2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Tutku bak bi haftasi bitti bileee...

Sanirim artik koseye sikistim herseyi itiraf etmemim vakti geldi..bütün soylediklerim yalandi, profil bilgilerimde yalnisti kocam girip anlamasin diye bi ara girip bakicam kim oldugunu bulup neler yazdigina diyodu, 84 lu yazmisim ama 85 liyim bu iyi bisi galiba..taa dogumdan once ama..:KK53: ocak annesi degil subat annesiyim ama basi valla bakin 2 si..evet yalnis duymadim repu, 42 haftalik dogdu dana napiyim evlat iste atsan atilmiyo satsan satilmiyo..kendimi hep size ait hissettim sucmu?.bu saatten sonra kovarsaniz giderim subat annelerinde kivrilip yatarim napam, kendime yeni kankiler bulurum..:KK43:

Ah ruza ah hep senden ötürü ne guzel tozpempe bi dunyanin icindeydim halbüsü

salı perşembe cumartesi günleri akşam 8.30-9.30 arası. ama o kurs saatleri herhalde. akşam 6 dan sonra açık dediler. 10.00 a kadar herhalde. o günlerde kadınlara açıyolar sadece. biz hem fitness, hem yüzme, hem sauna'ya gitcez.

Anladım cnm.ben daha çok iş çıkışı direk gider 2 saat takılır gelırım diye düşünmüştüm.saat 1 gibi falan.annem eve gelıp bakıyor oğlana, akşam tekrar nasıl gelcek ki bakmaya? O yuzden eve çıkmadan ben işimi halletmem lazım.. eşimde hafta da 3 akşam spora gidiyor yetmezmiş gibi perşembeleri halı sahaya gidiyor adam aştı kendini:) diyorum ki ne güzel doğumdan sonra sosyal hayatına döndün bide ben bişeyler yapsam:KK43:(
Bu aralar sürekli başkaları adına düşünmeye başladım.mesela oğlanı bırakıyorum annem için endişeleniyorum yoruluyor diye sürekli kollarından tutmamızı istiyor oturunca aglıyorr,
eşim bi yere gitcek çantasına 10 kere el atıyorummm. Burçağımm bana bi teşhis yolla obsesif oldum sanırsamm:))

aynısını yapıyor ya.. halasından almaya gidince ilk kucağıma aldığımda yapıyor. bi de boynuma koyuyor kafasını sanki kokluyor gibi. sonra ne yaramazlık yapabilirim diye araştırmaya başlıyor... :KK23:

dedesini bir haftadır görmüordu,bugün görünce çıldırdı, okdr hareketlendi ki bı ara heyecandan dilini yutacak sandım,bildiğin kıskandım,çatladım :KK53: ama tüylerim diken diken oldu nasıl özlemiş nasıl gösterdi duygularını:KK16: bak yıne aşkım kabardı nehir hanıma neyse az sora yıne uyanır zaten uzatmaz arayı heheh:KK53::KK37:

Sanirim artik koseye sikistim herseyi itiraf etmemim vakti geldi..bütün soylediklerim yalandi, profil bilgilerimde yalnisti kocam girip anlamasin diye bi ara girip bakicam kim oldugunu bulup neler yazdigina diyodu, 84 lu yazmisim ama 85 liyim bu iyi bisi galiba..taa dogumdan once ama..:KK53: ocak annesi degil subat annesiyim ama basi valla bakin 2 si..evet yalnis duymadim repu, 42 haftalik dogdu dana napiyim evlat iste atsan atilmiyo satsan satilmiyo..kendimi hep size ait hissettim sucmu?.bu saatten sonra kovarsaniz giderim subat annelerinde kivrilip yatarim napam, kendime yeni kankiler bulurum..:KK43:

İtiraflar itiraflarrr! Amaan olsun, biz seni böyle de seviyoz :KK54: Bulamazsın öyle şak diye yeni kankiler, otur oturduğun yerde bakiim cıss :KK20::KK20::KK20:

ohhh.... canıma değsinn... yok öyle yağma... gel sen ocak annesiyim diye geçin.. bilcem de söylemicem mi zannettin.. :KK35:
hadi ben itiraf ettim, 1 kaç sene yatar çıkarım.. seni cebren ve hile ile konuşturduk. en az 10 sene.... :KK47:

Anladım cnm.ben daha çok iş çıkışı direk gider 2 saat takılır gelırım diye düşünmüştüm.saat 1 gibi falan.annem eve gelıp bakıyor oğlana, akşam tekrar nasıl gelcek ki bakmaya? O yuzden eve çıkmadan ben işimi halletmem lazım.. eşimde hafta da 3 akşam spora gidiyor yetmezmiş gibi perşembeleri halı sahaya gidiyor adam aştı kendini:) diyorum ki ne güzel doğumdan sonra sosyal hayatına döndün bide ben bişeyler yapsam:KK43:(
Bu aralar sürekli başkaları adına düşünmeye başladım.mesela oğlanı bırakıyorum annem için endişeleniyorum yoruluyor diye sürekli kollarından tutmamızı istiyor oturunca aglıyorr,
eşim bi yere gitcek çantasına 10 kere el atıyorummm. Burçağımm bana bi teşhis yolla obsesif oldum sanırsamm:))

annem teşhisi filan salla sen de bak ne dicem sana,kendini düşün be yav arada bencil ol:KK76:

ohhh.... canıma değsinn... yok öyle yağma... gel sen ocak annesiyim diye geçin.. bilcem de söylemicem mi zannettin.. :KK35:
hadi ben itiraf ettim, 1 kaç sene yatar çıkarım.. seni cebren ve hile ile konuşturduk. en az 10 sene.... :KK47:

Nihahaaa o masum suratinin altinda megerse bu varmis he:KK47: napiyim kimse sormadiki normalde 20 ocakta dogmasi gerekiyodu..icimde sismisti artik, disi falan karnimda cikicakti nerdeyse:KK1:

Nihahaaa o masum suratinin altinda megerse bu varmis he:KK47: napiyim kimse sormadiki normalde 20 ocakta dogmasi gerekiyodu..icimde sismisti artik, disi falan karnimda cikicakti nerdeyse:KK1:

ay şöyle bi üç aylık olup çıksalar iyi olurdu.. tabi onu bir de doğurmak var.... :KK30: vazgeçtim. :KK31: bazıları sabırsız, bazılarının da hiç acelesi yok dünyaya gelmek için... napacannn mecburrr.... :KK31:

haydi tatlı rüalar ruzacan sana:KK23: bn de yatsam süper olur aslında dinlenmek lazım:KK51:

sağol bebeeemmm.... :KK54: yat uyu dinlen tabi... :80: cümleten iyi geceler..

düzgün durun hee... kavga mavga etmeyin ben yokken... :KK4: yoksa bituful pıçaklar valla... :KK47:

annem teşhisi filan salla sen de bak ne dicem sana,kendini düşün be yav arada bencil ol:KK76:

Tamm doğtor hanım, sizi dinliycem:)) bencil olmaya çalışıciimm ama başarabilirmiyim bilemiyorrumm

Beatiful gitmeeee sevdik biz seni:) şubat analarına gidersen dışlarlar seni:)
Ferda aynen dediğin gibi canım biz 100 işe koşturmaktan çocukla oynamaya vakıt kalmıyor... Baba geliyor karnı doymuş altı temizlenmiş uykusunu almış, bebek oynanmaya programlanmış halde hazır sunuluyor zaten .onlara oynatmak kalıyor.en zevkli kısmıda orası zaten:)))

Hadi ben kaçtım kızlar.iyi geceler.hepimiz için uzun uykulu ve aralıkız bi gece olsun inşş:))

Iyi gecelerrr..bi kalkarsiniz isallah saat 11 olmus o kadar uzun yatmissiniz, hayali bile guzel..byyy:KK3:

iyi geceler sizi yesin kör kediler :KK53::KK53:

dügün bitti bende bittim valla fotomu da koydum hıhıhıh tam oldu hamınızı öptüm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Gunaydın analarrrrrr
Hala uyuyormusunuz bakimmm:))
Ben anneme geldim kahvaltıya, onlar oğlanla iligilendi ben de rahat,uzun keyifli bi kahaltı yaptımmm ohh missss:))))

X