2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
2.defa alinti yapmissin ama anlayamiyosun HERKES KORUDU yazmisim, korudum diye bisey cikmamis agzimdan..Demekki sen muhabbetleri uzatmamissin ki uzamamis..hayir burda kimsenin kimseden bi üstunlugu yokki sana kotu davranilsin başkasina iyi..ben taa hamileligim basindan beri burdayim ama 3 aydir tanimistir taniyan..yazar cikardim kimsede kaile almazdi ara sira girdigim icin, bunun icin hic tanimadigim insanlara gocunmak aklima gelmedi..Sen fikrini söylüyosun biz elestiriyoruz, sen bilmis diyip hakaret ediyosun biz tartismis oluyoruz..Neyse canin sagolsun iyi geceler..

sen engin fikirlerinle forum seviyesini yükselt demekle hakaret etmiş olmadın mı ? hımm pardon ben anlayamamışım demekki öyle yapmalıymışım.yanlış yapmışım kusura bakma.bişey dememeliydim.yazıp yazıp bakmalıydım aylar sonra insanlar beni kabullenene kadar.napalım artık..

Orda ironi yok hakarette yok gercek anlamda fikirlerinizi yazinda bilelim dedim..senin bugun canin sıkilmis belli surda tak tak bana verdigin cevaplari normal günde verseydin gayet kaynasik olurdun herkesle..gayet faalsin bakk:KK53: neyse tutmiyim seni..iyi geceler..

Orda ironi yok hakarette yok gercek anlamda fikirlerinizi yazinda bilelim dedim..senin bugun canin sıkilmis belli surda tak tak bana verdigin cevaplari normal günde verseydin gayet kaynasik olurdun herkesle..gayet faalsin bakk:KK53: neyse tutmiyim seni..iyi geceler..

ok bende de hakaret yok.siz benden çok bilirsiniz anlamında söyledim bende.bugün çok iyiyim aksine.teşekkürler sanada iyi geceler

Canim sana asina olmadigimi kim söyledi?? Gayet asinayim kac kere yorum yaptim yazdiklarina unutmus olabilirsin normaldir..o soylediklerim diger arkadas ve onun gibi günü birlik girenler icindi ustune alinma..yoksa burda herkes gayet iyi senle, devamli girenler de gayet kaynasik..napalim daha yeni gelmis biri laubali laubali ustunemi atlayalim..Haşaaa basa kakma durumuda yok cunku o zamanda hak vermemistim sana zaten sessiz kalmayi tercih etmistim geriye donup bakabilirsin üsenmezsen, ben diger arkadaslar adina söylemistim..

Hayir tamam fikrindir saygi duyorum da, ne yapalim onuda soyleyin bari..Ne size sacma geliyo neler cocukca geliyo ne konusalim ne konusmayalim, nasil davranalim..ona gore hareket edelim bizde..Konuşunda forumun seviyesini yükselttin engin bilgilerinizle...tartismadan..anlasarak..

O diğer arkadaşlardan biri ben oluyorum anlaşılan.benim yazdığım mesajda bir art niyet yoktu.iki üç mesaj yazıp laubalî laubalî üzerime atlamanızı da beklemiyordum.diğer arkadaşlar diyerek çoğul konuşunca üzerime alınmam normal sanırım.küçük bir sitem nerelere geldi.bin pişman oldum

"Sorarlarsa 'ne iş yaptın bu dünyada?' diye, rahatça verebilirim yanıtını: 'Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyar insanın arasına doğdum ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..." sizede çarpmak değildi niyetim.

neyse kızlar.doğruyu söyleyen dokuz köyden kovulur misali oldu.sanalda olsa kimseyi kırmak istemem.hakkınızı helal edin yinede..benim delikızda dahil herkese helal. hoşçakalın

yahu ne alinganmissiniz arkadas.

topigin basindan beri burdayim ama telden girdigimden o kadar cok cevap yazamiyorum, dolayisiyla alamiyorm da. yine de cogunlukla cevaplayanlar ayni kisiler. simdi ben kisa kisitli zamanimda gicik dokunmatik klavyeyle nadiren cevap aldgim uyeleri mi cevapliyim yoksa bana ugrasip cevap yazan insanlari mi?

kiii onemli bir soruysa ve ben de biliyorsam kisinin forumdaki ilk sorusuysa bile onu cevaplarim.

