2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
o nasil oluyor canim bi tarif edermisin

valla ben de bilmiyorum ama tahminim, ıhlamur çayını demleyip, onunla sulandırıyor kahvaltısını. herhalde öyle yani.. öyle mi burçakım? :44:

cnm ii gayet .. yanı anladıgım kadarıyla yanında ben varken daha ii oluo,sabah kahvaltısı fılan yarım yamalak etmiş çok huysuzmuş,kök söktürtmüş biizmkılere.. ama ben geldim pür neşelendi,sora kendı kendıne konuşa konuşa topuyla oynamaya başladı:KK76: kayınvalıde yemın edıyor sabah çok fenaydı dıe:KK37::KK52: bide şeyı öğrenmiiş babaanesının kucagına gelınce kadını dikiyo prizin,yani ışık düğmesinin başına,ışığı bi yakıp bi kapatıo,inanılmaz eglenıo:KK53: tabı kadıncagız 100 kilo bızımkıde 10 kılodan fazla olunca bence aslında bu bi nevi çin işkencesi:KK53::KK37: utkucan nasıl pekı keyfı yerınde mı:KK34:

iyi aman çok şükür.. bizi de özlüyorlar, onun da etkisi var. kıyamam ben ona... ışık açıp kapatan minik parmaklarını da yerim.. :KK16: maşallah kuzuma... :nazar:
utkum daha iyi bugün. burnunun tek tarafı tıkanıyor.yatmadan açtık, uyudu çok şükür. :nazar:

havalar soğuduğu için pazartesiden itibaren halası bize gelecek. utkuyu çıkarmayacağım evden.. :KK76: çok seviniyorum.. bugün geçen sene aldığım kozmonotu vardı onu giydirdim. hareket edemiyor çocuk robot gibi oldu. evden çıkana kadar ağladı sinirden... tabi ben de mahvoldum, kollarım koptu.. o yüzden çok iyi olacak benim için de utku için de..:KK76:

bebişleri hasta olan arkadaşlr çok geçmiş olsun kızım 15 gündür çekiyo 3 doktor gezdim iyileşmedi hatta buradada sormuştum anadolu yakasında doktor tavsiyesi diye sonunda çoook ii bir dr buldum prof.dr ziya mete herkeze tavsiye ederim paragöz bir adam değil çok tatlı tonton bir amca ve her şeyi yazıp çizip anlatıyo bebişle çok güzel ilgilendi uzamış boğaz akıntısı yavrumu orta kulak iltihabı yapmış günlerdir huzursuzluğu ondanmış antibiyotik vermedi tavsiyede etmiyor fakat 2 burun damlasıyla yavrum rahatladı günlerdir uykusuz ve açtı bugün yeni düzeldi darısı sizin başınıza inşallah vave senin bebişide geçmiş olsun askerliğinide görürsün inşallah

geçmiş olsun canım. antibiyotik iyi değil ama onsuz da geçmiyor hastalıklar.. :KK50:

:KK17:amann nasıl atladımm kıbrıs tatlısını diyon 10 üzerinden 8 puan aldıydıda k.v çok beendi
ben çok korkağımdır bil bilsenn
:18:hiç cüssemin adamı deelim,bir defa ameliyat oldum
sezeryan doktorlar artıkım bayılacaktı çenemden zırlamamdan,hee bir de kalp olduydum da onda
uyanıktım da korkmadım
:KK24:

kalp ameliyatını uyanık mı oldun? :KK53:

Basligin en pimpiriklisi kagan1:KK53: bi ara diger en leride aciklicimm..

hadi ama enleri merak ediyoruz... :26: kağan doğru tespit.. :KK9:

ben burdayım ama çıkmam lazım işten
sana dediğim konuyu düşün
bak olmuyo burdan :)

ben whats app'ın ne olduğunu bile bilmiyordum kız.. normalde bilgisayar işleriyle aram iyi de bunu ilk defa duydum.. memura sordum o açıkladı sağolsun. :KK53: benim de sürekli internetim yok. evde var. napcaz.. :26:

Evet yaa tadı çok güzel laktamilin ama az varmış içinde, ben 2kaşık koyuyorum 2bardak içiyorum 3 gun yeter sanırım.napimm kız keşke artsında alırım sigara içmiyom ona para vercegıme buna veriyım bari:))

Maşallah cnm nazar değmez inşş.
Kara orkun anadut mu? Ben tanıyorum onu çok iyi bi doktor gerçekten.ben şevket yılmazda 4 yıl çalıştım.üstteki kısımdaydım çocuk kısmında değildim ama orayıda iyi bilirim çook arkadaşım var. Bi kaç kez gitmiştik orkun beye ama izin dönemıne denk gelmiştik koptuk bı daha.bende düşünebılırm fatih beyi.baya kişi sölemişti.doğumu nerde yaptın ruzacımm?
Esra sen doğumu nerde yapmıştın,?
Tubacım sen onu bunu bırakta oğlanı sünnet ettirmenın bi yolunu bul:26:
Merak ettim yaaa bana da söleee:26: sen nerde doğum yaptın burcakkk

evet canım. kara orkun anadut. memnunum ben de. iyi bir doktor. internetten günlerini takip edip gidiyorum. iyi oluyor.
ben doğumu şevket yılmazda yaptım. önce çekirge doruk da evrim aydın'a gittik. paramızla rezil olduk. doktor iyiydi, ilgiliydi fakat her gidişimizde randevu almamıza rağmen en az 1 saat bekliyorduk. ya doğumda oluyordu ya da yoğun oluyordu. bir de sezeryancı olduğunu duyduk çevreden. ben normal doğum istiyordum. sonra üniversitede görümcemin arkadaşı vardı kadın doğum doktoru. ona gitmeye başladık. 30 haftaya kadar ona gittik. şansızlık tayini çıktı onun da.. :KK53: bizi şevket yılmazda neriman hanıma yönlendirdi. tanıdığıymış. gittik görüştük, çok ilgilendi sağolsun. çok memnun kaldım. bir daha hamile kalsam yine ona gideceğim inşallah. tek dezavantajı doğuma girememesi. nöbetçi kim varsa o doktor doğurtuyor. :KK53: ama şansıma nöbetçi doktor da çok çok iyiydi.. kemal köroğlu. doğumda sürekli yanımdaydı motive etti, elimi tuttu.. öyle işte.. biraz karışık oldu benim doktor işi.. :KK53:

Ben hamileliğin ilk 4 ayında medikabilde mihat gök e gitmiştim.hatta cınsıyetı orda öğrendik, ama doktor pek ilgilenmemeye başlamıştı zaten bize de uzak kalıyodu, medikal park ahmet yılmaza geçtim iyi mi oldu kötü mü oldu hala bilemiyommm:26:

ahmet yılmaz'ı iyi diye duymuştum canım. bi arkadaşımı ikiz ve normal doğurtmuştu. :KK53:

7 ziyaretçiden biri ben değildim amma velakin geldim yine..tilki-kürkçü dükkanı misali....:KK1:

kız burçak dalga geçme benle :KK53::KK47:bi duygusal günüme denk geldi sitem ettim b.kunu çıkardınız heee:113: duygusala da bağlanmıyo kardeşim :KK33::KK33::KK33:

hoşgeldin arkadaşım.. :KK16: gelene hoşgel.. :KK76:

Kötü olmuş yaaa, paranın gözü kör olsun valla, neler yaptırıyor insana, peki senın plesenta daha önce yer değiştirmiş olupta sana sölememiş olabılırmı?? Farklı doktora gitmedin mi hiç.ben arad şevket yılmaza da gidiyrdum bakalım kenı doktorumla arada farklı bişeyler varmı diye:KK53: ama sonuç olarak benımde kötü geçti.neyse yavrularımıza kavuştuk gerisi vızzzz dimi ama:KK76:

senin neden kötü geçti? ne oldu? :26:

Ahanda pimpirikli kagan is basinda:KK1:

Purcak sen basligin ennn cenesi düsüksün begendinmi olmadi degistirek:KK53:

Elaa napiyon yivrim gorunmuyon yarin bulusuyoz 1.geleneksel istanbullular bulusmasi geliyonmu:KK8:

Bakalim 4 kisi birbirimizi bulabilecekmiyiz hayirlisi kaybolmayalimda:KK37:

ayyy eşim söyledi şimdi biyerde lazerle sünnet edilen çocuğun pipisini kesmişler kangren olmuş
kesmişler öff yaa dedim zaten başım dertte sünnetle bana bu söylenir miii
:KK43:

ya ona bakarsan adım bile atmamamız lazım.. takma o kadar yavrum.. dayanamayacak gibiysen büyüyünce yaptır.. Allah'ın emri değil ya.. bir sürü çocuk sünnet oluyor.. sen rahat ol.. :KK19:

ela hoşgeldin... :KK3: naber?:KK6:

Elaa napiyon yivrim gorunmuyon yarin bulusuyoz 1.geleneksel istanbullular bulusmasi geliyonmu:KK8:

hehe.. siz buluşcanız da biz de görcez... :KK33::KK33::KK33:

Ruzaya bak bide soruyo napcaz diye konusmicaksiniz ulen yassak buranin disinda konusmak varmi öyle gizli fiskos fiskos:KK47:

Durun len meraklilar azcik düsuneyim yazarim bi ara enn leri liste uzun:KK53:

Selam kizlar nasilsiniz?

Ben pek iyi degilim bir aya yakin oldu heralde girmeyeli kimsede merak edip beni aramamis zaten:KK5:

Dusuk yaptim kizlar kanamam hala devam ediyor daha dogrusu yapmisim haberim yok..

Adet oldum sandim ben gunumden bi kac gun önce olmuştum normal kanamam vardi sonra bitmek bilmedi bi türlü 20gun falan sürdü sonra dr gittim test yapti megersem dusukmus :26:

Dogum kntr hapi verdi ama oda migdemi cok bulandiriyo agzimda tad birakmiyo icemiyorum napicam bilmiyorum:18:

Bide oglum hasta oldu dr 5tane igne verdi bu aksam sondu ama hala duzelmedi sanki taşta yatmis gibi oksuruyo cocugum :2::2:

Bulusursak ne vercen:KK53: napak anam istanbul böyük sehir öyle ha diyince gidemiyosun bursa gibi iki adimlik yere:KK37:

kestane şekeri... tamam madem istanbul büyük buluşamıyorsunuz, gelin bursada buluşun.. :KK4: biz de geliriz ki o zaman... :KK31:

Selam kizlar nasilsiniz?

Ben pek iyi degilim bir aya yakin oldu heralde girmeyeli kimsede merak edip beni aramamis zaten:KK5:

Dusuk yaptim kizlar kanamam hala devam ediyor daha dogrusu yapmisim haberim yok..

Adet oldum sandim ben gunumden bi kac gun önce olmuştum normal kanamam vardi sonra bitmek bilmedi bi türlü 20gun falan sürdü sonra dr gittim test yapti megersem dusukmus :26:

Dogum kntr hapi verdi ama oda migdemi cok bulandiriyo agzimda tad birakmiyo icemiyorum napicam bilmiyorum:18:

Bide oglum hasta oldu dr 5tane igne verdi bu aksam sondu ama hala duzelmedi sanki taşta yatmis gibi oksuruyo cocugum :2::2:

ayy... çok üzüldüm canım ya... :KK30: korunmuyor muydunuz? :KK43: geçmiş olsun.. :KK50:

oğluna da çok geçmiş olsun.. hastalık mevsimi şimdi. :KK50:

Selam kizlar nasilsiniz?

