2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
doktordan geldik ama yazamadım hemen canlar...
iyi dedi kan aldı falan filan çinko verdi reflör bilmem ne diye bir ilaç yazıyor her gittiğimizde
:KK24:
kansızlık var dedi kağanın rengine bakaraktan ammma çok ta kansızlık çıkmadı
kan damlamızı kan şurubuna çavirdi,
sünnet işini danıştım tıbbi zorunluluk yoksa 6 yaşından sonra öneriyorum
anestezi için dedi,baktı pipisine oğlumun amann allah o da ne darr dedi biraz çekiştirecez delik kısmını
1 aya açılmazsa çocuk cerrahına gidecez sünnet için bakacakmış üzüldüm yaa ama dikişsiz istiyorum
klip var mı sivasta acaba klipsini ben alsam parayla doktor yapmaz mı ki?
:KK43:
vaveee beni de unuttun haaa sevmiyon artıkım beni
:KK14:
12m canımmm çok sevindim annenin özür dilemesine affet yoksa kendini yer bitirirsin,
ruzaaa kızım olursa oğluna talibim şimdik gidiyorum yarın döncem sizee öptüm herkesi ayrııı ayrııı
:KK54:

kendini yüceltirken benı nıe yerıyorsun leyn:KK53::KK37:
nabayım be yav bu topık bnm için ilk,daha önce hiç bir topıkte yazışmadım,bnm için çok özelsiniz bebeim:KK76::KK76:
ezikliğim burdan:KK37::KK53:

hoşgeldin bacım :KK19: sebebin geçerli tabi sen de haklısın :KK51: hayırlısı olsun :KK53: :KK53:

bu arada çok eziksin farkettin mi :86: bitiful rütbesiyle döver seni :KK53:

aaa şekerim sallamaz mıyım,hatta zayıflama kürleri dıe bi başlık var,bu vermem gereken kiloları kafaya taktıgımda o başlıkları ıncık cıncık tarıordum ki,bı baktım sen oraya da 4 grdan fazla zararlı organlarınıza bişe olur demişsin,ehe senı o topıkte görünce televızyonda bı tanıdıgını gören türk misalı sevınmış,birilerine anlatma ihtiyacı hissetmiştim,bu da bnm saçma anım:KK53::KK53::KK52::KK52:

Ahaaha siz kocaman iki cilginsiniz dostum:)))

Bundan sonra bende karar aldim vave comezlerle konusmicam..nasil???:KK53::KK37:

Son düzenleme:
iyi dedi kan aldı falan filan çinko verdi reflör bilmem ne diye bir ilaç yazıyor her gittiğimizde
anestezi için dedi,baktı pipisine oğlumun amann allah o da ne darr dedi biraz çekiştirecez delik kısmını
1 aya açılmazsa çocuk cerrahına gidecez sünnet için bakacakmış üzüldüm yaa ama dikişsiz istiyorum
12m canımmm çok sevindim annenin özür dilemesine affet yoksa kendini yer bitirirsin,
ruzaaa kızım olursa oğluna talibim şimdik gidiyorum yarın döncem sizee öptüm herkesi ayrııı ayrııı

cnm tekrar geçmiş olsun ya,enfeksiyon filan olmadgna sevndım.. :KK34:

kizlar kizlar gelem mi

selerm ve repu eşlerinizle aranız nasıl oldu? dün geldi aklıma. bir ara bahsetmiştiniz.. :44: umarım yoluna girmiştir.:KK19:

ya esimle aramiz iyi de telde konusuyoruz kavga edecek firsat olmadi ki :KK53:

ozledim cok seviyorm vs deyip duruyo
bakalim gelince nasil olucak

ama sunu anladim ki ben trde yasasam bile ailemle kalamam evlendikten sonra kendimi hic rahat hissetmiyorum. bu arada esimi ve evimi ozledim :KK50:

sordugun icin sagool canim.

aaa şekerim sallamaz mıyım,hatta zayıflama kürleri dıe bi başlık var,bu vermem gereken kiloları kafaya taktıgımda o başlıkları ıncık cıncık tarıordum ki,bı baktım sen oraya da 4 grdan fazla zararlı organlarınıza bişe olur demişsin,ehe senı o topıkte görünce televızyonda bı tanıdıgını gören türk misalı sevınmış,birilerine anlatma ihtiyacı hissetmiştim,bu da bnm saçma anım:KK53::KK53::KK52::KK52:

ahahahh koptugum an :)))

Tubi sewimem mi yaaa ilk gun ki sewiyorum uleeen :KK53: sordum az evvel merak ettim ismini yaad ettim da napam. Gecmis olsun kuzucuga.sen zencefil olayina dikkat et.