alinganlk yapmak gereksiz. ben de cogu zaman gaale veyahut kaaale alinmiyorum ama topigi birakmayi da dusunmem bu yuzden En Büyük KK

bir de hepimiz bebekli insanlariz cevap verilecek soru geldiginde yogun olabiliriz soru da arada kaynayabilir. bunlari da goz onunde bulundurmak lazim.

butun bunlara ragmen gidenlere varsa hakkimiz helal olsun kalan saglar bizimdir. :KK34:

herkeslere günaydın,bizimkinin şirkette kahvaltısı vardı,benı de işe o bıraktığından ötürü,karga b.kunu yemeden tükkandayım,memurlar da şaşırdılar zaar hayırdır diye soranlar oldu :p :KK70: nedense sabhalrı bu pcden gıcık gülüşlü smileları yapamıorum,bilemiorum nedendır,burası ciddi bı kurum oldgndan gıcık smılelar engellenıo olabilir,bu da kısa zamandakı kısa hipotezim:KK14: ama bu smile oluo mesela cool oldgndan olabilir zira:KK14:
badem şekeri ben seni severim aslında bilion mu,vallaha bak,ama durup durup çıkışıon bize,bak o kısmı anlayamadım:KK14:
benım de boğazlarım fena çok kötü yanıyor,acıyor,eşimin sabah şöyle bi çıkarımı oldu,bi de erkeklere öküz deriz,4 gündür gribim sen de tık yok,dün nehir grip oldu ertesı gün sana da bulaştı,eskiden ben grip oldgmda sen de olurdun,demek ki artık bana eskisi kdr sırnaşık diilsin :KK70: hayır bu cümledki ince sitemimi görmezden geleyim yoksa eskiden sırnaşık bı hatun oldugumun yüzüme vurulmasına mı bozulayım bilemedim,bak sen ben hala sırnaşığım bebegım dıyıp geçiştirdim konuyu:KK14: demekkı napıoruz bundan sonra grip virüslerini kocadan alıoruz,bi de addten azcık tavsiye alıoruz:KK14: koccaları ihmal etmeyelim edenleri uyaralım:KK14::KK14:

yok yavrımm bursadayım uzunn bi süre:KK53: nevşehırde bı panel vardı gitmemek için kırk takla attım daa yenı,orda kımse yok zaar sana çikolata fılan getıremycegıme göre sen sallamazsın pek ürgüpü göremeyi:KK76::KK76::KK52:

ben yıldırım dorukta fatih beye götürüyorum 4. doktor deneyişimde karar kıldım nihayet.

Bu arada sagimla ilgili biri bisey sormustu simdi aklima geldi..ben 8 saate bir sagiyorum yani gunde 3 defa 100 den toplam 300 cikiyo..iyice azaldi artmaz artik bu saatten sonra:KK43:

Günaydın kızlarrrrr
Bitıful ben sormuştum soruyu, ben laltamil aldım ıkı gındur içiyorum gunde 2 bardak bugun sabh baya iyi çıktı:nazar: denk mi geldi laktamil sayesınde mi anlamadım, bakalım devam edicem gelişmeleri yazarım sende bi dene istersen. Benimde gunluk 400 -500 çıkıyordu, 100 de buzluktan çıkaryrm.benım buzluk istanbul olayında baya bi aktifti çok şükür iyiki atabilmişim çok işe yaradı şuan 3,5 lt var dolapta hergun 100 çıkarsam 1 ay daha idare eder artık.senın buzluk bittimi? Bi yerde okudum derin dondurucuda son kullanım 3 ay diyor bi yerde 6 ay diyor.benım en eski 3 ay 10 gunluk var veriyorum bişey olurmu ki?

nolmuş ya akşam en yokken bi gerilmişsiniz.
ben de o sıralarda evde gerildim kızım gece mız mızde ateş yok karnı tok altı temiz ama sürekli ağladı
evden çıkarken de devam ediyordu ağlarken bırakıp çıktım çıkmam gerekti.
aklım onda.

