım bunu :)

kızlar bişey sorabilir miyim size? ben en son 8 haziranda doktoruma muayene oldum, ozaman da lekelenme başladığı için progestan kullanmamı söylemişti.ben moral bozukluğulya çıktığım için tekrar ne zaman muayeneye geleyim diye sormayı unuttum. ben şuan SAT a göre 11 hafta, ultrasona göre 10 haftalığım.2li testlerinde bu aralar yapılması gerektiğini bildiğim için doktorumu aradım. kendisi lekelenme ile ilgili bi sorun yoksa 7 temmuzda gel dedi. ama ozaman ben 13 haftalık falan olacağım. şimdi yorumları okuyorum, benimle aynı tarihlerde olan arkadaşlarım testi yaptırıyorlar bu aralar.sizce uygun tarihler ne zamandı bu testlerin uygulanması için? rahatsız oldum bian, acaba doktoru tekrar mı arasam???

ipekçim benim de 10 haftalık bebiş ve bana da ikili test için 10 temmuzda gel dedi. anca 12.-13. hafta olacak ya o yüzden. 12-13. haftalarda yapıolar ikili testi meraklanma.

ay şecim maşallah kuzuna biz daha yarısıyız senin maşallah boyusuna benimki parmak ucu diyordum seninki iki boğum olmuş annesi :KK16:

moonsun canım birazdan namazdan sonar okuyayım sana öael yazarım 1hamileden 1tane sanırım ama arapça mı türkçe okusak ta olurmu ay ben ne namazları tam kılıyorum ne okuyorum bugün bide bi teyze sen çok dua edip iyi kalplisin ondan dedi utandım rabbim böyle bi mucize Verdi ben hala tembellik peşindeyim güya kurana da geçmiştim okumadıkça unuttuk

bide tektek yazmayayım hepinize çok teşekkürler canlarım inşallah kimse üzülmezde sağlıklı sıhhatli kavuşuruz kuzularımıza

sahracım seninkide güzelmiş feslegencim seninkileride kaydettim bide moonsun okuyosan canım meryem süresinide bebeği olsun diye isteyenlere söylerler biz de bi prş akşamı kocişle okumuştuk ablanda mümkünse eşiyle okusun inşallah Kabul olur duaları En Büyük KK

ay şecim maşallah kuzuna biz daha yarısıyız senin maşallah boyusuna benimki parmak ucu diyordum seninki iki boğum olmuş annesi :KK16:

moonsun canım birazdan namazdan sonar okuyayım sana öael yazarım 1hamileden 1tane sanırım ama arapça mı türkçe okusak ta olurmu ay ben ne namazları tam kılıyorum ne okuyorum bugün bide bi teyze sen çok dua edip iyi kalplisin ondan dedi utandım rabbim böyle bi mucize Verdi ben hala tembellik peşindeyim güya kurana da geçmiştim okumadıkça unuttuk
bide tektek yazmayayım hepinize çok teşekkürler canlarım inşallah kimse üzülmezde sağlıklı sıhhatli kavuşuruz kuzularımıza
sahracım seninkide güzelmiş feslegencim seninkileride kaydettim bide moonsun okuyosan canım meryem süresinide bebeği olsun diye isteyenlere söylerler biz de bi prş akşamı kocişle okumuştuk ablanda mümkünse eşiyle okusun inşallah Kabul olur duaları En Büyük KK

canım evet ya büyümüş şeklıde baya bebege benzemıs elleri kolları uzamıs farkettım :) daha pazartesı gormustum halbukı

ne kadar hızlı büyyolar maşallah subhnallah :) canım senınkıde ınsallah koccaman olcak o hareektlerını oynayısını gorruusuun ınsallah sende :)

canım ben de akşamalrı acaip uyku oluyo nası ama bılıomusun resmen bayılıyorum erken uyyunca hep yatsı namazım kalıyo

gun ıcı çalışınca yorgun oluyoruz malum e bebsıde vücudu yoruyo eve gıdıncede sızıp kalıyoruz....

saatı kuruyorum ama kalkamıyoruım napcaz bılmem su 3 ay cıksa daha diri daha canlı olucaz ınsallah az kaldı bakalım :)

slm fistiklar biz geldik şuan için iyiyiz dosyamız açıldı burda da listeye girebiliriz Rabbim utandırmaz inşallah

biz bugün kan ve idrar tahlilleri verdik kansız kaldım dün az alınan çürüdü bugün dünya kadar alınan az mor kendim tontiş ama damarlar ince :KK14:

ayşecim biz izmirden katılıyoruz gerçi çanakkalemi desem acık izmirin dışıyım da :) 90 la başladık doğum tarihi 26 ocak bi kovacık yaş 37 ilk bebişimiz
canım benimde yaşım 36.çokta riskli sayımaz.rahat ol bence

bende 1 tane okuyayım canım ama buunduğum yerde int yok okuduktan sonra sana mesaj atamam yani ama bu akşam okuyacağım inş.yani okunmuş bi inşallah

X