Aaaa cok gecmis olsun canim ya hayirlisi boyleymis..dikkat et kendine uzuldum ya..bebisede gecmis olsun benimkide dahil forumun yarisi hasta bilmiyorum ne olcak sonumuz, baska dogum kontrol yontemleri arastir canim ihmal etme 2.cocugu dusunmuyosan bak kolayciktan olmussun...

Aaaa cok gecmis olsun canim ya hayirlisi boyleymis..dikkat et kendine uzuldum ya..bebisede gecmis olsun benimkide dahil forumun yarisi hasta bilmiyorum ne olcak sonumuz, baska dogum kontrol yontemleri arastir canim ihmal etme 2.cocugu dusunmuyosan bak kolayciktan olmussun...

seninki nasıl oldu bituful? :KK14:

Yavrimm benim koca zaten pimpirikli bide bu olaylar cikti oglan hasta gelemicem yani ama cok istedim Allah biliyo bi kerede biz bulusuruz ins:KK16:

ya ona bakarsan adım bile atmamamız lazım.. takma o kadar yavrum.. dayanamayacak gibiysen büyüyünce yaptır.. Allah'ın emri değil ya.. bir sürü çocuk sünnet oluyor.. sen rahat ol.. :KK19:

ela hoşgeldin... :KK3: naber?:KK6:

Hosbulduk canim benim yazdigim.gibi iste karisiyim :KK37:

kestane şekeri... tamam madem istanbul büyük buluşamıyorsunuz, gelin bursada buluşun.. :KK4: biz de geliriz ki o zaman... :KK31:

Bakiyorumda kestane sekeriyle aginiza dusurmeye calisiyosunuz..Nuri alco kiliklilar sizi..:KK9:yazin atlayip gelecem len bursaya feribotla ne olcakki surasi:KK16:

Bakiyorumda kestane sekeriyle aginiza dusurmeye calisiyosunuz..Nuri alco kiliklilar sizi..:KK9:yazin atlayip gelecem len bursaya feribotla ne olcakki surasi:KK16:

gel valla.. azıcık mesafe. hatta toplaşıp gelin. bak kestane şekeri var... :KK23:

seninki nasıl oldu bituful? :KK14:

Valla bizimki yeni basliyo dunden beri butun grip belirtileri ver, oksuruyo icim gidiyo..huysuzlukta had safada..simdi yatti gidip ac karnimi doyurcam..sabahtan beri yüzume hapsirip durdu benide kesin pert etcek:KK43:

Valla bizimki yeni basliyo dunden beri butun grip belirtileri ver, oksuruyo icim gidiyo..huysuzlukta had safada..simdi yatti gidip ac karnimi doyurcam..sabahtan beri yüzume hapsirip durdu benide kesin pert etcek:KK43:

doyur da öyle gel bacım. aç aç oturma. hemencecik iyileşir inşallah..

ayy... çok üzüldüm canım ya... :KK30: korunmuyor muydunuz? :KK43: geçmiş olsun.. :KK50:

oğluna da çok geçmiş olsun.. hastalık mevsimi şimdi. :KK50:

Sag olun kizlar ikinciyi düşünmüyorum en azindan bi kac sene icinde istemiyorum hayirlisi tabi dusmeseydide aldirmazdim..

Esim kendi kendine korunuyo sprial falan gibi hic bisey kullanmiyoruz napicam bilmiyorim ki :18::18:

Aslinda kolayciktan olmama cok sasirdim benim ilk bebisim hemen olmamisti hayirlisini versin rabbim..

Hepimize gecmis olsun ya mevsimden demekki Allahim cabucak gecirsin hastaliklarini bebislerimizin..

vave bacım yok, bu akşamki yoklamayı ben alayım bari..

bak konuşmadan, isimlerinizi tahtaya yazarım,:KK20: çiçek olun bakiim... :KK71:

add...

burçak...

selerm....

ceylis...

esrabeyaz...

estarabim...

eslemsevcan...

ferda...

kağan...

lale...

reputable...