Günaydın kızlarrrrr
Bitıful ben sormuştum soruyu, ben laltamil aldım ıkı gındur içiyorum gunde 2 bardak bugun sabh baya iyi çıktı:nazar: denk mi geldi laktamil sayesınde mi anlamadım, bakalım devam edicem gelişmeleri yazarım sende bi dene istersen. Benimde gunluk 400 -500 çıkıyordu, 100 de buzluktan çıkaryrm.benım buzluk istanbul olayında baya bi aktifti çok şükür iyiki atabilmişim çok işe yaradı şuan 3,5 lt var dolapta hergun 100 çıkarsam 1 ay daha idare eder artık.senın buzluk bittimi? Bi yerde okudum derin dondurucuda son kullanım 3 ay diyor bi yerde 6 ay diyor.benım en eski 3 ay 10 gunluk var veriyorum bişey olurmu ki?

tutku hani şu eski tip buzdolapları vardı ya,buzlukları olurdu,onlarda 3 ay,şu nofrost dediğimiz teknolojili bı dolapsa 6 ay cnm.. sizin dolap muhtemelen yenı olanlardandır,o zamnda 6 aydır dıye biliorum bn..

bu arada ben hiç bilmiorum günde kaç cc içiyor,çılgınlar gb emiyor zaten,muhtemeln göğüslerimi maksimum seviyede çalıştırıordur dıye düşündüğümden hiç ölçmek aklıma gelmiyor,hanı gün içinde aldıgı miktarı.. bi de ben gün boyu sağsam hanfendi biberondan almıycagı için o sütlerde kalır,küçük hanım da sütsüz kalır.. hain bir paradoks bu valla:KK53:

herkeslere günaydın,bizimkinin şirkette kahvaltısı vardı,benı de işe o bıraktığından ötürü,karga b.kunu yemeden tükkandayım,memurlar da şaşırdılar zaar hayırdır diye soranlar oldu :p :KK70: nedense sabhalrı bu pcden gıcık gülüşlü smileları yapamıorum,bilemiorum nedendır,burası ciddi bı kurum oldgndan gıcık smılelar engellenıo olabilir,bu da kısa zamandakı kısa hipotezim:KK14: ama bu smile oluo mesela cool oldgndan olabilir zira:KK14:
badem şekeri ben seni severim aslında bilion mu,vallaha bak,ama durup durup çıkışıon bize,bak o kısmı anlayamadım:KK14:
benım de boğazlarım fena çok kötü yanıyor,acıyor,eşimin sabah şöyle bi çıkarımı oldu,bi de erkeklere öküz deriz,4 gündür gribim sen de tık yok,dün nehir grip oldu ertesı gün sana da bulaştı,eskiden ben grip oldgmda sen de olurdun,demek ki artık bana eskisi kdr sırnaşık diilsin :KK70: hayır bu cümledki ince sitemimi görmezden geleyim yoksa eskiden sırnaşık bı hatun oldugumun yüzüme vurulmasına mı bozulayım bilemedim,bak sen ben hala sırnaşığım bebegım dıyıp geçiştirdim konuyu:KK14: demekkı napıoruz bundan sonra grip virüslerini kocadan alıoruz,bi de addten azcık tavsiye alıoruz:KK14: koccaları ihmal etmeyelim edenleri uyaralım:KK14::KK14:
Burçakçım gunaydınn, işe başlamadan bi bakımayım dedim.sabahları limonlu çay yada ıhlamur,İçiyorum boğazlarım nispeten daha iyi ama burnum sürekli akıyor.inş.çabuk atlatırız.sen niye gitmedin kahvaltıya kızzzz:KK23:

ben yıldırım dorukta fatih beye götürüyorum 4. doktor deneyişimde karar kıldım nihayet.

Bende duydum fatih beyi hatta giden bi arkadaşım var o da ocak annesi. Ya bende bi ara değiştirmeyi düşündüm çunku bızım doktorun da hatırlama sorunları var.ama bi türlü fırsat bulup araştrmadım başka birini, alışkanlık oldu aynı yere gitmek.çok şükür bi hastalıkta olmadı :nazar::nazar:gözümüzdeki geçmek bilmeyen sulanma ve çapak durumu hariç :nazar: sadece boy kilo kontrolune gidiyoruz.

Burçakçım gunaydınn, işe başlamadan bi bakımayım dedim.sabahları limonlu çay yada ıhlamur,İçiyorum boğazlarım nispeten daha iyi ama burnum sürekli akıyor.inş.çabuk atlatırız.sen niye gitmedin kahvaltıya kızzzz:KK23:

Bende duydum fatih beyi hatta giden bi arkadaşım var o da ocak annesi. Ya bende bi ara değiştirmeyi düşündüm çunku bızım doktorun da hatırlama sorunları var.ama bi türlü fırsat bulup araştrmadım başka birini, alışkanlık oldu aynı yere gitmek.çok şükür bi hastalıkta olmadı :nazar::nazar:gözümüzdeki geçmek bilmeyen sulanma ve çapak durumu hariç :nazar: sadece boy kilo kontrolune gidiyoruz.

