2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bazen diyorum keşke futbolcu olsaydım belkii daha çok izlerdi beniiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: tıkladım evde yokum diyooooooooooooo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
öyle tıklama değil ula :)) herife sorma direk balıklama atla :KK60:
maç kolik erkek de zor yaaa,benim abim öyleydi gençlik yıllarımı heba etti :KK60: çok dua ettim fanatik biriyle evlenmeyeyim diye :KK1: ALLAHın sevgili kuluymuşum ki duam kabul oldu :KK1:
kocam öyle biri değil ,ama görümcem diyorki yenge bu eskiden acayip fanatikti şimdi hiç izlemiyor sen bunu nasıl bu hale getirdin diyor :KK60:
dedimki bişey yapmıyorum o huyumu biliyor ondan izlemiyordur :KK60:

ooooooooooooooooooooo bilinçaltııı mankenler bu gece sizin evde 7,5 şiddetinde deprem olur gayriiiiiiiiiiiiiiiiiii huhuhuhuhuhuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK55:

yaaaaaaaaaaaaaaaaa ruza hadi senin ki maçta yorgun geliyiiii benim ki evde de ne oluyooooo:KK9:

alt katımda değilsin iyiki yoksa dinlerdin kesin bizi :KK60: gerçi bizim evlerin yalıtımı çift yalıtım üzgünüm :KK60:

lcw internet sitesinden sonbaharlık alışveriş yaptım.

1 yelek, 2 eşofman altı, 1 pantolon, 2 kısa kollu, 2 sıfır kollu çıtçıtlı zıbın, 5 tane de uzun kollu sweat hepsine 100 TL verdim. pardon 99 TL.

kocam da geldi. pas vermiyor, hıhhh.... :KK19: ben de yorgunum zaten. bilgisayarı istiyor. hadi ben kaçar. o da erkekler kulubüne girecek herhalde.. :KK52: iyi geceler hatunlar... :KK54: güzel geceler... :KK23:

Son düzenleme:
Noooluyoo layynn 18 muhabbetlere girmissiniz:)) herkes bi action bi action masallah bizde tıs tıs sümükle ugrasak anca:))

Yok bu gobekle fok baligi daha uygun.. yada deniz ayisi yada su samuru yada balina:))
Cok kotuyum delikiz ya sen nasil atlattin gribi

Yok bu gobekle fok baligi daha uygun.. yada deniz ayisi yada su samuru yada balina:))
Cok kotuyum delikiz ya sen nasil atlattin gribi
çok geçmiş olsun
valla ben sürekli ballı limonlu ıhlamur içtim
ve bol bol dinlendim
gece uydum mesela bebelere eşim baktı
uyuyunca bayağı toparlıyor insan
göbek yiğidin kamçısı bittt boşver :))

Tabi cıbık kraker senin icin solemesi kolay:KK66:

Bende oyle yapem bari bu gece mesaiyi devredemde yatam..

pazartesi diyete basliyorum. yoksa bu yiyisle icimden iki insan cikacak yakinda.

hedef oglumun dogum gununde 57 kilo olmak :KK53:

Kızlar ara ara bunu tekrarlıyoruz ama bence fayda var, şu anki günlük menülerinizi yazar mısınız? Bizimki az gibi geliyor bana ama kilo alımı iyi maaşallah.

09.00 kahvaltı: iki ölçek mama, biraz tahıllı kahvaltı maması, üç bisküvi, biraz peynir, pekmez, yumurta sarısı.
13:00 : sebze püresi, yoğurtla beraber.
17:00 : meyve püresi.
19:30-20:00 : gece maması ya da muhallebi.
Gece : artık normal devam maması ya hiç almıyor, ya çok az alıyor. O yüzden genelde sadece emziriyorum.
Sabah 6'dan sonra mızıldanmaya başlıyor: emziriyorum.

Merhaba bizim menumuzde soyle:)
Sabah 9.9:30gibi kahvalti 2 dilim bebek ekmegi 1 yumurta sarisi labne peynir tereyagi pekmez 2 olcek devam mamasi su.emzirip uyutuyorum uyaninca seftali muz armut kayisi ne varsa meyvasini yediriyorum. Emzirerek iyutuyorum yine kalkinca corbasini yediriyorum tarhana sebze corbasi sehriye birinden yapiyorum iste.emzirerek uyutuyorum uyaninca yogurt veriyorum sonrada yatmadan once s3bze puresi yediriyorum ya da yine corba muhallebiyi sevmiyor.emerek uyuyor.gecede emziriyorum

lcw internet sitesinden sonbaharlık alışveriş yaptım.

1 yelek, 2 eşofman altı, 1 pantolon, 2 kısa kollu, 2 sıfır kollu çıtçıtlı zıbın, 5 tane de uzun kollu sweat hepsine 100 TL verdim. pardon 99 TL.

kocam da geldi. pas vermiyor, hıhhh.... :KK19: ben de yorgunum zaten. bilgisayarı istiyor. hadi ben kaçar. o da erkekler kulubüne girecek herhalde.. :KK52: iyi geceler hatunlar... :KK54: güzel geceler... :KK23:

güle güle giysin yakışıklı :KK34: ben de oradan alıyorum bir tıkla elinin altında sonra kapında :KK52: mont alıcam, uzun kollu pantalon falan.. o kadar çok kısa kollu almışım ki çoğunu giyemedi bile :KK17:

yok mu başka memesi ısırılan anne yahuu...acı eşiğiniz yüksek herhalde,ısırınca gıdıklanıyomusunuz:))

tam çıkmamış halinde bu kadar acıyor düşün artık tamamen çıktığındaki acıyı :KK31: oğlum da ısırıyor ama henüz diş ucu yok.. çok emdiği için çatlak yara oluştu sadece

X