2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Niye oyle oluyo ya valla Allah sabir versin uykusuzluk cok zor:26:

demeden geçemiycem ben de bir zamanlra çocuk 8 de uyuyup sabaha kadder uyanmayınca canım sıkılıyordu. uyumayan bebekler için üzülüyordum :KK5: bak halimee heeey koca vaveyla ne hale düştün :KK53:

demeden geçemiycem ben de bir zamanlra çocuk 8 de uyuyup sabaha kadder uyanmayınca canım sıkılıyordu. uyumayan bebekler için üzülüyordum :KK5: bak halimee heeey koca vaveyla ne hale düştün :KK53:

geçicek bu günlerde yahu bu da bi dönem heralde:KK6: bnm olayım bellı memeden kesene kdr kalkmaya devam anlaşılan,çunku benımki meme tiryakisi:KK51::KK51::KK51:

Evet meme sorunu olanlarinda uyku sorunu oluyo..

Vavee gitmediysen 3 kere masaya tikla:KK24:

Selamın kimse yok mu:KK37:

Ferdaa sende mi yoksun elma dersem çık armut dersem çıkma

Elmaaaaaaaaaaaaaaaaa

:26:

Ziyaretçiler cabuk kimlik aciklamadi yapin
Gelin azcuk konusak dertlesek:KK19:

Buz gene acildeydik kac gundur isall bi türlü düzelmedi korktum bende kaka idrar rahlili istedi cok sukur temiz cikti iki tane ilac verdi biri zinco biride gaia mi ne öyle bir damla isali için ama hala düzelme yok isalinde 2 haftadır hastanelerdeyiz Allah hayra yazsin bi türlü duzelemedi yavrum bidevisal olunca iyice zayifladi off napcam nasıl eski haline doneerip kilo aldircam bilmiyorum :KK25::KK25:

Benimkine bakin is yapıyor :)

Eklentiler

• $IMG-20131008-WA0000.jpg
    $IMG-20131008-WA0000.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 48
Selamın kimse yok mu:KK37:

Ferdaa sende mi yoksun elma dersem çık armut dersem çıkma

Elmaaaaaaaaaaaaaaaaa

:26:

Ziyaretçiler cabuk kimlik aciklamadi yapin
Gelin azcuk konusak dertlesek:KK19:

Buz gene acildeydik kac gundur isall bi türlü düzelmedi korktum bende kaka idrar rahlili istedi cok sukur temiz cikti iki tane ilac verdi biri zinco biride gaia mi ne öyle bir damla isali için ama hala düzelme yok isalinde 2 haftadır hastanelerdeyiz Allah hayra yazsin bi türlü duzelemedi yavrum bidevisal olunca iyice zayifladi off napcam nasıl eski haline doneerip kilo aldircam bilmiyorum :KK25::KK25:

elacım çookk geçmiş olsun cnm bnm.. inş bıran önce toparlanır,şuan kilosunu düşünme ,zaten hersey düzene gırınce o da alır kilosunu,önemlı olan sağlığı,sağlığına kavuşsun da bıran önce..:26:

günaydın bacular... dün oğlanı uyuttum, arkadaşlarla alışverişe gittik. gece 12'ydi eve döndüğümde o yüzden yazamadım. :KK76:

Benimkine bakin is yapıyor :)

kız olsun çamurdan olsun... maşallah şimdiden yardıma başlamış.. :nazar:

repu aranızın düzelmesine sevindim canım. inşallah daha iyi olur. selerm sizin de canım. zaman herşeyin ilacı. ayrı kalmak da aşkı pekiştiriyor. :KK16: arada kısa süreli ayrılıklar iyi geliyor..

tubacım, elacım geçmiş olsun... Allah iyilik versin.. bu arada tuba sen hemen doğur bi tane kız, onu da alırız biz.. :KK15:

bituful üzüldüm canım ya. ama olsun bir yaşından sonra olsun, iyi olsun da, önemli olan o.

burçakım'a laf etmeyin haaa.... yalnız buldunuz tabi, yok çömez yok bilmem ne... :KK20: :KK4: :KK47: döverim bak. :KK23:

Purcak nettin sabaha kadar kac kere kalktiniz hadi kapisalim ne deeesin :KK53:
Ruza da kafama furdu sisirdi senin yüzünden :86:

Esra cok seker kzin maasallah.benimkilerin de bulasik makinesiyle epey resmi war :KK53:
Eylem ne is yapiyorsün ?

Son düzenleme:
Purcak netn sabaha kadar kac kere kalktiniz hadi kapisalim ne deeesin :KK53:
Ruza da kafama furdu sisirdi senin yüzünden :86:

Esra cok seker kzin maasallah.benimkilerin de bulasik makinesiyle epey resmi war :KK53:
Eylem ne is yapiyorsün ?

bir kurumda memurum canımcımmmmmm
bazen çok yoğunuz bazen iyiyiz ama işte duruma göre her zaman yazamıyom

X