9 da randevum var bebeim,yetişemem diye gitmedim,yoksa bugun kendıme güvenım tam,eheheheh:KK76::KK51::KK76:

ben çok memnun kaldım 4. doktor değişimim bunda karar kıldım. aklında olsun. çekirge dorukta hakan beye gidiyordum adam tam bir panik. insanı panik yaptırıyor. kızım
bir kez ateşlenmişti muayene ederken vah vah. allah allah neden böyle falan die mırıldanıp duruyodu. canımı sıktı.
bi de bi kez ensesinde isilik gibi bişey olmuştu bunlar ne diyo bana. sen sölicen ne olduğunu bana mı soruyosun dicektim neyse fatih bey kendinden çok emin bi doktor. çok şükür ki içime sinen bi doktor buldum. yıldırım doruk bize uzak ama çocuk için gidiyoruz artık.

tutku lactamil bende içiyorum sütümü ilk zamanlardaki gibi rengini sarımsı yaptı sanki yağlandırdı. benimki baya durulmuştu rengi açılmıştı su gibi ama lactamil kıvamlandırdı. ben faydasını gördüm. ama miktarını arttırdımı anlamadım. humana da içiyorum arada.

tutku hani şu eski tip buzdolapları vardı ya,buzlukları olurdu,onlarda 3 ay,şu nofrost dediğimiz teknolojili bı dolapsa 6 ay cnm.. sizin dolap muhtemelen yenı olanlardandır,o zamnda 6 aydır dıye biliorum bn..

Evet psikocann yeni dolaplardan nööfrost denenlerden. 6 ay sa iyi yaa sevindim. Senın süt sagmana gerek yok anacım kız yeterince sağıyodur senî :KK23:maşallah :nazar::nazar:

O diğer arkadaşlardan biri ben oluyorum anlaşılan.benim yazdığım mesajda bir art niyet yoktu.iki üç mesaj yazıp laubalî laubalî üzerime atlamanızı da beklemiyordum.diğer arkadaşlar diyerek çoğul konuşunca üzerime alınmam normal sanırım.küçük bir sitem nerelere geldi.bin pişman oldum

Off ya sana demedimki sen niye üstüne alındın şimdi,gitme alınma diye yazmıştım hatta sana öyle yazıp arkasından olumsuz bişey yazacak kadar manyakmıyım..Neyse uzatmiyim bende anlatım bozukluğu var galiba anlaşılamadım..sana değil sakın sitem etme bana..

nolmuş ya akşam en yokken bi gerilmişsiniz.
ben de o sıralarda evde gerildim kızım gece mız mızde ateş yok karnı tok altı temiz ama sürekli ağladı
evden çıkarken de devam ediyordu ağlarken bırakıp çıktım çıkmam gerekti.
aklım onda.
Geçmiş olsun canım Aklı kalıyo insanın çok iyi anlıyorum:KK43:

Günaydın kızlarrrrr

Hiçç bişey olmaz canım 6 ay veriliyo..ya ben o lactamili 2 gün içtim pek farketmedi bide çok bereketsiz bişey ya 15 lira 2 günde bitiyo ama tadı çok güzeldi sonuç alırsan bende başlarım yine..Benim buzluğum full doluydu ilk aylar sütüm çoktu ama işe başladığım gün bıçak gibi kesildiği için hergün 300 cc çıkarıp verdim..1 ayda bitti..insan hep sütü olcak sanıyo bilseydim bi derin dondurucu alır atardım devamlı:KK53: şimdi 2 öğün süt (toplam 250-300 cc) 2 öğün devam sütü (250-300 cc kadar toplam) 1 öğün kahvaltı bi öğünde yoğurt yiyo 24 saat içinde ..çorbaya falan geçmedik pek sevmedi..

canım yeme içme olayını ne yaptınız,genel anestezi ya 6 saat önce ve sonra açlık oluyordu
yanlış biliyorumdur umarım bebek nasıl dayanabilir,
:KK52:

gunaydin arkadaslr malesef benim oglumlda hasta oldu:KK5:gece hic uyuyamadi nefes almakta zorluk cekti yavrum burnu akiyor oksuruyor cok moralim bozuk keske ben hasta olaydim onun yerine:KK5::KK5:

X