2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
eeeeeeeeeeee kocan gelsede oynaşsanız elleşseniz demiiiiiiiii hazır oglanda uyumuşkennnnnnnnnnnnnn tey tey tey :KK64: halay başı olsanız demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii seniiiiiiiiiiiiiii yosmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aklından neler geçiyooooo senin kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy... ne fenasın sen yaa..... için kötüü...... gelse de beraber tv izlesek diyecektim..... :KK35: hemen nerelere çektin konuyu..... :KK20: çok ayıp çookkkk.. :KK33: belki birazcık sarılırız o kadar yaniii..... :KK19: :KK53:

ula sen ne fenasın :KK60: milletin aklından bir şey geçmese de karpuz kabuğunu düşürüyorsun :) senin kocanı düşünemiyorum :))

kız ne yapim neeeeeeeeeeeeeeeeeeee ruza yazmışsın kocam gelse diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bende cümlenin sonunuu tamaladım :KK54:
bende benim kocamı düşünemiyommmmmmmmmmmmmmmmm huhuhuhuhuhuhuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selam kızlar,

ne yapanız leynnnn :)

ferda senin dr dünyayı yemiş ahirettten borç alıyooo ona ne be adam konuşmamak için kırk takla atmış resmen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:valla ben drumuzdan çok memnunum çok iyi her soruma itinayla cvp verir ve çok açıklayıcı konuşur sagolsun :21:

kagan cnm bencede park yatak bende oda almadım hem kiracıyım hemde ilerisi için hanımefendi ne isterse onu alırım diye park yatak aldım 3 yaşına kadar yatar diye düşünüyorum :21:

bizim pek düzenimiz yok kız grip oldugundan beri ek gıda işi biraz yalan oldu :KK19:ama tekrar düzene girer inş.

ruzaaaaaaaaaaa ne yapan?

delikız nerelerdeydin keleeeeeeeeeeeeeee yoktun ?

vaveyla ne yapan ?

bituful nerde ki,?

aman bende sınıf ögrt.gbi yoklama alıyom haaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

iyiyim la sen napan :KK53: benim de kocam gelseee anladın sen onu :KK52: :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
kız ne yapim neeeeeeeeeeeeeeeeeeee ruza yazmışsın kocam gelse diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bende cümlenin sonunuu tamaladım :KK54:
bende benim kocamı düşünemiyommmmmmmmmmmmmmmmm huhuhuhuhuhuhuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
iyi de koca bitek o işe mi yarıyor :KK60:
benimki de maçta valla ben de özledim şimdi herifimi :KK69::KK69::KK69::KK69:

ayyy... ne fenasın sen yaa..... için kötüü...... gelse de beraber tv izlesek diyecektim..... :KK35: hemen nerelere çektin konuyu..... :KK20: çok ayıp çookkkk.. :KK33: belki birazcık sarılırız o kadar yaniii..... :KK19: :KK53:

kız ne olacak helalin degil mi ister tv izlersin ister yimak yersin ister sarılsın ki sarılmaların sonu hayırla bitmez ruzaaaaaaaaa ortam müsait oglan uyumuş modunuz güzel ama kocan maçtaymış zaten adam yorgun gelir en fazla sarılırsınız zatennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

kötüyüm ben kötüyüm kötüyümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

iyi de koca bitek o işe mi yarıyor :KK60:
benimki de maçta valla ben de özledim şimdi herifimi :KK69::KK69::KK69::KK69:

ben ortam müsaitse degerlendirme açısından dedim keleeeeeeeeeee yoksa koca demek veli nimet demek herişe yarıyoooo yemek yapmak hariç :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ooo maçtaysa boşuna özleme yavrum adam zaten gol atıp gelecekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:dermişiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:

kız ne olacak helalin degil mi ister tv izlersin ister yimak yersin ister sarılsın ki sarılmaların sonu hayırla bitmez ruzaaaaaaaaa ortam müsait oglan uyumuş modunuz güzel ama kocan maçtaymış zaten adam yorgun gelir en fazla sarılırsınız zatennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

yok sen kötü değilsin de benim kötü planlarım var :KK60:
hele bi gelsin de :KK1:
hazır bu ara çok zayıfladım diye manken karım benim ayaklarına yatıyorken :KK1:
adam çok zayıf sevmiyor en sevdiğim halim 60-65 arası ,yüzüm şişiyor yanaklar tombiş oluyor felan
zayıf halimi hiç sevmez ama demekki bilinçaltında da manken ebatları var ki öyle diyor sıpa :)))

off evet yaa.... tüh planlar suya düştü, ben yorgun geleceğini unutmuşum. :26:

:KK33::KK33::KK33:

ben ortam müsaitse degerlendirme açısından dedim keleeeeeeeeeee yoksa koca demek veli nimet demek herişe yarıyoooo yemek yapmak hariç :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ooo maçtaysa boşuna özleme yavrum adam zaten gol atıp gelecekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:dermişiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:

yok maçta stres atıyor ,yorulsa da farketmez :KK60:
amaaannn 2 bebyle ne yorgunluklar gördük biz beee:KK60:
durmak yok yola devam:KK60:
bak işte gece gece beni de kurcaladın :KK60:

yok maçta stres atıyor ,yorulsa da farketmez :KK60:
amaaannn 2 bebyle ne yorgunluklar gördük biz beee:KK60:
durmak yok yola devam:KK60:
bak işte gece gece beni de kurcaladın :KK60:

yok sen kötü değilsin de benim kötü planlarım var :KK60:
hele bi gelsin de :KK1:
hazır bu ara çok zayıfladım diye manken karım benim ayaklarına yatıyorken :KK1:
adam çok zayıf sevmiyor en sevdiğim halim 60-65 arası ,yüzüm şişiyor yanaklar tombiş oluyor felan
zayıf halimi hiç sevmez ama demekki bilinçaltında da manken ebatları var ki öyle diyor sıpa :)))

ooooooooooooooooooooo bilinçaltııı mankenler bu gece sizin evde 7,5 şiddetinde deprem olur gayriiiiiiiiiiiiiiiiiii huhuhuhuhuhuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK55:

off evet yaa.... tüh planlar suya düştü, ben yorgun geleceğini unutmuşum. :26:

:KK33::KK33::KK33:

yaaaaaaaaaaaaaaaaa ruza hadi senin ki maçta yorgun geliyiiii benim ki evde de ne oluyooooo:KK9:

ulan nerde bu koclarınız?????? benim ki evde ama tık yok maç izliyoooooooooooooo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yahu ewden çıkmayan adamı bu 3 oldu, maça zorla götürüyorlar! :KK47: üst üste arıyor yüzsüz adamlar eksik war diye gelmicem diyor bizim ki ısrar ediyorlar :KK47: en sonunda gitti ahaaaanda şimdi geldi :KK52: :KK52: :KK52:

tıklamazsan tık olmaz tabi :KK60: herif maç izlerken ne bekliyorsun da :KK60: iş sana düşüyor :KK60: burda konuştuğun şeyleri herifle konuşsan olay tamam :KK60:

bazen diyorum keşke futbolcu olsaydım belkii daha çok izlerdi beniiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: tıkladım evde yokum diyooooooooooooo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tutkuu... hoşgeldin şekerim... :KK3: bu add bizim olmayan terbiyemizi bozuyor.. :KK20: hiç yokken aklımıza kötü şeyler getiriyor. :KK20: kocalar zaten yorgun, yazık onlara... kıyamam. :KK53:

tutkuu... hoşgeldin şekerim... :KK3: bu add bizim olmayan terbiyemizi bozuyor.. :KK20: hiç yokken aklımıza kötü şeyler getiriyor. :KK20: kocalar zaten yorgun, yazık onlara... kıyamam. :KK53:

sana emrahın o meşhur kaşlarını kaldırmış ylavaran bakışıyla bakıyor ve ben masumum diyorummmmmmmmmmmmmmm tertemizim safım berrakım ve ell degmemiş bir goncayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bennnnnnnnnnnnnn diyorum bilmem ayıp laf terbiyesizlik hiç yapmam küfür bilmem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

addd sayende gun yuzu gorecek benim koca heralde :KK53: yorgunluktan pas vermiyorum bu ara :KK17:

X