Oglan yine uyandi.icerde pc acik kaldi.kim kapatcek.uykum geldi.totomu kaldiramiycam bu gidisle

Tuba bu arada nicün dikissiz istiyorsun?
Bitiful sen de niye o cesit seylerden istiyörsun?kestirin gitsin :KK53:

Kagan gunluk ozetini gecti ve gittii...gecmis olsun canim rahat ol biraz..

yavrum bu mantıga göre ben de çömezım benle de mı konuşmucan leynn,valla feysten dürterim ben şimdiden söliim:KK51::KK51:

Yok canim konusurum arasira sonucta bende bi zamanlar sizin gibiydim geldigim yeri unutmam, bugun rütbeliysem bu sizin sayenizdedir:KK51:
:KK53::KK52: beyin bedava..

kizlar kizlar gelem mi

ya esimle aramiz iyi de telde konusuyoruz kavga edecek firsat olmadi ki :KK53:

ozledim cok seviyorm vs deyip duruyo
bakalim gelince nasil olucak

ama sunu anladim ki ben trde yasasam bile ailemle kalamam evlendikten sonra kendimi hic rahat hissetmiyorum. bu arada esimi ve evimi ozledim :KK50:

sordugun icin sagool canim.

Repumm bak sevindim adina uzak kalmakk iyi geldi ikinizede nerdeyse bosancaktin adamdan sen gel sık sık türkiyeye:KK1:

Bende ailemin yaninda rahat degilim insanin evi gibi yok valla kim olursa olsun..

Kagan gunluk ozetini gecti ve gittii...gecmis olsun canim rahat ol biraz..

Yok canim konusurum arasira sonucta bende bi zamanlar sizin gibiydim geldigim yeri unutmam, bugun rütbeliysem bu sizin sayenizdedir:KK51:
:KK53::KK52: beyin bedava..

Repumm bak sevindim adina uzak kalmakk iyi geldi ikinizede nerdeyse bosancaktin adamdan sen gel sık sık türkiyeye:KK1:

Bende ailemin yaninda rahat degilim insanin evi gibi yok valla kim olursa olsun..

Hedef insan sensin zaten :KK53: bir kalbin bile yok anlıııyor musun hadi gülümse. :86:

hep amerikanın oyunu bunlar,arkasında da israil var,oyuna geliosunuz gençlerrr:KK51::KK51::KK51:

ben yatıyorüm artık. oğlanı ayağıma alacam yastığı arkaya atıp uyuyacam baska yolu yok. derdi ne diye sabaha kadar düşünmezsem uyurum :KK53:

aman sünnet ettircen ya farklı bir işlem olacak dedin ya

Hee bebis ya bizim islem uzun normal sunnet degil peygamber sunneti olay varya oyle dogdu eksik yapisik egri ne ararsan var:KK1: baya tadilata gircek..hem uzun hemde mesakkatli bi is o yuzden.yoksa dogdugu gun yaptiircaktim hastanedeyken sunnetini bu sorunlar olmasaydi..

Hayret sen yatmiyonmu:KK53:

ben yatıyorüm artık. oğlanı ayağıma alacam yastığı arkaya atıp uyuyacam baska yolu yok. derdi ne diye sabaha kadar düşünmezsem uyurum :KK53:

iyi geceler cnm allah kolaylık versın bize.. bnı kım bılır bu gece ne beklıor,dun gece bı uyandı uyutuna kdr bı saat gectı,aglamaklı oldum çaresızlıkten,bı yandan da stresımı ona yansıtmamaya çalışıorum,gerılmesın ıyıce uykusu kaçmasın dıye ama her gece ayrı bir şekılde sabrım sınanıyor,nolucüüük bilmiorum:KK50: öperim gozlerınden:KK54:

Hee bebis ya bizim islem uzun normal sunnet degil peygamber sunneti olay varya oyle dogdu eksik yapisik egri ne ararsan var:KK1: baya tadilata gircek..hem uzun hemde mesakkatli bi is o yuzden.yoksa dogdugu gun yaptiircaktim hastanedeyken sunnetini bu sorunlar olmasaydi..

Hayret sen yatmiyonmu:KK53:

heeee öyle mi bilmiyordum bak :44:

ahanda gidiyorum see you :KK54:

iyi geceler cnm allah kolaylık versın bize.. bnı kım bılır bu gece ne beklıor,dun gece bı uyandı uyutuna kdr bı saat gectı,aglamaklı oldum çaresızlıkten,bı yandan da stresımı ona yansıtmamaya çalışıorum,gerılmesın ıyıce uykusu kaçmasın dıye ama her gece ayrı bir şekılde sabrım sınanıyor,nolucüüük bilmiorum:KK50: öperim gozlerınden:KK54:

gündüz az uyutcaaaam ben yarım saat uyuyordu 3 kere. 3 defa göz kırpsın yeter ona :KK53: bakalım şarhoş edince gece napacak şampiyon :KK53:

iyi geceler ben de öperim :KK54:

Niye oyle oluyo ya valla Allah sabir versin uykusuzluk cok zor:26:

X